BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 3 miesiąc temu #962596 przez Myszata
ja czytalam ze mieso i rybke mozna dac od momentu wprowadzania pokarmow stalych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962661 przez Princessa27
Honka serio tak długo te zeby się przebijają? To masakra bo Milosz ma ewidentnie ząbek na dole ale jeszcze nie przebił się

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962675 przez mesy
Honka , Miki pisala , ze w Niemczech tez ss te mięsne obiadki od 4 msc ;) i inne przekąski które widziałam w pl od 5 msc....trochę zacofani chyba jesteśmy:P

1:0 dla Patryka ....nie spi od 5 i ani mu się widzi iść spać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962742 przez honka_18
Princessa każde dziecko inaczej je przechodzi Adaś męczy się z każdym zębem po kilka miesięcy :( ( trójki już idą ponad 3 miesiące i wyjść nie mogą), a znajomej syn ma 8 miesięcy i ma już 7 ząbków.

Mesy oby te wczesna wstawanie Patryczkowi w nawyk nie weszło, bo to tragedia. Adaś przez 1,5 roku wstawał po piątej, a latem po 4 i był aktywny do 10-11

A u nas jest śnieg !!! :woohoo: ( angolasy rano w piżamach po parkingu ganiali ) Adaś nie mógł wyjść z podziwu i całą drogę do przedszkola pytał "cio to ?" ciekawe czy zdążymy ulepić bałwana zanim stopnieje. Artek natomiast ma to w nosku i nie chce leżeć w wózku.
A i się popłakałam w przedszkolu Adkuś 1 raz płakał jak go zostawiałam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962807 przez Myszata
napisalam posta i mi nie dodalo osz oszaleje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962809 przez Myszata
Honka nie dziwie ci sie...Wiki robi zielone kupy marudna okropnie chyba chce cyca albo zeby ida obled...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963171 przez Myszata
Wiki ma jakis zielony katar...musze z nia jutro jechac chyba do lekarza dalam jej fenistil spi po nim caly dzien...


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963184 przez lynka80
Wiki słodka . i ta fryzura , która mnie nieustannie fascynuje ;) napatrzeć się nie mogę.
Misia nadal łysa, tzn. ma tylko z tyłu włosy i po bokach, a z przodu meszek ledwie widoczny :laugh:

Mojemu dziecko się wszystko poprzestawiało. W nocy pobudka na jedzenia równiutko co 3h i zjada wówczas bardzo ładnie, a w dzień żyłaby najchętniej samym powietrzem ewentualnie marchewką. Dopiero pod wieczór zaczyna mieć apetyt.
Gdyby tak w dzień się najadała, a w nocy dała matce pospać, ehhh

Mesy, dzięki za poradę z jabłkiem, działa ;) kupki są luźniejsze i codziennie :)
z tym,że tych kilka łyżeczek dziennie muszę jej wręcz wpychać ,bo nie zapałała miłością do jabłek. Póki co warzywa jej lepiej wchodzą. Spróbuję jeszcze z morelą ,bo właściwości podobne.

Co u reszty dzieciaków? meldujcie się mamuśki!



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963192 przez Myszata
Bylam wczoraj u lekarza i nie wiedza co mi jest nerki dobrze trzustka dobrze watroba tez a caly czas wszystko boli...mam miec jakies dziwne badanie pecherza ...no wloski ma z jedej strony wytarte hehe bo chce spac tylko na lewej stronie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963378 przez żana
Hej. My sobie wczoraj znów pozwolilismy na kino. Amelka u teściowej, jak po nią przyjechaliśmy to strasznie płakała nawet ja do nosidełka nie wkładałam tylko w kocyk i do auta, a kiedy tylko przekroczyłam prog naszego domu to cisza spokój i zaczęła się śmiać. Nie wiem co to miało być :-)
A co do nocy to chyba już nie będę już na noc jedzonka do sypialni brać bo od dwóch tygodni Ami nie budzi się na mleko tylko wstajemy o 9 i wtedy je. Tylko coś ostatnio wierci się w nocy, a ja jestem tak wrażliwa ze z każdym jej wierceniem się przebudzam.

Myszata a chodzisz do lekarzy na NFZ ? Może skoro to grubsza sprawa to idź prywatnie do jakiegoś lepszego lekarza, wiesz oni zazwyczaj maja tez lepsze sprzęty.

Lynka na pewno jej się odmieni, moja tez pewnego czasu tak miała a teraz noc cała śpi bez jedzenia. Z tym ze ja na noc podaje kaszkę. A Ty jak karmisz bo z tego co pamiętam miałaś ja przygotowywać na swój powrót do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963420 przez lynka80
Żana , zazdroszczę nocek ;)
My nadal na piersi, ale w weekend w końcu butlę na próbę dostanie . Przez pierwsze dwa tygodnie warzyw i owoców nie chciałam mm podawać żeby w razie sensacji żołądkowych/kupkowych łatwiej było zidentyfikować przyczynę.
A za tydzień kaszę chcę wprowadzić.

A oto jak zastałam moje dziecko dziś nad ranem. Nie dość ,że leżała w poprzek łóżeczka, to jeszcze wygrzebała się jedną nogą ze śpiworka i zgubiła skarpetkę. Nie wiem co ona w nocy za harce wyprawiała :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963443 przez Myszata
lynka moja wiki robi to samo hehe bylam u nefrologa prywatnie wszystko ok nerki mam brać jakieś tabsy ale plecy nadal bola teraz jestem w kolejce u pulmunologa bylam z wiki u lekarza gardlo ok kaszel ma od kataru muszę z nią iść na rehabilitację bo nie podnosi glowki lekarka kazala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963444 przez Myszata
jak leży na brzuchu tylko chce siadac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963466 przez honka_18
Śliczne księżniczki :cheer: A Wiki jaka już duża :woohoo:

Iynka Artek też wyłazi ze śpiworka i nóżki do góry zadziera :P nie mam pojęcia jak to robi bo mam śpiworki zapinane na ramionach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963664 przez Myszata
udane te nasze dzieciaczki:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl