BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 3 miesiąc temu #838960 przez jusia
Hej to Gosia czekamy na zdj kuchni :)

jakie plany na walentynki??? :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

moglibysmy gdzies wyskoczyc ale neistety musimy oszczdzac, w przyszlym tygodniu wymieniamy okna w calym mieszkaniu takze oszczedzamy kazdy grosz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839134 przez Gosia 2712
Hej :)
Jusia to mezus zadowolony na bank z prezentu :P u nas pewnie dostane kwiatka a M. Czekolade bo tez oszczedzamy bo tezaz meble kupilismy i musimy meble do sypialni kupic no i pozniej wyprawke dla dzidzi.

Honka mam nadzieje ze nas przybedzie :) czasami podczytuje pazdziernikowki to ich tam juz dosyc sporo jest

Dziewczyny kiedy macie zamiar zaczac gromadzic wyprawke?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839273 przez honka_18
Hejka
Zapomniałam całkiem o walentynkach, ale tak mnie dzisiaj brzuch boli, że obudziłam M wcześniej niż zwykle ( spał po nocce) i wygoniłam na dół żeby Adasiem się zajął i obiad skończył :silly: pewnie będzie niepocieszony z takiego prezentu. Później jemu to wynagrodze

Gosia co do wyprawki to ja mam wszystko po Adaśku więc łóżeczko, wózek i ciuszki już czekają, myślę że w czerwcu wszystko wyciągnę z kartonów żeby wyprac i wypasować :)
A kołyskę kupuję, :laugh: do salonu chcę wstawić, ale to od znajomej, W 14 tyg najwcześniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839333 przez honka_18
Ha mam dobrą wiadomość... w końcu przysłali mi zaproszenie na USG :laugh: na 25 lutego
już nie mogę się doczekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839336 przez Gosia 2712
Honka swietne wiesci :) trzymam kciuki za usg :) ja bede miec 24-go w Katowicach a 26-go u mojego lekarza hehe chociaz dwa razy sobie poogladam :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839406 przez mesy
Gosia gdzie do Katowic jedziesz ? Ja mam 24 lutego prenatalne jak fasola bedzie miala odpowiednia wielkosc w gyncentrum tez w Katowicach ;)

Termin z OM mam na 14 wrzesnia a z usg na 9 . Pewnie sie to jeszcze z 5 razy zmieni :P ja nie wiem czemu ale mam jakies takie poczucie i taka pewnosc w sobie ze rozpakuje sie pod kobiec sierpnia. Ale zycie samo pokaze heeh moze intuicja mnie w balona robi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839421 przez Gosia 2712
Obiecalam ze sie pochwale :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839425 przez mesy
Gosia wez ubierz sie i stad wyjdz ! Hahaha. Masz taka kuchnie jak ja bym chciala :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839427 przez Gosia 2712
Mesy ja jade do P. dr Agaty Wloch do Centrum Sadowski do Katowic :) Ja mam z Om i z usg termin na 4 wrzesnia i tez jakos tak mi sie wydaje ze w sierpniu sie rozsypie :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839429 przez Gosia 2712
Mesy ciesze sie ze sie podoba hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839431 przez mesy
Gosia 2712 napisał:

Mesy ja jade do P. dr Agaty Wloch do Centrum Sadowski do Katowic :) Ja mam z Om i z usg termin na 4 wrzesnia i tez jakos tak mi sie wydaje ze w sierpniu sie rozsypie :P

BardZo dobry wybor ! Moj gin tez poleca Sadowskich ! Robilam u Sadowskich genetyczne z emkiem. Jak fasola bedzie za mala to 4 marca jestem zapisana w razie w u sadowskich ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839435 przez Gosia 2712
Mi ich polecil wlasnie moj gin. W 2012 roku jak bylam z corka w ciazy tez u tej pani dr bylam i powiem Ci ze jestem zadowolona bo maja porzadny sprzet, bylam w szoku bo nawet kazda kosteczke w kregoslupie bylo widac :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839438 przez mesy
No ja nie wiem jakie maja w gyn tzn czy widac kazda kostke ale wiem ze maja dobre sprzety wiec zobaczymy czy sie zalapie na prenatalne na tego 24 lutego ;) bo na 10 mam gina zeby zobaczyl czy fasola ma odpowiednia wielkosc a jak tak to na 17-40 prenatalne ;)
A robisz test pappa z krwi ? Bo ja sie zastanawiam-jeszcze z ginem pogadam czy warto bo dla mnie to takie troche naciaganie .... bo jak wyjdzie zle na usg to po co robic krew ? Czasem jest tak ze usg wychodzi ok , a krew zle , a suma sumara dziecko zdrowe sie rodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839444 przez Gosia 2712
Powiem Ci szczerze ze nawet sie nad tym nie zastanawialam czy robic z krwi ten test i chyba raczej nie bede robic tylko zobacze co wyjdzie na usg... Nie chce sie dodatkowo stresowac bo tak jak piszesz czasami wychodzi ze jest zle a pozniej okazuje sie ze dzidzia zdrowa jest...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839450 przez mesy
No wlasnie... choc ja sie obawiam ze beda mnie namawiac na ta krew bo to ciaza z ivf...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl