BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

10 lata 3 miesiąc temu #839453 przez Gosia 2712
Mesy w takiej sytuacji to chyba beda chcieli wszystkimi sposobami pobadac zeby byla pewnosc ze jest wszystko oki z dzidzia... Z jednej strony to dobrze, a z drugiej dodatkowo czlowieka beda stresowac :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839460 przez mesy
Gosia 2712 napisał:

Mesy w takiej sytuacji to chyba beda chcieli wszystkimi sposobami pobadac zeby byla pewnosc ze jest wszystko oki z dzidzia... Z jednej strony to dobrze, a z drugiej dodatkowo czlowieka beda stresowac :S

No ale wiesz nie ze szkoda mi kasy bo krew to koszt 150 zl... ale naczytalam.sie ze dosc czesto wychodzi ze cos jest nie tak a dziecko zdrowe... nie potrzebny stres tylko :/ dlatego zastanawiam sie nad tym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839470 przez mesy
No wlasnie nie:/ moj gin tez myslal ze jest refundowane , dzwonilam , pytalam i niestety kaplica. Choc w gyn koszt pre 200 zl , 50 zl nagranie na plytke i 150 zl ten test

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839481 przez jusia
Hej :) Gosia jaka piękna kuchnia!!! tez bym teraz taka zrobila :) a piekarnik to mam chyba identyczny :)))) przynajmniej wizualny, ale twoj napewno jest do przodu. naprawde śliczna :))))

Mesy ja mam termin na 13 wdg OM ale lek mowil ze dzieciatko jest o tydzien do przodu.

Ja zadnej wyprawki nie robie, tylko takie higieniczne rzeczy, mam po corci wszystko. No chcemy jej nwoe mebelki kupic ale to w sierpniu na urodziny dostanie, w brw wkoncu znalezlismy taki komplecik wsumie za jakies 2 tys ale to juz z szafa, lozkiem, 2 materace, komoda i regał, ostatnio mieli promocje ale tam co jakis czas sa takze licze ze ejszcze sie zalapiemy :)

a prenatalne mam 27 lutego, tez sie bardzo boje, 2 razy chorowalam :( masakra chociaz to teraz jest genetyczne, wady na nastepnym sie okresla, teraz to tylko takie grube rzeczy... no zobaczymy

a i dostalam roze od M :) a corcia takiego glinianego aniołka, zbieraa aniołki :)

Honka super ze masz juz termian USG, po kolei bedziemy mialy :))))

wiecie z tymi testami to jest tak ze musicie wiedziec po co to i co potem w razie zlego wyniku, bo potem ew sa badania inwazyjne, pobranie płynu owodniowego albo krwi pepowinowej no ale to jest ryzykowne takze...no ja nie robie, i tak bym ciazy nie usunela takze poprostu wierze ze bedzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839490 przez Gosia 2712
Jusia dziekuje :) Razem z honka macie fajnie w sumie mniejszy wydatek bo wszystko po pierwszych dzieciach Wam zostalo :) ja musze od podstaw wszystko kupic (chyba ze kuzynki cos podaruja)

My z moim M. jedziemy jutro do kina tak na walentynki :)
heh i nareszcie mi neta zalozyli :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839497 przez mesy
Gosia no powinno , ale to jest właśnie PL tak jak napisałaś ;P
Skąd ty jesteś jak masz do Kato 100 km ;>

Jusia z mojego ostatniego usg moja fasola jest starsza niby .... ale to się okaże 24 lutego jak gin mi zrobi usg czy się zgra z tym usg czy z tym co on mi robił ... bo to gdzie wyszło , że fasola jest starsza to byłam gdzie indziej ;) dlatego kurde się pogubiłam i nie wiem dokładnie kiedy mam iść na prenatalne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839501 przez Gosia 2712
Mesy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i mam nie cale 100km do Katowic. A Ty skad jestes?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839509 przez mesy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839511 przez jusia
hehehe Gosiu no mamy teraz ale wczesniej tez wydalysmy fortune na wyprawke :) sporo ciuszkow neistety niepraktycznych jak sie okazalo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839514 przez Gosia 2712
hehe Jusia dokladnie :P no wlasnie ja sie tego boje ze jak zaczne kupowac to pewnie polowa rzeczy bedzie nie potrzebna albo polowy nie kupie bo nie bede wiedziec czy potrzebne czy nie :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839525 przez MAniula


To nasz Szkrabek :kiss:
mamy troszkę do tyłu tak jak się spodziewałam wiec dziś wg usg 11t4d, czyli 12 :) i termin przesunął się z 29.08 na 2.09

Przezierność 1,2
Duży na 4,7cm
Przepływy oki
no i kość nosowa jest

Mimo to lekarz dał mi skierowanie na test Pappa i tam zrobiłam, więc będę czekać na wyniki.
Hmm piszecie, ze to niepotrzebne, w sumie dał mi od ręki do zrobienia na miejscu, a tez robiłam w Katowicach w Feminie na Kłodnickiej, nic nie płaciłam ani za usg ani za ten test z krwi. Wierze, że będzie ok. :cheer:

Jedyne co mi dziś doskwiera to ból zatok i całej głowy, nie mam kataru a jak się schylam głowa mi pęka... a jutro jeszcze do pracy. :(
Macie na to jakieś metody??

Pozdrowionka i wierzę, że wasze dzieciątka będą zdrowe!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839558 przez jusia
Maniula ale sliczne zdjecie :) dzidzius jak malowany :) super ze badania ok, oj wiesz jakby mi moj dal to tez bym zrobila ale jak mi nie da a raczej nei to nie bede robic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839594 przez Gosia 2712
Maniula ale swietne zdjecie :) fajnie dzidzie widac :) to dobrze ze wszystko oki u Was :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839598 przez honka_18
mesy ja też w pierwszej ciąży sobie wmawiałam, że szybciej urodzę... i urodziłam 4 tyg przed terminem :P

Gosia kuchnia świetna, bardzo mi się podoba

jusia dokładnie też mam trochę rzeczy ładnych a i tak ich nie używałam bo ciężko założyć,
a najgorsze jest to że mam fatalny wózek (kupowany przez neta) ale za to ładny :P

Gosia nic się nie bój jak przyjdzie czas na zakupy to służymy pomocą ;)

MAniula toż to już nie fasolka, to już człowieczek :lol:
a na ból zatok moja sis stosuje suszarkę do włosów, jej pomaga

Ale mnie ten brzuch boli, tak mnie w jajniku prawym kuje, że ruszać się nie mogę. Macie może jakieś sposoby na tego rodzaju bóle (leków nie chcę brać)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839711 przez Gosia 2712
Witam :)


honka na pewno sie zglosze do Was po pomoc co do wyprawki :)
u mnie tez z tej tabelki dziewczynka wychodzi :P
A jak Cie boli ten jajnik to poloz sie i odpoczywaj... Ja czasami jak sie nachodze nawet przy sprzataniu to pozniej tez mnie dol brzucha pobolewa :/

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl