BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 3 miesiąc temu #960326 przez żana
Amelka też beka po słoiczkach.
Lynka u Ciebie huśtawki i tego typu zabawki wystarczą na dłużej bo Twoja to kruszynka jest :) Mój bujak jest do 9kg a nosidełko do 10kg czyli jeszcze chwila.

Mesy nie nabierzesz małego na takie sztuczki :P Nie obejrzysz się a Patryk zje talerz zupy heh :P

Ja dziś po szybkich zakupach, tylko kaszki zapomiałam kupić wiec musze jeszcze dziś wyskoczyć, bo na noc nie mam. A co do warzyw to jeszcze po za marchewką nic nie testowałam. Ale jak zapasy się skończą to kupie tez inne warzywka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960354 przez Princessa27
My dziś sprobowalismy smakowania i mały dostał na czubeczku małej łyżeczki gotowanego ziemniaczka ale popychal kciukiem no tylko jeszcze ssal a nie przesuwal językiem do środka ale to ma jeszcze mnóstwo czasu. Za kilka dni może znów spróbujemy.

Za to rano w 2 h zrobił 3 duże kupy mniej gęste niż zazwyczaj ale ten sam kolor. Moja mama mówi, że może to na zęby. Ślina to kapie jak go nosimy.Dziewczyny a na fejsa można dodać film i zastrzec kto może go oglądać? To bym wrzuciła jak Milosz rozprawia sam ze sobą.

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960422 przez Miki
Hej :)

U nas etap piszczenia też dawno za nami ;) Teraz wszystko mam oplute :P :laugh:
z jedzeniem to mamy to samo co u Mesy :P Lidka by chciała cały słoiczek od razu bo inaczej ryk :blink:
No i wprowadziłam już soczki bo nie chciała mi nic pić :unsure: Słodkie jabłuszko jak na razie najlepsze :P I też ile bym jej go nie dała to jej malo :woohoo:
Lidka po słoiczku nie zawsze odbija dlatego też daje ją do leżaczka albo nosimy na rękach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #960560 przez mesy
A widzicie a ja nigdy po sloiczki nie podejmowałam nawet próby odbicia :P
Wczoraj to nawet młody nie dal mi szansy na odbicie bo zjadl , przeniosłam go do wyrka 5 sek i zasnal hehehe

Miki ...fb mi nie działa. :huh:

Princessa a jednak podkusilas sie dać cos innego Miloszkowi ;)
A co do kup to u nas różnie :P raz takie raz takie ze wylewa sie z pod pampersa :P może cos zjadlas co zatwardzilo młodego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #960580 przez Princessa27

Princessa27
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960581 przez Princessa27
Tak Messy skusilam się, bo jak wam pisałam dzwoniłam do poradni do naszej kochanej pani Gosi i powiedziała że tak nic nie mam wprowadzać do 6 mc ale jest coś takiego jak smakowanie i raz dziennie na czubeczku małej łyżeczki mogę dać jakieś warzywo do posmakowania nic więcej ale podałam dopiero raz i jednak jeszcze się wstrzymamy i tak po 5 mc może coś podamy. Ale smakowało synkowi ewidentnie ;-)
ale boję się mu już coś podawać jakoś tak mnie coś hamuje. A nasz wczoraj pierwszy raz włożył palec od nóżki do buzi.

Lynka miałam pytać a jak u was z tym chwytem szczypawkowym? ;-)

Princessa27
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #960585 przez mesy
Princessa od razu metalowa łyżeczka ? Ja widzę , ze ty to z grubej rury zaczęłaś hehehe

Ale milosz ma siedzisko :D

Lynka ja jutro wprowadzam dynie z ziemniaczkiem. Po marchwi z ziemniaczkiem nic nie ma młodemu to nie będę zaś cudowała najpierw z sama dynia a potem dynia ziemniaczek :P
Kuzzwa no ja nie mam kalafiora ani brokula...nie widziałam w Auchanie z hippa :( widziałam szpinak z ziemniaczkiem ale tego akurat młodemu nie dam bo ponoć nie dobre hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960599 przez lynka80
Ja też karmię Misią małą, metalową łyżeczką ;)

Princessa, Marysia chwyta drobne przedmioty dwoma paluszkami, to jest chyba to :)

Mesy, Hipp z pierwszej łyżeczki ma tylko marchewkę :/ A szkoda, bo jakoś tak produkty Hipp najbardziej lubię. Brokuł, kalafior i zielony groszek z Bobovity kupiłam.



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960605 przez Princessa27
Messy ja jeszcze nie przygotowana do wprowadzania nowości dlatego metalowa łyżeczka, bo nie mamy jeszcze plastikowej te wczorajsze smakowanie było z nienacka ;-) ale po 5 mc jak zacznę może codziennie dawać mu do smakowania to i łyżeczkę kupimy.

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960617 przez Myszata
szpinak jest oblesny po kalafiorze wiki jeczala caly dzień dynie dokladam do obiadkow....jedziemy na szczepienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960629 przez mesy
Lynka no to dlatego nie widziałam innych smaków hehehe to kupie z bobovity najwyżej....
Pat zjadl właśnie słoja i poszedł spać :)
Podjęłam próbę odbicia go i ładnie beknął :P

Wy kurde juz po trzecich szczepieniach a u nas trzecie przed nami i wypadnie jakos w marcu....teraz pat w piatek mial 37.6 i dalam mu nuforen na noc bo byl jakiś nie swój....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960637 przez lynka80
My po próbie brokuła ;) biedne dziecko tak się cieszyło na widok miseczki, spodziewała się marchewki, a tu taki zonk! zdecydowanie nie jej smak, zjadła ze 3 łyżeczki , a potem zaczęła pluć i wykrzywiać się. Musiałam szybko marchewę podgrzewać by ukoić tę gorycz rozczarowania. Mina po pierwszej łyżeczce marchewki bezcenna ;) tak uszczęśliwionego dziecka już dawno nie widziałam.

Aaa i zaczęła od rana "brrrr" robić, wszystko oplute dookoła. Z tym ,że piszczy nadal :blink: na przemian z pluciem hehe



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960720 przez mesy
Lynka u nas jakies parę dni temu pat byl do spania i patrzył na mnie i zrobiłam mu brrrr i wyobraź sobie ze po spaniu bylo heheheh godzinę lezal i gdzies jechał robiąc brrrr :blush: :laugh:

Ja dzis daje jabłko :P kupol brzydki wiec marchewkę na razi odstawiam i musze mu dać cos co kupę poprawi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960760 przez majka1987gnoWlkp
Bry ja przelotem....
Princessa moja rada..... Miłosz mieszał językiem.. Wypychal bo pewnie dałaś mu przetartego ziemniaka.... W sensie na gęsto... Pierwsze rzeczy podaje się w formie zupki... Dalej wody by miały konsystencje zupy kremu... :-)
A dla niedowiarkow i pytających o szwy... Rozpuszczalne tam wiecie gdzie ;-)
Jestem prawie 5 miesięcy po porodzie i dziś znalazłam to...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960843 przez żana
Majka a ja coś pochrzaniłam i cały czas myślałam ze Ty po cc.

Ja dziś dostałam przesyłke z bobovity. Kiedyś wypełniłam jakąś darmową ankiete i dziś przysłali mi słoiczek marchewki, próbke kaszki i fajny poradnik żywienia. Nie przeczytałam go jeszcze porządnie ale polecam.

A to moje serduszko. Taką mine zawsze strzela jak coś zaraz weźmie do buzi :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl