BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #957342 przez Marz-ka
Aneta u nas leszczyna i brzoza. Ale leszczynę przechodzi słabiej, za to brzozę okropnie. Ma z tego wyrosnąć, ale nie wiadomo kiedy :unsure:

Świetne przebranie i jakie oryginalne :woohoo: . Może mojemu zaproponuje :whistle:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957343 przez Aneta_78
...,.,......

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957358 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957363 przez nelka
Minnie ale wiesz raz jest pokarm bardziej treściwy a raz mniej to zależy co zjesz. Skontroluj ile przybiera to będziesz wiedzieć o co chodzi.
A my na ekscesy spotykamy się w salonie. Przynajmniej nie musimy się pilnować i możemy pohałasować.

Pewnie pomyślicie że zwariowałam ale mam serdecznie dość tego nocnego karmienia. Niby Marysia budzi się ostatnio raz koło 2-3 pije mleko i raczej od razu zasypia i śpi do 7. Więc nie powinna narzekać. Ale muszę wstać zrobić mleko, poczekać aż wypije a zasypiam dopiero jak dobrze zaśnie i się już nie kręci w łóżeczku. A noc to jedyny moment na regenerację.
Chyba spróbuj dzisiaj zanim położę się spać koło 23 nakarmić ją na śpiku i może to będzie sposób na przespaną noc..
Dziś pobudke zaliczyłam po 6.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957368 przez Aneta_78
buuuu

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957402 przez pauletta
Oj dziewczynki, ja tez marze o przespanej nocy, a wiecejniz 4,5 h sie nie zdarza. Tyle ze my na cycu wiec czasami spie :-)
A dzis katar inoc masakra. Nie moglam oddychac to niespalam,jakzasypialam to Maja na cyca, omg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957413 przez toffik1984
:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

co do naglosnienia to mala spie wszedzie ..... w domu tez tv gra zeby jej si lepiej spamo powiem ze kiedys u mojej mamy jak bylam to jej siostra, babcia z mama mieszka iniedoslyszy (85lat) wiec cicho nie jest, czasem sie prawie krzyczy, i ona zasnela a potemjak wszyscy sie zmyli ona sie obudzila , bo za cicho bylo :blink:
u nas noce oki... ale w dzien, jakby ktos Zovhe podmienil.... placzliwa, marudna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957421 przez wiolaa
Witam mamusie ;) u nas wspaniała nocka, takiej to chyba jeszcze nie było. Mały spał od 21.30 do 4.30 a później cyc i jeszcze pospaliśmy do 8. Jestem w szoku jeszcze :blink: ale coś czuję,że to tylko pojedynczy przypadek niestety :(
My też w sypialni zazwyczaj. Małemu nie przeszkadza bo twardo wtedy śpi :P
U nas w dzień też zazwyczaj gra radio albo jest włączona tv. I nie chodzimy na paluszkach, normalnie sie wtedy zachowujemy. Za to w nocy musi być cisza. Wogóle przyzwyczailiśmy małego, że w dzień owszem są drzemki ale wtedy jest głośniej, to czas na zabawy i normalne funkcjonowanie. Za to w nocy jest cicho i to najlepsza pora żeby się wyspać porządnie ;)
Aneta Twoj B jest genialnym dzieckiem i te jego pomysły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957427 przez malvi
Anetka, Kacha przesyłam trochę słońca na lepsze samopoczucie :kiss:

Chciałabym poznać wasze zdanie na temat wprowadzania kaszek... Bo ja przy kp myślałam, że wprowadzę dopiero po 6 m-cu, ale dziś zetknęłam się z opinią (Jagodzianki i Kingi :P), że lepiej wprowadzić gluten wcześniej. I już zgłupiałam :silly:
Podziękowania: Ania86, Aneta_78, kacha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957472 przez kacha
Malvi - ja planuję tak jak zalecają pediatrzy tu: www.pedhemat.wroclaw.pl/ptp/files/zal_1_...iatraia_13072010.pdf - czyli warzywko wprowadzę po piątym miesiącu a kaszkę jako dodatek do zupki po szóstym.

Aneta - Twój Bartuś to niezwykły chłopiec :cheer: Tylko super mama mogłaby wychować tak mądrego synka.

Piękny dzień dziś mamy, prawda? :)
Podziękowania: malvi, Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957473 przez Ania86
Dziewczynki ja od dwóch dni zdycham... tak mnie boli lewa nerka że mam dość... wczoraj myślałam że na pogotowie pojadę... będę się starać dostać dziś do urologa bo nie wiem co kp mogę zażyć na własną rękę. To na pewno kamienie albo piasek bo to już nie pierwszy raz a boli jak h.... Mała chyba wyczuwa że coś mi jest bo grzeczna jak nigdy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957510 przez minnie90
Heheh to dobrze bo myślałam, że tylko my "demoralizujemy" dziecko przytulankami przy niej :lol: A tak na marginesie to do kiedy planujecie mieć dziecko w swojej sypialni?? Tzn, kiedy robicie eksmisję do swojego pokoiku :D

A my dziś zaliczyłyśmy znowu basen :) tym razem inny, fajnie było, nawet lepiej bo grupa tylko 7-osobowa.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957540 przez aneczka25
cześć kobiety!!!
Królowa Magdalena śpi na tatusiu a ja mam wreszcie chwilę!!!
Ostatnio jak Ty Anetko mam dość! Oświadczam wszem i wobec!
Mała jest marudna!!!!!!Jak nigdy! Posiedzi sama jedynie rano jak wyspana! A później krzyki, że nie może zasnąć-jak zaśnie to śpi 20-30 minut i znow chwilka ok i zaraz ryk. Ciągle prawie na rączkach :S
W nocy ostatnio też coś jej się dzieje! Zasypia o 21 budzi się koło 1 i coś tam chrząka ale już się nie rozbudza bo ją spowijam na noc. Później śpi do ok 5 dostaje papu i najczesciej juz jest wielki problem zeby zasnela! Więc biorę ją do siebie i podając co chwilę smoka dobijamy do 8.Oczywiście ja nie śpię....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957542 przez pauletta
Ja poprosze o L4. Zdycham chora
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957553 przez Marz-ka
Miałam dzisiaj dwulatkę na przechowaniu przez pół dnia. Tak więc Nelka rispect :blink: jestem wykończona :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl