BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 3 miesiąc temu #960845 przez Myszata
my po szczepieniu wiki marudna bardzo plakala....Majka o ja!!!żana ślicznaP:)znalezlismy mieszkanie chyba go kupimy:)
Podziękowania: żana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #960866 przez mesy
Majka mnie juz nic nie zdziwi :P bo mi szwy tez długo wychodzimy a rzekomo rozpuszczalne , bo te co trzeba bylo wyjąć to mi wyjęli...z tym , ze 5 msc po to lekkie przegięcie :blink:

U nas jabłko zadziałało ...puściło Patiego :) ogólnie krzywił sie ale zjadł jak ns pierwszy raz 6 łyżeczek:) najważniejsze , ze poskutkowało....

A wiecie co....myślałam , ze ebne...T przebierał małego i leci do mnie z pampersem , bo znalazł krew w kupie ...jak ja to zobaczyłam to myślałam , że padnę , bo oczywiście to była marchewka hehehehe

Zana ja czekam i czekam na paczke z bobovity i nie wiem czy się doczekam....a gdzie jeszcze można takie próbki zamówić ? Bo z hippa juz dostałam i bebilonu choc z bebilonu nic nie wypełniam to nie skąd ona się u mnie wzięła. :blush:

Amelka cud malina <3 <3

Pat ogląda sobie autka na bodach :blush:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: żana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960877 przez lynka80
Majka, o matko! :woohoo:

Myszata, to szybka decyzja ;) ale to i może dobrze

Żana , Amelka jest prześliczna :blush: i te oczy!

Mesy, Pat stuprocentowy facet, fury go już interesują ;) słodki jest !

A tu macie moją pannę, taki mi dziś wdzięcznie pozowała ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Rośnij nam zdrowo!
Podziękowania: żana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #960882 przez Miki
Majka nieźle :blink: Wszystko jednak jest możliwe...

Żana, cudowna ta Twoja córcia! :)

Mesy uśmiałam się z tej kupy! :woohoo: :laugh: Ale zobacz jaki T spostrzegawczy i czujny ;) Niejeden facet by nie zauważył :P
A Patryk to prawdziwy mężczyzna ;)

O właśnie! Ja z bobovity też nie dostałam :whistle:

Iynka w końcu jakieś zdjęcie Marysi! :) Śliczna modeleczka ;)

Dzisiaj M. pierwszy raz został z Lidią na 2,5h :P I świetnie sobie poradził :) Muszę chyba częściej wychodzic do kosmetyczki :laugh:

Macie Lidke ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: żana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960917 przez żana
Mesy do mnie bardzo długo bobovita szła. A Patryk wygląda na starszego niż jest :-) wydaje mi się czy ma super karnacje ? Moja to bladusek tak jak ja.

Lynka ale poze Twoja panna strzeliła :-)

Miki widzę ze u Lidki kocyk od razu do buzi :-)

Myszata fajnie ze trafiła się okazja. Najlepiej na swoim.

A zapomniałam Wam pisać. Juz dwie noce pod rząd Amka nie budzi się na jedzenie. Śpi od 22 do 9-10. Tak bym chciała żeby to nie był przypadek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #960944 przez mesy
Oj ta Patrykowa Lidia...... <3

Zana tak zdjęcie wyszło :) choc jak na jesień chodziliśmy dużo to jak go słońce muslo to ciemniejszy byl ;) ciekawa jestem czy po mnie bedzie mial ze wyjdzie raz na słońce i ciemny bedzie :P

Lynka widzę ze twoja królewna tez lubi aparat hehe pat Jak widzi Tel to juz wie ze trzeba miny robic hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961023 przez lynka80
Mesy, dokładnie tak ;) jak aparat widzi to od razu miny stroi i pozuje , nie mam pojęcia po kim taka kokieta :whistle:

A powiedźcie mi, czy wasz dzieciaczki przekręcają się już same z brzucha na plecy i na odwrót?



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961059 przez mesy
Lynka pat sie nie przekręca...próbuje Glowa i tłowiem a nogi leżą... :blink:
A twoja sie przekreca ?

Powiem wam dynia z ziemniaczkiem ochydaaaa :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961091 przez Princessa27
Milosz z brzucha na plecy przekreca się juz od bardzo dawna gorzej z pleców na brzuch bo jak się przekreci to raczki nie umie wyjąć spod siebie i szybko się złości a z brzucha na plecy cos kolo miesica miał jak się sam przekrecil.

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961139 przez majka1987gnoWlkp
Misia juz ładnie się przekrecala z brzucha na plecy ale chyba zapomniała i o. Doopa. Za to na odwrót jej idzie świetnie... Z pleców się kula jak jej pasuje... No i pełza na brzuchu do tylu :-) chwila moment jest po za matą...

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961178 przez lynka80
Mesy, no właśnie nie przekręca sią. Próbuje głową i nogami ,ale z kolei dupsko jej ciąży :blink:
W ogóle jak ją na brzuch kładę to ostatnio nie próbuje zbytnio przewracać się , bo od razu pełzać chce, póki co do tyłu jej się trochę udaje :laugh:
No nie wiem co z tym przekręcanie, ale skoro lekarki ostatnio nic nie mówiły to chyba jeszcze jest czas..?



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961214 przez honka_18
Hejka
Ja tylko na chwilę bo padam na cyce , Adaś gorączkuje i nie śpi w nocy :(
Artek już dawno się obraca z plecków na brzuszek i na odwrót, a wczoraj nauczył się wkładać sobie smoczek do buzi i zjada nóżki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961338 przez Myszata
Miki mamy taki sam kocyk:)
Wiki po szczepieniu nie SPI 2 noc...
bylismy w banku pytać o kredyt chyba się uda rozmawialam z rodzicami czy by mama byla z wiki jak pójdę do pracy bo nie pracuje i dostalam taka odpowiedz nie bo tata nie będzie ze swoich pieniędzy naprawial samochodu jak się popsuje czaicie to...przykre to bardzo...i powiedzial tata ze nie bo mama nie będzie jeździć 25 km żeby pilnowac wiki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961339 przez Myszata
honka wspolczuje
zrobilam badania i znowu mam cos z nerkami jutro do lekarza ide...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961464 przez honka_18
Wrześniowe dzieciaczki są UROCZE wszystkie bez wyjątku

Myszata Ty to się masz z rodzicami :( ale szczerze mówiąc moja mama lepsza nie jest :( teraz jest miła przez tel ale to dlatego że widzimy się raz na 2 lata :P

Adaś ma się lepiej, przespał całą noc w swoim łóżeczku :woohoo: teraz uciął sobie drzemkę i ma 37,6 więc jest lepiej (przed wczoraj miał 39,9)
A i zabrałam Artkowi smoczek, bo mi się budzi co 20-30 min bo nie ma smoka w buzi (* wiem wyrodna matka ze mnie )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl