BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 3 miesiąc temu #964064 przez Myszata
jak sie uzywa leki na astme to mozna miec grzybice w jamie ustnej bo ja to miewam od lekow ale od soli fizjologicznej nic takiego sie nie ma prawa robic zadzwonilam do pediatry i mi tak powiedziala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964069 przez honka_18
Iynka po tym zdarzeniu to się zrywałam z łóżka jak tylko któryś głośnie sapnął, zamiast spać to nasłuchiwałam.
A mały się zakrztusił chyba swoją własną śliną :( nie chce spać na boczku, tylko na plackach a ślini się niesamowicie i chyba nie radzi sobie z nią przez sen :(
Artek po żelu na dziąsełka spał 1 h zjadł obiadek pobawił się swoimi nóżkami i zasnął. śpi 2 h ;) więc może to dziąsełka? Artkowi widać już ząbki na samej górze

Myszata z tym to co lekarz to inna opinia. W Uk tylko inhalatorami dzieci leczą, mam 2 w szafce bo dla Adasia dostałam ( w uk leki dla dzieci dają za darmo) ale nie używałam po tym całym zamieszaniu z Olą. Mała musiała dużo przejść, brała masę leków i od tamtej pory sis też nie robi jej inhalacji tylko jak coś się dzieje to dzwoni do Pl do tego lekarza. A i Ola nie choruje a przed odgrzybieniem organizmu chorowała całą jesień i zimę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964073 przez mesy
Czyli pat jest zagrzybiony bo używa soli od 1 dnia do noska... :P

Chyba mu lepiej po inhalacjach ale zobaczę jutro bo nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca :P

Lynka może faktycznie ząbki dołączają ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964075 przez Myszata
inhalacja z soli fizjologicznej nie zagrzybia tylko jak podajesz leki na astme bo one sa na sterydach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964088 przez honka_18
Mesy sól fizjologiczna do noska nie zagrzybia :P tu chodzi o sam inhalator ( Olci lekarz tak mów a moja sis mu ufa więc ja też!)

Myszata Olcia astmy nie ma bo w porę dostała odpowiednie leki. Leków na astmę nigdy nie dostawała a zagrzybiony organizm miała. Ja lekarzem nie jestem więc się na tym nie znam ale moim dzieciom inhalacji nie robię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964106 przez Princessa27
Myszata mmala jak pięknie trzyma ten inchalator.

U mnie maść na dziąsła 3x dziennie, inaczej nie ma dnia

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964109 przez majka1987gnoWlkp
No to ja wam napisze ze..... Leki w skladzie maja rozne rzeczy... Jesli sprzet byl niewlasciwie wyczyszczony to po ktoryns razie na tych resztkach mogl sie grzyb wychodowac ktoryn zarazila sie dziewczynka..... sol fizjologiczna to nic innego niz wodny roztwor soli...
Misia tez ma tfudne dnii... Ale czy to zeby, skok czy pogoda.... Nie wiem ale padam na ryj

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964171 przez lynka80
Nocka Ok, za to od rana marudzenia ciąg dalszy ;)

Miki, jeśli dobrze pamiętam Lidii podajesz mleko Hipp. Jak wyglądała u was kwestia kupki zaraz po przejściu z piersi na mm? Kiedy się unormowała sytuacja? Misia wczoraj dostała pierwszą butlę i póki co kupki nie ma. Widzę ,że trochę ją to męczy



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964179 przez Myszata
lynka musisz ja dopajac woda i nie bedzie miala zatwardzenia wiki juz przeszlo ale wypija 3 bitelki po 150 w ciagu dnia wody bo tak sie meczyla strasznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964183 przez lynka80
Myszata, ale u nas tylko jedno kamienie mm było, pozostałe piersią.
Wydaje mi się ,że nie trzeba jednak dopajać w takiej sytuacji, sama nie wiem



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964192 przez Miki
Iynka u nas sytuacja z kupkami od razu była unormowana... Lidia robi raz dziennie rzadko kiedy zdarzy się ze robi co drugi dzień.
Moja położna i pediatra sa zdania ze nie trzeba dopajac jak dziecko nie chce. Możesz spróbować dać jej troszkę wody to nie zaszkodzi choć Lidka wodą gardzi i pije tylko gotowe herbaty z sokiem z hippa i soczki :P A i Mesy mi pisała żeby dawać np mniej miarek mleka to może wtedy łatwiej będzie jej zrobić ;) Musisz poobserwowac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964199 przez lynka80
Miki , dzięki ;)
A co do wody, dałam jej przed momentem to zaczęła po dwóch łykach pluć i zrobiła minę jakbym jej wielką krzywdę wyrządzała :laugh:

Maruda zasnęła właśnie, niech moje dziecko znów będzie sobą :blink:



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964212 przez mesy
Lynka no ja daję mniej miarek niż zalecają ;) jak dam więcej to wtedy jest kupa stop :P
Ale myślę ze po jednej butli to by tak nie miała....co jadła dodatkowego ? Może przekąski ja przytkaly:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964216 przez honka_18
Iynka ja Artkowi 1 dziennie daje zabieloną wodę :P ( bo nic innego nie chce pić) ale Artek nie miał kupkowych problemów jak przechodziliśmy z cyca na mm ( problemy zaczęły się jak całkowicie przeszliśmy na mm )

Do nas dzisiaj zawitała wiosna :woohoo: na dworze cieplutko, pranie mi pięknie na dworze poschło ;)
a i noc miałam fatalną :( Artek pięknie spał od 20 do 9 :woohoo: ale za to Adaś obudził się o 3 i zasnął dopiero przed 8, o 8:20 już się obudził :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964271 przez żana
A my walczymy z katarem :-( juz dwie noce Amelka spala z nami bo nie dawałam rady tak często wstawać. Ale ciągle jej wydmuchuje i mam wrażenie ze jest lepiej. A zaczęła już kaszlec i się wystraszył ale dziś lekka poprawa wiec nie panikuje.

Myszata a Ty masz takie gęste włosy ze Wiki taki fajny buszu na główce ma ? Możesz już kitki robić :-)

Mesy te zdj na fb powala <3

Majka cierpliwości Ci życzę kochana !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl