BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 3 miesiąc temu #840999 przez mesy
Gosia ja tu swojego brzucha nie wstawię bo aż wstyd ty chudzielcu jeden :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841076 przez honka_18
Witam

Ale tu pustki dzisiaj,
Ja dzisiaj na szczepieniu byłam i czuje się po nim beznadziejnie, jakoś słabo mi, do tego Adasiek ma zły dzień :( poszedł spać przed 19 i już płacze :(
Lece bo się zapłacze biedactwo

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841131 przez Gosia 2712
Mesy no bez przesady :P ja tam sie za taka nie uwazam :P a juz wczesniej pisalam ze czy mniejszy czy wiekszy to i tak jest sliczny bo ciazowy :) Wiec dawaj swojego :D

Honka biedny Adasiek... Moze zasnie i rano bedzie w lepszym humorze :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841176 przez mesy
Gosia 2712 napisał:

Mesy no bez przesady :P ja tam sie za taka nie uwazam :P a juz wczesniej pisalam ze czy mniejszy czy wiekszy to i tak jest sliczny bo ciazowy :) Wiec dawaj swojego :D

Honka biedny Adasiek... Moze zasnie i rano bedzie w lepszym humorze :)


nie ma mowy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841331 przez jusia
Hej dziewczyny co słychac?? :) ale mamy piekna pogode :) szkoda tylko ze nei mam gdzie z dzieckiem pojsc, na palcach zbaw błoto i hustawki zdjete... a kazdy spacer konczy sie prosbami o placyk.
hmmm musze wkoncu swoj brzuch sfotografowac... :)

Honka po szczepieniu neistety dzieci sa czesto rozdraznione, u nas po kazdym przez ok 3 dni małą była zupełnei nei swoja,płaczliwa, nei spała... jak sie ma teraz? juz kilka dni minelo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841439 przez Gosia 2712
Hejka :)

Mesy Ty uparciuchu :P

Jusia na Twojego brzucholka tez czekamy wlasnie :P u nas troche sie zachmurzylo, ale ogolnie cieplutko jest, az chce sie z domu wychodzic :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841643 przez honka_18
Witam mamuśki :)

Dzisiaj mieliśmy piękną pogodę pospacerowaliśmy trochę :)
Adasiek płakał w nocy do 21 i później jak ręką odjął spał do 8 rano :laugh:

jusia to ja miałam szczepienie, Adaś ma w czwartek :(

mesy uparciuszku czekamy na zdjątko i nie wymiguj się ciążowe brzuszki są super ( wszystkie bez wyjątku) ;)

Odebrałam dzisiaj wyniki badań i leki, mam anemie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841698 przez Gosia 2712
Honka wspolczuje anemi ale bierz lekarstwa i na pewno bedzie dobrze :)

Kurcze im blizej poniedzialku tym coraz bardziej sie boje tych badan :( przypomina mi sie jak z coreczka tez tam jechalam i niestety nic dobrego sie nie dowiedzialam .... :(

Ciekawe co sie dzieje z reszta dziewczyn... Zoi, Longa Alba... ze sie nie odzywaja...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841753 przez honka_18
Gosia rozumiem Twój strach, wiem że czego bym nie napisała żeby Cibie pocieszyć on nie minie, ale jestem pewna że tym razem będzie wszystko dobrze i w poniedziałek pochwalisz się nowymi fotkami malutkiego, wspaniałego człowieczka który mieszka pod Twoim sercem. Głowa do góry, wszystkie jesteśmy z Tobą :lol: zaciskam kciuki i ich nie puszczam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841758 przez Gosia 2712
Honka dziekuje kochana :) kciuki sie na pewno przydadza :) heh ale masz racje co kolwiek ktos nie powie to i tak strach nie minie :( chyba tak bedzie do ostatniego dnia ciazy :P a Wy niestety bedziecie zmuszone do wysluchiwania mnie hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841767 przez honka_18
wysłuchamy i wesprzemy, a strach o dziecko to chyba nigdy nie mija :P pierwsze szczepienia, gorączka, upadek siniak itd, itp :P to wszystko takie stresujące

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841773 przez MAniula
Gosia trzymam kciuki i śle pozytywną energię! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841777 przez Gosia 2712
Maniula dziekuje :) przyda sie :P co tam u Ciebie?

Honka jakos nie umie sobie tego wyobrazic... tzn boje sie tego czy dam sobie rade z dzidzia hehe wiem wiem kazda pewnie przez to przechodzila i nie jestem pierwsza i nie ostatnia ale tak czesto sobie siedze i sie zastanawiam jak to bedzie...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841851 przez jusia
Honka ty?? na co sie szczepilas? zelazo bedziesz brac i bedzie ok :) jak synek? :) moja corcia tez ledwie wstala o 7 i to pod naporami :) czyli disney junior na glosno i jakos sie zmobilizowala zeby dotrzec do tv :P
a wogole bierzecie cos poza kwasem foliowym? ja narazie nic, hemoglobine mam 13.

Gosia spokojnie, bedziemy myslami z toba, oby wszystko bylo wporzadku :kiss: bedziemy sluchac, kazda bedzie miala chwile strachu, zlosci, smutku :(
a z dzieciatkiem dasz sobie rade :) wierz mi sie ani sie obejrzysz to juz skonczy rok :) pamietam jak moja sie urodzila, jak na nia patrzylam na oddz polozniczym a juz ma 2,5 roku :) i kiedy to minelo :P

niom gdzie dziewczyny...
Maniula co u ciebie??

a ja mam remont, wymieniamy okna i parapety i powiem wam ze ejst sajgon :( fachowcy mowili ze spoko nie nakurzy sie...i jak narazie, zaczeli o 8 jest chmura pyłu, potworny hałas... ech, jutro okna wstawia i pojutrze a potem wykonczenie zniszczen, bo juz sa, trzeba bedzie sciany obrobic i pomalowac i na koncu na weekend sprzatanko. W srody chodze z corcia do przedszkola na takie zajecia dla dzieci, mialysmy nie isc ale wezme ja zeby potem sie nei nudzila do wieczora. Przeneislismy sie do sis bo jej pokoju takze ciasno we 4 bedzie, lepeij neich sie wyszaleje w przedszkolu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841871 przez honka_18
Witam z rana

Gosia ja to byłam pewna, że sobie poradzę z maleństwem ( mieszkałam z siostrą która ma 2 córy , od pierwszych dni ich życia je kąpałam, przewijałam itd) ale paraliżował mnie strach na myśl, że nie usłyszę płaczu w nocy bo ze mnie zawsze straszny śpioch był :P jak urodziłam to przez sen słyszałam każdy szmer Adaśka :laugh:

Jusia szczepiłam się na grupę (w Uk podobno nie trzeba ale jak sie nie zaszczepisz to położna wrzeszczy do samego porodu). Ja biorę suplementy dla kobiet w ciąży + Omega3, do tego kwas foliowi no i teraz to nieszczęsne żelazo 2 tab 3 razy dziennie

To fakt ten ostatni rok to przez palce mi przeciekł, Jusia też tak miałaś, że cały czas patrzyłaś na małą? ja to nie mogłam oczu oderwać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl