BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 3 miesiąc temu #962023 przez honka_18
Iynka tak po prostu zabrałam i schowałam żeby mnie nie kusił. Pierwszego dnia była masakra z zasypianiem ( zasypiał z płaczem, ale Adaś też tak miał więc taki płacz mnie nie rusza ) wieczorem zasypia przy butelce ( troszkę się rozbudza jak go do odbicia biorę ale szybko po tym zasypia) , a dzisiaj jak tylko widzę,że jest zmęczony to go kładę do łóżeczka, daje pieluszkę i dziecka nie ma

Ja Artkowi podawałam od razu marchewkę z jabłkiem i nie mieliśmy kupkowych problemów

Myszata ZDRÓWKA!!!

Dzisiaj przyszła moja sis i pół dnia siedziała z chłopcami a ja sobie w domu posprzątałam, (bo mi znowuż Adaś wymiotuje przez te zębiszony) i stwierdziła,że ja to mam przerąbane z Artkiem i że ona by zwarjowała z tak " grzecznym" dzieckiem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962074 przez mesy
Lynka no u nas tez kupy jak szyszki :P powtarzać sie nie chce ale jabłko działa cuda :D
Co do jabłka i innych nowych składników to ja daje na pierwszy strzał 6 lyzeczek albo nawet 8 ...zależy czy jeszcze wola , a na drugi dzień juz prawie caly słoiczek:P bo mi się młody awanturuje :P a jak widzę , ze nic mu nie ma to co będę mu żałowała:P zreszta na słoiczkach z hippa jest napisane , żeby zacząć od 4-6 lyzeczek :P my troszeczkę normę przekraczamy:P
A w ogóle Pat juz cwaniak wie ze przed godz 11 jest słoiczek i za cholerę nie chce mi iść spać jak wstanie po 7 ...to szaleje aż do czasu słoika...nie popuści haha ale jak zje słoiczek to w minutę mi pada i spi 1,5 godz czasem 2 hehe

Pat wszedł na wyższy level ....jak go mam do odbicia na udzie to mi się w pion stawia :blush: Zawalu idzie dostać przez to dziecko :cheer:
A w ogóle chwaliłam wam się , ze wczoraj zrobiłam zakup zycia ...? Kupiłam sobie koszule i spódnice na chrzest za cale 24 zl :D weszłam w końcu do nowego ciucholandu u siebie i doznałam szoku B) ciuchy nie które z metkami ...firmy h&m , zara , breshka itp ...myślałam , ze oczopląsu dostanę:P muszę tam częściej chodzić:P aaaa i w ogóle kupiłam w czwartek kombinezon młodemu byl za 41 zl w Tesco jasny misowy...wzięłam rozmiar 74 ...wydawał mi się duży jak do niego przyłożyłam ..mierze w domu i kaplica ...musiałam iść go oddać:/ ale zamówilam w smyku rozmiar 80 ...jak ten jiz będzie na niego maly to chyba ebne.
:sick:

Myszata mala pewnie czuje , ze ty czujesz sie tak a nie inaczej i dlatego jest też rozdrażniona....

Honka no ty cwaniaku wiedziałaś, żeby podać marchew z jabłkiem :P my sie uczymy haha
Choć Pat uwielbia młodą marchewkę z ziemniaczkiem z hippa i musimy sie samym jabłkiem ratować :P jeszcze mam w domu śliwki w razie w jak by go serio zatkało hehe choć jabłko daje radę:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962078 przez Myszata
dalam wiki obiadek z groszkiem i masakra tak ja brzuszek boli....Mesy masz racje plakala dzisiaj przez sen...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962118 przez majka1987gnoWlkp
mesy tak pięknie piszesz ze dajesz rade z tym jabłkiem- nie ma za co ;)

a owszem śliwka też jest bardzo dobra na te sprawy :)

myszata groszek jest bardzo wzdenny- z nim trzeba bardzo ostrożnie,
my jutro startujemy z fasolką szparagową :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962128 przez lynka80
Też wczoraj kombinezon zakupiłam, bo mi dziecko z aktualnego z dnia na dzień wyrosło :blink: . Jak ją wcisnęłam w niego ostatnio to na leżąco dało jeszcze radę, ale jak ją na ręce wzięłam to nogawki za kolana ,jak nieszczęście w nim wygladala, no przecież nie skurczył mi się w praniu :woohoo:
Przydałoby się jakieś dziecię w rodzinie, bo już nie mam gdzie trzymać tych za małych ciuszków, już nie mówiąc o tym ,że jest cała masa takich , których Misia ani razu nie założyła :whistle: Przyznać muszę , że moje zakupy w ciąży były w większości mało przemyślane i mam sporo ciuszków , które są piękne ,ale cóż z tego skoro zupełnie niepraktycznie jak np. cała masa sukieneczek w rozmiarach 56 i 62, których dziecku nawet ani raz nie założyłam. Ehhh te ciążowe hormony :laugh:

Jutro wracamy do marchewki, bo Miśka dziś mocno niepocieszona była i awanturę mi zrobiła :/ a na deser w końcu to jabłko dostanie skoro tak zachwalacie ;)

Mesy, zakupy wypas ;) to kiedy chrzciny?



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962146 przez Myszata
Mesy zakupy super zrobilas dlatego ja Lubie chodzić po lumpkach
Groszek masakra lupinki od groszkow byly cale nie zmielone w sloiczku...kupilam wiki obiadki z kroliczkiem cielecinka i kurczakiem
zobaczymy czy po lubi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962207 przez mesy
Majka no właśnie - dzieki :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962215 przez honka_18
Mesy nie wiedziałam :P Adaś miał kupkowe problemy do roku i podawałam jemu jabłko, śliwki ogromne ilości wody i różnych herbatek i nic go nie ruszało, a Artkowi podałam jabłko+marchew bo samej marchwi w sklepach ni ma :P

Iynka ja też mam po chłopcach ciuszki niektóre jeszcze nie używane, jak je wyciągałam z szafy od Adasia to się pocieszałam tym, że Artkowi założę ( nie założyłam, bo nie zdążyłam tyle tego było) a teraz co mam z tym zrobić??? :whistle: pewnie przeleży na strychu i się zmarnuje

Myszata jak Wiki ma problemy z kupką to nie polecam groszku i fasoli ja do dzisiaj Adasiowi nie gotuje nic z fasolę,groszkiem,cebulą i kapustą :P

Dzisiaj Artek mnie zaskoczył :woohoo: spał 13 h i kilka razy sprawdzałam czy oddycha a śniadanko jadł przed 10 :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962242 przez Princessa27
Hej u nas chyba dolna, lewa dwojka wychodzi jest masakra.. Milus malo je i marudzi. W końcu przeszłam na abonament i mam nowy tel a nie stary zlom i mogę robic zdjęcia a same wiecie ile zdjęć robimy naszym maluchom.






Princessa27
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962278 przez Miki
W końcu mam chwilę żeby napisać :)
Weekend miałam bardzo zabiegany. W sobotę miałam dwa egzaminy. Pochwalę się zdzaliczyłam na 4 i 5 :P A wieczorem mieliśmy pierwszy raz wychodne :woohoo: Lidia została z moją mamą na noc... i powiem Wam, że my się rozerwalismy i mama dala sobie radę tak więc możemy co jakiś czas wychodzić :)
Dzisiejszy dzień spędziliśmy na zakupach :) I a propo ciuszków mam masę których nie ubrałam Lidce ale to przede wszystkim dlatego, że najwygodniej jest w pajacach i dzisiaj też jej takowe dokupilam :P A sukienek nie nawidzę :laugh: Nie lubię jak się podwijaja jak noszę ją na rękach :evil: No i musiałam zakupić większą ilość gryzakow bo Lidka ma nową zabawę rzucania wszystkiego na ziemię :laugh:

Princessa, Miłosz świetny i zdjęcia eleganckie ;)

A Lidia uwielbia dynie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962291 przez lynka80
Mesy, my też myśleliśmy o marcu, ale wydawało mi się, że to jeszcze tyyyyyle czasu żeby zacząć załatwiać :whistle: chyba muszę w takim razie podjąć działania w tym zakresie ;)

Myszata, to szybko mięsko wprowadzasz!

Miki, gratki ;)
jej, jak Ci zazdroszczę, marzy mi się w końcu wyjść na jakąś imprezę, ale póki karmię piersią nie ma szans.
I lampka wina mi się marzy ! a ostatnio i kawa z papierosem :blush:



Rośnij nam zdrowo!
Podziękowania: Miki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962326 przez mesy
Lynka no niby troche czasu jest...ale tu restauracje trzeba zamówić dogadać menu bo szefa też nie ma zawsze i tez trzeba miec czasu w zapasie .... Chrzestni musza wiedzieć itp :P ja tam wole szybciej sobie wsio załatwić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962406 przez żana
Mesy ja mam urki 16 :P Oby Wam się wszystko udało tak jak chcecie :)

Honka brawo dla Arturka !! Amelka już 4 noc pod rząd też śpi 12h. Od 22:30 do 10 :) Oby tak zostało. A jak u Ciebie sprawa z ząbkami ?? W sensie czy zanosi się na wyjście ząbka ?? Bo Arturek jest tu najstarszy więc pytam jak się sprawa ma :)

Miki super ze się rozerwaliście :) My na walentynki chcemy wyjść, bo babcia już zapowiedziała że zostaje z Amką :) Po takim poście to nawet na drinka mam chęć :)

Myszata jak tam u Ciebie ? Lepiej się czujesz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962536 przez Myszata
od 5 mies mozna dawac miesko i rybke to wiki zostalo tylko 11 dni:) nic ne jest lepiej odstawilam antybiotyki bo jeszcze mi gorzej ataki astmy jutro ide do nefrologa moze cos mi pomoze...wiki mi sie rochorowuje albo na zeby juz nie wiem sama...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962570 przez honka_18
Żana Artkowi jedyneczki schodzą na dół ale nie liczę na to że wkrótce się przebiją do końca. Adasiowi zaczęły chodzić jak miał 3,5 miesiąca a się przebiły jak miał skończone 11 miesięcy :P

W Uk obiadki z mięsem są od 4 mż

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl