BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823506 przez nata
aggi Masz rację te co umieją czytać i ze służby zdrowia, bo co nie co się orientują :P hihi Ja do tych należę i dlatego niektóre terminy nie są mi obce :P Choć duuuużo rzeczy jeszcze nie wiem, bo to nie jest do końca moja dziedzina :)

To co dziewczyny ten czas należy do Nas :)Dogadzając sobie dogadzamy Naszemu Maleństwu :D
Ja dziś zrobiłam sobie dłuższy spacerek i chyba mi pomogło, bo humor mi się poprawił i nie mdli mnie już. Po obiedzie troszkę zaczęło :P
Miłego dzionka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823510 przez missyy
Ginka prosiła, żebym się umówiła na testy prenatalne. Genetyczne, prenatalne, brzmi podobnie, ale może faktycznie granica nam się zatarła. Nie jest to jedyne badanie, czytałam coś tam o teście podwójnym, papp-a itd. Ale to chyba się robi w razie gdyby NT było poza normą. Tak mi się wydaje.
Skomplikowany temat :silly:

Kupiłam dziś Zuravit, kolejne tabsy do łykania :blush:

Zmiatam coś porobić. Sprzątanie i gotowanie mnie czeka :S



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823536 przez asienka87
Missy ja własnie przed badaniami prenatalnymi miałam zrobić test podwójny. Robiłam go na poczatku tygodnia, Pappa i free Beta HCG, dzięki temu testowi , na badaniach prenatalnych zwiększa sie czulość badań do ponad 90% ...jakoś tak:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823584 przez ann-sunshine
Rano wpadlam tylko na chwile, a teraz moze uda mi sie wszystko doczytac i odpowiedziec.

Missyy takie zalozenie ze po prenatalnych kupujesz cos dla dzidzi jest dobre. Jestem ciekawa co upolujesz.

Nata jogurciki i sliwki na problemy, ktore niestety bywaja ciazowa przypadloscia.

Asienka od dolegliwosci z pecherzem nie jestem specem bo ze dwa razy w zyciu taki problem mi sie przydarzyl. Twoj lekarz w poniedzialek zapewne lepiej ci doradzi.

Witaj Ummi opisalas te badania jak nalezy. Brakowalo mi odpowiednich slow zeby to dobrze ujac. Trzymam kciuki za twoja dzidzie.

Widze ze wy lepiej oblatane w tych badaniach ode mnie. Ja na nfz, bez obciazen i przed 35 rokiem zycia wiec absolutne minimum mnie czeka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823928 przez missyy
Ann pomysłów mam duuużoo ;) Wybiorę się z emkiem do galerii, w tamtym roku otwarli nowa, jeszcze tam nie byłam. Jest tak smyk, toys4us, itd więc będę mieć pole do popisu :lol: :lol: :lol:. Okazja idealna. może i ja na tyłek w końcu coś kupię.
Bo obecnie jakoś mnie nie ciągnie na zakupy.

Zzzzimno dziś strasznie, ślizgawka taka, że lepiej z domu się nie wybierać nigdzie.
Najadłam się dziś obiadku. Jak od roku mielonych nie jadłam, tak dziś z buraczkami wciągłam raz dwa. Aż mąż patrzył mi na talerz, bo coś mu było nie halo :woohoo:
Zmieniły mi się smaki, kiedyś uwielbiałam makaron z pesto, a teraz już smak nie ten i patrzeć nie mogę na to.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823933 przez nata
Fakt dziewczęta zmiiiimno się robi, choć u Nas nie ma śniegu :)
Mnie nie ciagnie do słodyczy wręcz jak zjem to mnie mdli :/ Choć lody... to mogłabym jeść.
Mówiłam już,że mnie nie mdli... eh... mdli mdli... wczoraj zjadłam kolacje i mnie męczyło dziś tak samo, choć po rosołku u mamusi przechodzi mi :)
Spać spać bym mogła :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824006 przez ann-sunshine
Mnie tez mdli i coraz trudniej mi to ukryc w pracy. Jak cos to zaczynam kaszlec i ciagle ktos mysli ze przeziebiona jestem.

Ale sennosc juz troche zmalala.

Wlasnie tez musze jakies pcieplane legginsy kupic bo mam jedne i jak brudne to nie mam w co sie i ubierac.

Zimno okropnie, zmarzlam na spacerze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824095 przez aggi
Witam się po weekendzie :) Coś mi tak w krzyż weszło że ani siedzieć ani chodzić :/ normalnie kość ogonowa caała obolała.. nie wiem dlaczego.. No i nie wyspałam się w nocy, to dzisiaj zmierzła chodziłam :P poza tym po tym żelazie co łykać muszę... nie umiem się..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A Agni mnie ostrzegała że to tak działa :dry: bleeee i taka pełna chodzę..


nata to ja znów dzisiaj 1,5h spacerowałam z mężem i myślałam że już do domu nie dojde, kość ogonowa strasznie mnie boli, w ogóle moja kondycja spadła do minimum :( A zawsze chodziłam po 6-8km dziennie a tu nie umiem pochodzić trochę dla relaksu... :dry: ja to samo lody mniaaaaaam mogłabym pochłaniać ciągle :D

missyy ja tam zielona z tych badań jestem wszystkich, serio :P a u mnie dzisiaj 6 stopni, super pogoda na spacer :) pomysł z zakupami to dobry pomysł :D popieram :) mi też się smaki zmieniły... ja znowu kanapka z pomidorem to priorytet - jak nigdy to teraz co godzinę biegam po kromeczkę :S hahaha 'żółwik' :D dobre :P

asienka dla mnie czarna magia te wszystkie badania z tego co czytam co piszesz :S

pokazałam zdjęcie USG moim rodzicom i mój tata stwierdził że ma brzuch wielki jak babcia (moja babcia, taka grubsza kobitka jest - teściowa od taty :P - mama się obraziła za to:P)

Ann a ja kupiłam sobie jeansy na gumce, takie 'tregginsy' - tak to się teraz nazywa :P rureczki eleganckie tylko że na gumce, jak je ubrałam to poczułam ulgę :D a co do ocieplanych.. to ja cały czas mam nadzieję że zima na południe Polski nie dotrze :S albo przynajmniej ominie moją wiochę :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824165 przez MAniula
Hej dziewczyny, a ja weeken dziwny miałam. W sobotę maraton w pracy od 8 do 14 na nogach, potem trochę oddechu, a dziś byłam na chrzcinach. Było bardzo sympatycznie, pojadłam pyszności a teraz jakieś tańce w jelitach, przelewa się i gazuje;( ehh i ogólnie czuje się rozbita.

Za to jutro wielki dzień, o 12:00 (pewnie będzie poślizg) :P. Moje drugie usg, martwie się ale gdzieś w podświadomości wiem, że będzie dobrze, oby! Trzymajcie kciuki proszę. Z tego co pamiętam jeszcze jedna z nas ma jutro usg, ale wybaczcie jestem tak leniwa, że od tygodnia nie włączyłam komputera a tu na forum piszę z komórki, i nie chce mi się szukać która z nas....

Aggi a ja bym trochę zimy i siarczystego mrozu chciała, byłoby zdrowiej i może wymroziło zarazki.

Ann to nie chcesz nikomu jeszcze w pracy się przyznawać co? Ale może byłoby łatwiej przetrwać te wymioty.

Oj życzę nam wszystkim zdrówka i optymizmu. Pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824185 przez badania.naukowe
Witam, jestem psychologiem i prowadzę obecnie badania nad oczekiwaniami ciężarnych.
Zwracam się z prośbą o pomoc w badaniach - chętne przyszłe mamy zapraszam do wypełnienia ankiety.
podaję link TU: www.ebadania.pl/eb561fa5d53586df
z góry dziękuję za pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824209 przez ann-sunshine
Dolaczam do was ztrudnoscia spania :evil:
Przenioslam dziecko do lozeczka i teraz mi goraco i nieqygodnie u zasnac nie moge.

Maniula przyznam sie dopiero za dwa tygodnie.

Aggi a ty juz powiedzialas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824234 przez MAniula
Ann to życzę powodzenia w misji, jeszcze w sumie tylko dwa tygodnie ;)

A napiszcie dziewczyny jaki macie plan mówienia? B) bo ja to bym chciała cieszyć się wszem i wobec ale też się powstrzymuje..., na ten moment wie mąż, mama, i może 3 osoby które dowiedziały się przypadkiem. Mysle o tesciach ale sama nie wiem czy im juz powiedziec, rozpowiedza wszystkim. No i klienci dowiedzą się ostatni, albo jak wezme wolne, albo przez długie terminy-ale tym się przejmuje najmniej, najważniejsza jest dzidzia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824245 przez ann-sunshine
Maniula, my z mężem paple jesteśmy i wszyscy już wiedzą, tylko moja praca nie. Ale to nowa praca i nie jestem tam z ludźmi związana, poza tym trochę mi głupio bo zaraz jak dostałam umowę to okazało się że w ciąży jestem. Za to koleżanki ze starej pracy już wiedzą. A kto bardziej rozgaduje, chyba mój dumny mąż, he he.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824292 przez missyy
dzień dobry ;P

właśnie wstalam:P Patrze.... i nic nie widze przed okno, całe oblodzone :pinch: Piękna pogoda, i znów ślisko :pinch:
Aż cięzko mi się spało nad ranem, bo grad mi stukał w oblodzoną szybę :evil: Wrrr
Znów pozycji do spania nie moge znaleść. Poleżałam na boku to mnie ból brzucha chwycił :(

My powiedzieliśmy tylko rodzicom i siostrze, a reszta nie wie nic, bo ostatnio ktoś się wygadał ciotce. Potem poroniłam, jeszcze musiałam jej towarzystwo i pytania znosić.Upierdliwe.
Więc reszta w swoim czasie się dowie, po badaniu prenatalnym.

Musze teraz zaq śniadanie się wziąść i potem jakieś zakupy zrobić. A w taką pogodę to ruszyć tyłka się nie chce. Wczoraj to auta tańczyły w mieście i mnóstwo stłuczek. A już o chodnikach nie mówie Szklaneczka w centrum miasta:S jakby soli nie mieli :huh:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824330 przez Agnilla
Aggi ja o dziwo raczej problemów z kibelkiem nie mam, max 2 dni przerwy :P nie wiem czy Ci lekarz mówił, by to żelazo brać na czczo? wtedy się lepiej przyswaja. ja tez się obawiałam zatwardzeń, ale biorę na czczo i serio nie jest najgorzej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl