BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #957861 przez kacha
Oj, mam charakter, dziewczyny, już nie raz przez to w dupę dostałam, ale i zdarza mi się coś dobrego w ten sposób ugrać. W ogóle mam skłonność do podejmowania radykalnych decyzji w biegu - raz rzuciłam tak studia, co w sumie wyszło mi na dobre, bo zaczęłam inne i pokrętną drogą (przez trzy inne kierunki studiów) doprowadziło mnie do tego, że mam pracę, którą lubię. Trzy razy z dnia na dzień zrezygnowałam z pracy, żałuję tylko jednego z tych razów. A kłótnie z M są u nas szybkie i gwałtowne, tylko raz tak wyjechałam, ale należało mu się, nie powiem (zaprosił swoich rodziców na kolację ale tak popijał wino przy gotowaniu, że jak przyszli był już w charakterze worka). I nawet podziałało, bo nie powtórzył takiej akcji.
Zastanawiam się tylko czasem czy Dusia nie będzie miała zwichrowanej psychiki przez nasze kłótnie, ale M twierdzi, że lepiej 15 minut krzyku i spokój niż ciągłe niedomówienia.
Jak tam dziś Aneta - pakujesz się do Tworek? Ja owszem. Oto właśnie Pani Dusia mnie wzywa. Ave!!!
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957877 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957888 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957889 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957898 przez minnie90
Anetka - hmmm zaliczenia napisane, czekam na wyniki, mam nadzieję, ze przynajmniej te 3 będzie ( obecnie 3 cieszy mnie jak kiedyś 5 :dry: )
Co do twojego postu to ja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A co do zmiany pracy to mam nadzieję, że po macierzyńskim uda mi się znaleźć coś lepszego, w końcu będę bogatsza o magistra z rachunkowości (heh przynajmniej mam taką nadzieję ;) )

Anetka, sportowy styl jest odpowiedni dla każdego wieku... szczególnie ostatnio podobno jest trendy :D Hehe, a gdzie ty byś chciała się logować jako Anetka25?? :evil: No ale byłybyśmy rówieśniczkami :D No i super smakołyki przyrządziłaś..mmmm....
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957931 przez nelka
Aneta podziel się! I moje baczne oko dostrzega porządek na miarę perfekcyjnej ;-) pozazdrościć bo u mnie M w domu to rządzi chaos i destrukcja...

A nam dziś stukneły 3miesiące:-D więc od jutra czekam na te wielkie zmiany, bo niby te pierwsze trzy miesiące najgorsze to teraz liczę na raj na ziemi.... Póki co gadki szmatki a w rzeczywistości piekiełko. Marudziłam na jedną pobudke w nocy to mam za swoje. Wczoraj Marysia powitała dzień o 6 a dzisiaj o 5 i do tego w nocy ją karmiłam. A ja tak kocham spać. Byliśmy u teściów na obiedzie i ululałam Myśke i też przymknełam oczy razem z nią w salonie na kanapie.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957932 przez Marz-ka
Aneta kupne jak nic :evil: , bo taki porządek :blink:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957939 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957941 przez munkki
czesc dziewczyny,

powracam - od jutra maz spowrotem do pracy a ja do swojego planu dnia w ktorym jest miejsce na forum ;) tydzien w trojke w domu to cos pieknego :) szkoda ze tak szybko zlecialo... jeszcze na weekend byli moi rodzice wiec ogolnie pelna chata.
czy wasi mezowie tez bawia sie z dziecmi w latanie i rozne inne zabawy motoryczne?:P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


minnie podziwiam i wspoczuje zajec i zaliczen. mnie by sila juz na studia spowrotem nie wygonili. robilam mgr tez zaocznie juz pracujac i mnie to mega meczylo... a co dopiero z dzieckiem!

nelka no to jest wlasnie to - przy tych maluchach to nigdy nie ma reguly... raz spia i sie wydaje ze to juz tak zawsze bedzie a potem zonk... u nas w tym tugodniu bylo dosc ladnie, z jedna pobudka... o 4 lub o 6... no i spanie do 8-9.

dziewczyny karmiace piersia: karmicie czasem butelka ze swoim mlekiem? minnie wiem ze tak- kurcze tak chwalilam Staszka ze nie ma z tym problemu a wczwartek (mialam wyjscie na browarka jupiii) maz niezle sie nameczyl zanim Stasiu zjadl to co im zostawilam.... ech... nie wiem jak to rozwiazac, czy po prostu regularnie odciagac i podawac butelke zeby nie zapomnial czy co.... tyle ze mnie to wkurza bo ja nie lubie odciagac ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie ze nie wychodze raz na czas...

Caroina a ty gdzie zniknelas? cwiczysz? ja wkrecilam w tym tygodniu meza - hehe przy rozgrzewce juz sapal;P
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957946 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957949 przez Marz-ka
Aneta żartowałam, ja podziwiam Cię . Sama teraz nie piekę :blush: , przy mojej diecie to już by był masochizm.

Mało nas tu, bo część dziewczyn ostro wypala mięśnie pewnie ;) :lol:

Pauletta jakieś nowe objawy, czy tylko wysypka? Przyczyny mogą być różne. Typowe objawy alergii to wysypka, "naderwanie ucha", biały łupież.

U mnie znowu brak słońca i robię się "niemiła" :blush: , jak to mawia mój M. Może to przez te restrykcje żywieniowe, ale wymiękam powoli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957950 przez munkki
Marzka bardzo mozliwe ze ci humor i energia opada przez diete... u nas tez dzis pogoda taka ze tylko w lozku lezec. mi duszno dzis tak ze oddychac nie moge nie wiem co to za nowa dolegliwosc heh...

Aneta monologi tego typu ez sie zdarzaja u mnie... ale bardzo szybko busze sie z tego typu marzen sennych;)

mama mi uswiadomila wczoraj ze mozna babcie zatrudnic jako nianie i zus placony jest przez panstwo. nie wiedzialam o tym... zaczynam coraz czesciej myslec o tym co to bedzie jak do pracy bede musiala wrocic. moja mama pracuje smiala sie ze jak straci prace to do emerytury dociagnie jako niania wlasnie. no ale oczywiscie nie zycze jej zeby swoja prace tracila...
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957955 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957956 przez minnie90
munkki - tak my dajemy przed spaniem butle, ale od jakiegoś czasu już z mm bo raz nie miałam czasu, żeby jej odciągać całą butelkę, dwa chyba nie mam aż tyle pokarmu, żeby jej tyle odciągnąć ( moja lewa pierś to tak jakby przystawka, a praw danie główne :p ) Więc prawie zawsze je z prawej :) No i dzięki temu, że dostaje z butelki to nie ma żadnych problemów z jedzeniem jak np. jestem cały dzień na uczelni. Więc może też od czasu do czasu dawaj butle np. z odciągniętym mlekiem.
Co do studiów, to nie jest łatwo.... czas na naukę mam zwykle po 22 jak Wiki już śpi.... tylko że ja wtedy padam na pysk i myślę tylko o spaniu...

Dziewczyny pozaliczałam :):) szału nie ma, no ale na obecne warunki czegoż chcieć więcej. 3,5 / 3,5 / 4,5 :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #957961 przez Aneta_78
:woohoo:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl