BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #889216 przez ann-sunshine
jej robią dziś fugi na balkonie i barierkę już przytransportowali. Czyli jeszcze tylko montaż i koniec remontu :-) swoją drogą panowie pewnie mają ubaw i niezłe widoki na takiego wieloryba z gołymi nogami jak ja na sofie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889237 przez aggi
missyy no ja zrezygnowałam z baldachimu, to chyba niepotrzebny łapacz kurzu choć nie powiem że straaaaasznie mi się podoba :) kurcze full wypas ten pokoik, zazdraszczaaaaam ! :blush: :blush: śliczny !

Ann hahaha przesadzasz :P zresztą szybko skończą skoro mówisz że już tylko zamontowanie barierek zostało :) i będziesz miała święty spokój :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889241 przez nataliaa87
Dzięki dziewczyny za miłe, pościelowe słowa :D

Aggi też bardzo ładne zwory wybrałaś :D Też szczególnie ten szary skradł moje serce :) Też się nad nim zastanawiałam.
A tego przepuszczania w kolejce nie ma co zazdrościć. Mnie to wkurza. Ostatnio w laboratorium pielęgniarka też zwróciła uwagę ludziom w kolejce ( chyba z 7 młodych osób), że może by mnie wpuścili, to wszyscy udawali, że nie słyszą :P I w ogóle jakoś ludzie do tego tak dziwnie podchodzą, że wolę odstać swoje.

missyy no akurat u tego sprzedawcy da się coś wybrać :) Śliczny ten pokoik:) Pięknie te ściany wyglądają :)

Dobra, chyba trzeba iść się zbierać do lekarza.. Mężu chyba nie zdąży wrócić żeby mnie zawieźć, więc muszę wyjść wcześniej :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889260 przez aggi
natalia a to mnie szlag trafia w kolejce jak czuję że już nie wystoję, ludzie patrzą ale żaden nie przepuści :/ a ja pchać się nie lubię - jakby ktoś mi powiedział żebym przeszła to OK, ale sama tak nie umiem.. udanej 'podróży' weź ze sobą butlę z wodą :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889283 przez ann-sunshine
spakowałam reklamówy do szpitala :-) bo u nas torba pod łóżkiem stać nie mogę i muszę się do szafeczki wypakować, więc dzielę to na trzy reklamówy: jedna do porodu, druga po porodzie dla mnie i trzecia po porodzie dla dziecka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889303 przez Inna607
Witam mamusie :D
Melduje się po wizycie u ginka :)
I jestem cala w skowronkach :D same super wiadomości mam.
Pamiętacie jak mówiłam że mała się strasznie kręci i mam przeczucie jakby sie przekrecala ?? Okazało się że wcale się nie mylilam i niunia jest w odpowiedniej pozycji główka do dołu :D dowiedziałam sie że kanał zamknięty a córcia waży 2200 g :) widzialam piękny nosek a buzke przykryla rączka hehe jak zawsze. I termin mam przesunięty miedzy 25-28 lipca :) jestem taaaka szczęśliwa :)

Missyy kurcze ale piekny pokoik i ten kolor scian cud miod malina a mebelki ajj boskie pozazdraszczam :)

Ann hehe nie przesadzaj na pewno panowie w kategorii wielorybka Cie nie uwazaja hehe :)

Tyle napisaliście nie jestem w stanie spamietac kto co hehe ta skleroza no i ta pogoda ehh w nocy a właściwie nad ranem przeszła taka burza że takiego huku dawno nie słyszałam az sie wystraszylam i okno zamknęłam ale co z tego jak on rana znowu skwar i żar lejacy sie nie miłosiernie z nieba :/

Ta pościel nie pamiętam czyja jest super :) piękne delikatne kolorki sa super.

Co do tych kolejek mnie też nikt nie przepuszcza a ja sama sie nie pcham bo ludzie byliby jeszcze sklonni mnie udusić za to ze "sie wpycham" . Raz baba o malo na mnie nie wlazla to gdy grzecznie ja upomnialam żeby mogla odrobine uważać to mnie skrzyczala i stwierdzila ze " w moim stanie to ona w domu siedziala a nie po sklepach chodziła" więc juz wtedy przestalam byc uprzejmie mila i jej powiedzialam co ja na ten temat myślę :)
Niestety należę do osob wybuchowych i nie lubie jak ktos mnie obraza a ta pani byla wyjątkowo nie mila więc po moim potoku slow wiecej sie nie odezwala :)


Troche ochłodzenia by sie przydało życzę sobie i Wam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #889311 przez nataliaa87
I ja się melduję po wizycie :D

Niby wszystko dobrze:) szyjka żadnych figli mi nie płata:D Jaka była taka jest :) Chyba nawet nie myśli, że zaraz ma się skrócić, bo rodzić trzeba będzie :D
Za to moje dzieciątko jak leżało tak i leży. Pupa w dole i pani dr mówi, że na 90% tak zostanie, bo przy pierwszym dziecku to na tym etapie już nic się nie powinno zmieniać. No ale zobaczymy. Następna wizyta za 2 tygodnie i wtedy powinnam dostać chyba skierowanie na cesarkę (o ile dobrze ją zrozumiałam). Jeśli nic się nie zmieni, to mój synuś przez cc przyjdzie na świat ok.25 lipca. No ale czekamy. Powiedziała mi też, że raczej mały to on nie będzie (?!), co mnie zdziwiło, bo tydzień temu inny lekarz mówił, że idealnie się w normy wpasowuje :D Okaże się w praniu :)

Inna super, że maleńka się obróciła. Przynajmniej wiesz na czym stoisz.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aggi ja też absolutnie się nie wpycham. Przeważnie właśnie znajduje się jedna osoba, która mówi, żebym sobie przeszła przed nią i właśnie reakcja pozostałych ludzi mnie dobija. Mówię często, że sobie poczekam, ale jak się zaczyna naleganie, to wtedy znajduję się w centrum zainteresowania i szlag mnie trafia. Chyba skończę z zakupami :D

Ann zazdroszczę ogarnięcia rzeczy do szpitala. Ja nadal nie wiem co kupić jeszcze i czego mi brakuje. Muszę się wziąć za jakieś kosmetyki dla siebie i malucha. A właśnie.. co mi będzie potrzebne? :D Pasta do zębów, szampon, bezzapachowy żel pod prysznic i jakiś żel do higieny intymnej ( ma być jakiś specjalny?) wystarczą?? Dla dziecka też trzeba brać jakieś kosmetyki do kąpieli itp.??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889317 przez missyy
Co do torby, to u mnie daleeeko w lesie :P Nawet nie wiem czy mam odpowiednią, jaka się najlepiej nada? Taka a la turystyczna, podręczna czy jaka :P Bo jestem kompletnie zielona w temacie :P

W supermarketach grzecznie stoje w kolejce, nawet nie odważyłabym się spojrzeć na kogoś, żeby czasem sobie nie myślał, że chce prosic o przepuszczenie. I tak mam głupie wrażenie jakby patrzyli się na mnie jak na kosmitkę :S
Zostałam obsłużona po za kolejnością tylko w Piotrze i Pawle, ale tam akurat mają taką politykę, że zarówno inwalidów jak i kobiety w ciąży obsługują jako pierwszych. A i tak mina co po niektórych starszych kobiet bezcenna ;/

Inna607 grzeczna dziewczynka z Twojej córuni :D ;D

Ann-sunshine do wieloryba to Ci kochana duuużo brakuje ;D ;D

Robie właśnie kolejną partię prania, wszystko w mig schnie, aż pralka nie nadąrza, hihii. Ojj nastoje się potem przy żelazku, nastoje :P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889350 przez Wiki
Hej Dziewczynki

U mnie weekend minął leniwie na działce u rodziców Leżałam na huśtawce jadłam i spałam bo pogoda była jaka była i nic mi się nie chciało. Dziś rano byłam na szkole rodzenia i było 8 dziewczyn. Zajęcia prowadziła położna i było całkiem całkiem już jestem ciekawa następnych bo będzie o cesarkach itp. Oprócz tego była masażysta i zrobił mi na życzenie masaż nóg i stóp Więc byłam zadowolona :) a tak to Bartuś całe 2,5 godz zajęć mi się udzielał. Był tak ruchliwy że miałam wrażenie że widać jak brzuszek mi się rusza :laugh:
Jeśli chodzi o śluz to ja często zmieniam wkładki bo co rusz jest mokro ale przez połowę dnia sączy mi się luteina i jest on żółtawy potem raczej wodnisty i przezroczysty. Pępek mam już wypukły od dłuższego czasu i średnio mi się to podoba zwłaszcza jak wystaje przez ubrania :)
Głowa odpukać ani razu w ciąży mnie nie bolała ani tej pierwszej ani tej więc to jest duża zaleta bo normalnie to zawsze miałam takie dni w miesiącu gdy byłam na prochach a tu nic i to mi się podoba.
Dziś byłam z synem w Lidlu wzielismy parę rzeczy i oczywiście kolejka do kas ogromna a 4 były otwarte więc grzecznie stanęłam po czym za chwilę otworzyli 5 kasę ale zanim doszłam to już byłam 5 -ta w kolejce i jakas kobieta do mnie żebym weszła bez kolejki więc ja że postoje ale po chwili sobie myślę skoro Ci ludzie udają głupa że mnie nie widzą to ja też nie mam skrupułów i przesunęłam się do samej kasy Nawet słowem nie pisnęli a że u mnie już z tym staniem jest beznadziejnie to jakby spróbowali to nie ręczyłabym za siebie :laugh: więc stwierdziałam że będę korzystała i już lepsze to niż zemdleć od tego stania.

Nataliaa87 - śliczna pościel ja jeszcze nie kupiłam ale już mam upatrzoną. Napisz ile mały waży. Myślę że jak ja za 2 tyg pójdę i będzie źle ułożony to pewnie też już tak zostanie bo na pewno już będzie olbrzym :)

aggi Twoje pościele też słodkie :) aż miło popatrzeć

Inna - super że na wizycie wszystko wyszło w porządku i że dzidzia już ułożona jak trzeba.

missyy - pięknie urządziliście ten pokoik. Naklejki są super (daj namiary gdzie kupiłaś). A jeśli chodzi o prasowanie to ja mam za sobą już 6 suszarek poprasowanych ale to jeszcze nie wszystko i faktycznie męczące jest to bardzo ale wiadomo im dalej tym nam będzie ciężej.. Z torbą też jestem w lesie chyba w taką normalną podróżną spakuję i może tak jak Ann na 3 reklamówki podzielę żeby się potem połapać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889362 przez missyy

Wiki napisał:
missyy - pięknie urządziliście ten pokoik. Naklejki są super (daj namiary gdzie kupiłaś). A jeśli chodzi o prasowanie to ja mam za sobą już 6 suszarek poprasowanych ale to jeszcze nie wszystko i faktycznie męczące jest to bardzo ale wiadomo im dalej tym nam będzie ciężej.. Z torbą też jestem w lesie chyba w taką normalną podróżną spakuję i może tak jak Ann na 3 reklamówki podzielę żeby się potem połapać :)


Wiki naklejki kupiłam na allegro, jak prawie wszystko :P
allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=2387745



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889363 przez nataliaa87
Wiki nie mam pojęcia ile mały dzisiaj ważył, bo moja lekarka właśnie go nie waży. Nie wiem w sumie czemu. Jeśli patrzeć na wagę sprzed tygodnia, to powinien mieć trochę ponad 1900. Więc moim zdaniem całkiem w normie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889365 przez aggi
Ann mówisz że Ty masz patent na reklamówy .. hmmm w sumie dobry pomysł jakby nie było :) poza tym kobietko Ty mi wypominałaś że ja już wszystko mam, a sama zapakowana jesteś :D :D :D a ja nie :P cwaaaaniaku :evil:

Inna super że malutka główką do dołu cała zdrowa i duuża :D maaatko to babsko co Ci tak powiedziało to masakra zero kultury :S

natalia ja się tak śmiałam lekarzowi że tu mi mówi że wszystko super pozamykane na 10 spustów, ale żeby później się nie okazało że się otworzyć nie będzie chciało :D haha :D W te ich wagowe rozpiski też niema co wierzyć bo wystarczy trochę źle zaznaczy i już inna waga wskoczy - tak sądzę :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
co do rzeczy do szpitala musisz w szpitalu się dowiedzieć - napewno mają listę. Bo u nas np do siebie trzeba mieć kosmetyki - to czego używasz w domu na codzień do higieny :) Płyn do intymnej to najlepiej sobie w aptece kupić jakiś delikatny :) a u nas dla dziecka nie trzeba brać bo zapewniają. tylko trzeba pampersy i chusteczki.

missyy ja to samo, muszę najpierw torbę kupić żeby cokolwiek pakować :D :P dzięx za linka pooglądam co tam mają z naklejek, może Maksowi coś kupimy :D

Wiki mi się tak maluch udziela jak z kimś dyskutuję :D no normalnie szok, podczas normalnej rozmowy nic, ale jak wdam się z kimś w burzliwą dyskusję to mam wrażenie że ON wie najlepiej :D 6 już poprasowanych masz? szok a ja myślałam że ja dużo nakupiłam ciuszków :P hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889382 przez asienka87
Witam mamusie i bobaski :)
ale się rozpisałyście, znów muszę nadrabiać :P
weekend tak szybko minął, wczoraj mieliśmy odwiedziny w sumie 8 osób z 3 dzieci :) dałam rade :D akurat to były osoby, które bardzo lubimy, więc popołudnie minęło w miłej atmosferze :) a mąż mi dużo pomógł :)

Gąska na pewno egazmin zdany :) ważne, ze już po:)

Midnight o tak, bez wiatraka to byłoby ciężko :) mnie tez już od jakiegoś czasu przyjemnie chłodzi :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Inna nic się nie przejmuj, mój synek też stał się spokojniejszy :) i cieszę się, że u Ciebie z niunią wszystko w porządku :)

Katsi jak tam po usg? ile Twoje bobaski już ważą :)?

Maniula nie bardzo orientuję sie w tych systemach, jeżeli chodzi o działalnosć... ale współczuje kolejnej udręki, króta dopada Cię , jako kobietę w ciaży, która powinna teraz odpoczywać i nie martwić sie niepotrzebnnie.. ;/

Ann mój mąż tez ostatnio jakiś humorzasty się zrobił... może przerasta go ta cała sytuacja.. nie dosć, ze do pracy musi chodzić, to jeszcze musial przejąć większość obowiazków domowych... i chyba coraz częściej myśli o porodzie.. że to już niedługo i że może być wcześniej... ehh... tylko najgorsze jest to, że nasi mężowie sie denerwują, to i my sie denerwujemy, :P
i powiem Ci, że ja też cały czas myślę o tym, ze w każdej chwili mogę urodzic.. wszyscy mi mówią, a jeszcze masz czas, termin na 2 sierpnia dopiero.. ale nie dosć, ze lekarz mi powiedział, zebym przygotowala sie na poród w lipcu, to jeszcze przez tą szyjkę martwie się, ze w każdej chwili mogę urodzić.. a tu jeszcze nie jestem gotowa, nawet torby do szpitala nie mam.. jakoś mnie to przeraża wszystko .. :)

Missyy my znów naklejaliśmy piankowe naklejki Kubusia Puchatka nad łóżeczkiem i też to mój maż wykazał się inwencją twórczą, bo ja kompletnie nie wiedziałam, jak to rozłożyć, żeby pasowało do siebie :P śliczny pokoik, piękne te naklejki :)

Natalia ja mam już wszystko w "obserwowanych" co potrzebuje i jak tylko jutro wypłata wpłynie, to musze wszystko pokupować :) ale się wypłata uszczupli w jeden dzień :P ale co zrobić :)
może jeszcze mały się odwróci.. :) a jak nie, no to niestety nic na to nei poradzisz... ważne, ze wszystko w porządku :) śliczne macie te pościele :) ja jestem na razie na etapie wyboru :)

Aggi ciasto wyszlo pysznie :) i jest proste i całkiem szybkie :) później dodam zdjęcie i przepis :)
co do szpitala... to ja dlatego jestem nastawiona na
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
bo wlaśnie ma dobre opinie, byłam tam i mam znajome, które tam rodziły , no i przede wszystkim mój lekarz prowadzący tam pracuje :) więc dylematu nie mam:) ale tak jak mówisz, los zdecyduje, bo moze sie okazać, że wyladuję calkiem gdzie indziej :P ale jak będę miała możliwość, to własnie w
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
chcę rodzić :)
co do baldachimu, to jestem tego samego zdania- niepotrzebny łapacz kurzu i bakterii :) zresztą tego samego zdania jest moja położna :P
Śliczne pościele :)


Wiki ja tez własnie mam luteinę i też muszę wkładki kilka razy dziennie zmieniać... ale przy luteinie to normalne :) pępek też mi wystaje, ale w ogóle mi to nie przeszkadza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889385 przez aggi
asienka mam te same odczucia: że lekarz powiedział że w lipcu będzie po wszystkim a ja nawet torby nie mam :blink: czekam zatem na przepis :) kurcze no ja byłam niby na
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nastawiona ale im więcej ludzie mi teraz mówią tym bardziej stwierdzam że wszędzie byle nie tu.. zobaczymy pojadę gdzie zdążę :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #889471 przez katsi87
Hheeej dziewczyneczki

he czuje sie jak w dzien swistaka: haha nspisze tak:upal upal upal
wszystkie wiemy o co chodzi:Ja sie roztopie napewno jak ten smalec o ktorym pisalyscie hihi. Mozna sie uparowac;(jutro mamy wyplaty i kupimy tez wiatrak bo innej opcji nie ma.jedyne co dobfe to prognozy od piatku:ze deszcz i chlodno.mam nadz ze tak sie stanie..
Nie uwierzycie co mi sie dzis przytrafilo:he jak pech to pech: stwierdzilam przed17 ze wyjde na hustawke i wyszlam,wczesniej kocyk sobie polozylam zeby bylo mi milooo;)))i wyszlam rozumiecie,siadam i... Urzadlila mnie osa !!!!!!!
w pupe;(((((!!!!! Dacie wiare!dobrze ze nie mam uczulenia i to nie brzuch;(
Wypilam wapno x3 i mam nadz ze nie zapuchne.he nie dosc ze ledwie na tylku siedzialam to teraz to;(
Na poprawe humoru poszlismy po loda i wygralam Big Milka hihi.mala rzecz a na to urzadlenie akurat:p
Dzis bylismy u lekarza w poradni przyklinicznej, zapisali mnie na usg w srode o 11. Na to godzinne, szczegolowe. Wiec cierpliwie czekam tylko ze B prscuje od jutra do sob wiec nie bedzie mogl mnie zawiezc a mpk to chyba bedzie najwiekszy koszmar zwlaszcza ze kawalek drogi trzeba przejsc od przystanku do szpitala. Nie wiem jak Ja dam rade;/

Jak u Was z apetytem w te upaly?;)
Ja mam mega faze na coca cole z lodowki i atakuje czasem;) w kuchni stac nie mam mocy
B cos sobie organizuje swoja droga a Ja podskubuje;)
Co do relacji z B: u Nas tez jest o tak o, czasem oboje sobie do wiwatu dajemy ale to tak jak u kazdej.oni chyba tez to czuja, ze porod tuz tuz i wszystko sie zmieni. Tak mysle;)
Pozatym brak normalnego sexu pewnie tez daje sie we znaki obu stronom, tak mysle;)
Missy pokoik cudo, a naklejki czaaaad: my mamy sowki ale jeszcze nie naklejone

Ja torbe tez mam gotowa od dzis;) ciuszki bobasiow w szafach poprasowane.musze to ladnie ulozyc jeszcze;)
Moje fasole skacza jak opetane zazwyczaj cale dnie;)
Co do kolejek: Ja wchodze zawsze,nawet sir nie zastanawiam,nie mysle o ludziach co oni na to tylko o fasolach i o sobie;)
co do urzedow to uwazam ze nie ma nawet co komentowac: chorzy ludzie rzadza i tyle;/
Ide jutro do dentysty bo mam w drugim bloku, sciagne sobie kamien bo.kobiety w ciazy maja za free 2x w trakcie ciazy;)i moze cos mi jeszcze zrobi.ale to moooze.
Dziewczynki juz lada chwila poznamy nasze bobasie!!!!" aaaaaaaa!!!!
P.s: uwazajcie na pszczoly osy etc!!!!""""
P.p.s wpadajcie na bloga, cos tam napisalam przed akcja urzadlenie hihi;)
P.p.s: Fajnie ze jestescie Sierpnioweczki!!!;*

Dziulka co u Was;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl