BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 3 miesiąc temu #964487 przez Myszata
Wiki wypija 190 mm 6 miarek mleka wczoraj zasnela po 21 o 2 sie przebuszila dalam jej smoczek i spala do 6 bez jedzenia ale tylko jest mamusia jak ktos inny to ryk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964870 przez honka_18
Ależ tu dzisiaj pustki :whistle:

Ja kładę Arturka spać na noc po 20 i śpi do 9 rano, chyba że M jest w pracy to go budzę po 8 bo do przedszkola idziemy

A i się chwalę Arturek sam sobie trzyma butlę !!! dzisiaj 3 dzień
A dzisiaj 2 raz od 5 miesięcy w ciszy,spokoju i bez pośpiechu ugotowałam obiad a chłopcy nadal śpią :woohoo:

Coś dawno Jusia i Kamka tu nie zaglądały :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964937 przez Myszata
Princessa co się dzieje z mężem??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964962 przez Princessa27
Honka no to gratulacje, nie ma to jak postępy naszych maluchów i chwila spokoju jakże cenna dla mamy

Princessa27
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964963 przez honka_18

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Żeby nie było wieczorem kładę Artka w śpiworku i przykrywam pierzynką, a rano tak Go zastaję :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964989 przez Princessa27
Honka ja na razie śpię z małym (bo nie chce mi się 5 razy w nocy wstawać) i przykrywam go tylko do brzuszka i tez w nocy co się budzę to tak samo jak Twój.

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964995 przez lynka80
Majka, jak randka ? no pochwal się ;)

Honka, widzę, że Arturek też takiego breakdance'a w nocy urządza jak Misia :laugh:

Myszata, a jak tam postępy Wiki z podnoszeniem główki? chodzisz na rehabilitację?

Mesy, co u Pata? "naprawił" się? ;)

u nas od wczoraj duuużo lepie, maruda nagle przestała marudzić, nie mam pojęcia co jej dolegało i oby takich dni jak najmniej;)



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965018 przez Myszata
lynka od 19 lutego rehabilitacja też ma szał stale głodna hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965029 przez majka1987gnoWlkp
Zajebiście było... Jestem po kosmetyczce i fryzjerze.. Kolacja była i kino.....
:-D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965047 przez mesy
Honka pat już jakiś czas sam trzyma butlę ale pozwalam mu tylko kubek niekapek z sokiem. Mleko ja daje i ja trzymam ;)

Lynka tak poprawiło się ;) na drugi dzień incydent się powtórzył i zajarzylam że to boli go brzuch przez herbatkę z sokiem z hippa .... Jest tam koper A koper wzmaga kolki.... Chciałam dobrze , bo chciałam zmienić mu soczki a wyszło jak wyszło...

Pat waży w bodach i pajacy 9120 :woohoo:

Myszata. Co ci lekarz powiedział na te nie podnoszenie główki ? Ja na reh. Pierdziele nie chodzę...strata czasu i szkoda dziecka bo tylko tam płakał biedny. Jak bym chodziła to bym myślała dalej ze moje DZiECKO jest trochę cofniete w rozwoju...ta baba strasznie książkowo podchodzi do tego co dziecko musi umieć...pat nie łapie się jeszcze za stopkę i co...i już z nim coś nie tak według tej baby. A on jest po prostu za duży jak na swoje 5 msc i ma z pewnymi rzeczami trudności. Np od ok tygodnia podnosi się na raczkach jak leży na brzuchu....a powinien to robić według pani z rehabilitacji mając 4 msc. . więc ja się przestałam przejmować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965059 przez honka_18
Iynka dzisiaj w nocy włączył misia który leżał na samym końcu łóżeczka :woohoo: jak to zrobił to nie mam pojęcia ale prawie zawału dostałam jak miś zaczął śpiewać :evil:

Może to skok był??? Arti też się wczoraj uspokoił i prawie cały dzień przespał :P

Mesy a ja daję butlę z mleczkiem i niech sobie radzi :P przynajmniej nie spóźniam się do przedszkola i nawet mam czas żeby kompa włączyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965094 przez lynka80
Honka, hehe ładne wygibasy :laugh:
Misię też dziś nad ranem w mocnym nieładzie zastałam ;)

Mesy, Misia nie łapie się jeszcze za stópki, mimo ,że z niej ten drobniejszy model więc wydaje mi się ,że mają po prostu jeszcze czas. Z tego co się orientuję to umiejętność chwytanie i ssania stóp pojawia się ok 5-6 miesiąca . Póki co Misia jest mocno zafascynowana swoimi stópkami, ale ich jeszcze nie łapie.
Swoją drogą zaskoczona jestem postawą tej rehabilitantki :blink: kto jak kto, ale osoba pracująca na co dzień z dziećmi na pewno ma świadomość ,że każde dziecko ma swoje tempo rozwoju i nie ma co oczekiwać od każdego książkowych postępów.

Wprowadzacie już pomału gluten do diety dzieciaków?



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965095 przez mesy
A w czym jest gluten ? Bo ja nawet nie wiem :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965103 przez lynka80
Mesy , w zbożach ; pszenica, jęczmień itd. czyli w wszystkich produktach typu kaszki, makaron, chleb etc
Zaleca się wprowadzać stopniowo gluten żeby oswoić organizm dziecka i zapobiec późniejszej nietolerancji ba ten składnik ( tj. celiakia)
Mnie lekarka mówiła żeby od 5 m-ca spomału podawać np. odrobinę kaszki z glutenem dodać do słoiczka z owocami czy warzywami.



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965113 przez honka_18
Mesy Artek całkiem niedawno zaczął się łapać za stópki i je zjadać ( ok tydzień temu) więc Pat ma jeszcze czas, a Adaś jak skończył 7 miesięcy ale on miał pokaźny brzuszek :P

Iynka ja glutenu nie wprowadzam, ale też nie zwracam uwagi na to czy on jest w danym produkcie czy nie :P Adasiowi też nie wprowadzałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl