BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #959568 przez kacha
Aneta - ten mój komentarz dotyczył reakcji wrześniówek, powinnam o tym napisać. Ja lubię jak się kłócą. Zwłaszcza inteligentnie :)
Idę na wrześniówki kibicować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959570 przez munkki
jeju jeju jeju co za burza heh. to jest FORUM - i kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie, na tym to polega, wiec nie wiem o co tyle zlosci i przepychanek na tych wrzesniowkach. no ale nic. Aneta podzielam Twoje zdanie;)
osobiscie nie lubie jak sie ludzie kloca... ale jestesmy kobietami a wszystkie wiemy jakie sa kobiety heh. nie ma mowy o pokojowych rozmowach jezeli na forum sa same laski! :D

co do smyka - ceny zawsze sie roznia miedzy internetowym a stacjonarnym... ja po ostatnim super dealu jak kupilam 3 pajace za 30 zl nic nie kupuje... czekam az Stas wyrosnie z tego co ma.
Aneta a co w koncu z puzzlami? na jakies sie zdecydowalas?

malvi wiolaa a jakie ksiazeczki czytacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959572 przez kacha
Mój M czyta Dusi- to co sobie. Bardzo jej się biografia Panufnika podobała - trochę modulowania głosem i szczęśliwy tatuś i dziecko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959576 przez wiolaa
Munkki my czytamy "365 jednominutowych opowiadań na dobranoc" . Fajne bo niezbyt długie a moj Dawid szybko sie nudzi póki co. Próbowałam czytać mu dłuższe bajki ale zaczyna w połowie marudzić i tyle z czytania :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959590 przez malvi
My czytaliśmy dziś "nowe szaty cesarza" :) jutro "czerwony kapturek"....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959620 przez minnie90
munkki - M się bardzo podoba:) ja też jestem od zdjęć i kamerowania... ale taka fajna zabawa że aż pozazdrościłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959708 przez Marta86
DNO....!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959721 przez toffik1984
DZIEWCZYNY KIEDYS MM nie bylo ..... wiec jak mamusia mleczk nie miala to na krowim byla chowana od lat najmlodszych , ale to bylo prawdziwe od krowy.... rozrabiane.... a teraz mleko w sobie mleka ma 50% a reszta to chemia itp.... xzy mi zaszkodzilo nie wiem ale trzymam sie i zdrowa jestem.... a teraz technika poszla i jakas madra glowa wynalazla MMazeby dzieciaczki rosly zdrowe, i pomimo ze ja na krowim bylam ( od urodzenia , to nie gadanie mamine czy babcine ale fakt ) ja swojemu dziecku podaje MM i nie zamierzam tego zmieniac , dlaczego... bo to nie jest mleko .... tylko podpierducha jakas.... ja to tak widze .... mozecie mnie za moje zdanie ukrzyzowac.... ale ja tak to widze ...
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959728 przez yoozia
oj Anetka, co Ty najlepszego narobila? tako burze rozpetac, ze az sie krolowa pazdzierzy pozalila na innych watkach :D kurva jakie to zalosne bajdełej B)
znowu jestesmy be, a reszta cacy... chlip chlip :(


:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959746 przez kacha
Hmmm - taka mnie refleksja naszła po wczorajszych rozmowach z wrześniówkami - napiję się winka z Dusią, moja intuicja mówi mi, że będzie to dla niej dobre, z takim zainteresowaniem patrzyła jak ja ostatnio piłam, cała się przy tym śliniła, ma ochotę na wino, biedna dziecina...

Munkki - może Cię to zainteresuje - Twój Staszek chyba ma stwierdzone wzmożone napięcie i nie lubi leżeć na brzuszku- dobrze pamiętam?


Wczoraj Dusidło nie mogło zasnąć, chyba nie z powody bólu brzucha, ból brzucha był wcześniej - przed kąpielą i masażem. Potem po prostu marudziła a ja byłam jakaś znużona i napięta (dziś rano dostałam @ - pewnie dlatego), lulałam ją do 22.10, zanim potem ogarnęłam mieszkanie i nakarmiłam ją przez sen była 24.00 - dziobałam nosem ramę łóżeczka przy karmieniu. Dobrze, że pospała mi do 7.00, to jest mi trochę lepiej ale i tak szału nie ma. No nic, czego się można spodziewać w pierwszy dzień @. Wczoraj i przedwczoraj nie ćwiczyłam i już czuję skutki - znów nie mogłam się podnieść rano.
To sobie pomarudziłam, teraz trzeba zacząć dzień... I przeżyć go w miarę sensownie...

A u Was jak? Lepiej niż u mnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959748 przez kacha
Tiaaa ... sobota i pustki - mężowie w domu... - a mój w pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959758 przez kacha
M nie dojechał do pracy. Facet mu w dupę wjechał. Dzięki Bogu nic mu się nie stało, ale nie mamy już samochodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959778 przez aneczka25
łoooo matko ale tu teksty lecą!
Julka już się żali gdzie tylko może a jakaś Pani nikt wypisuje że DNO-ale że co? To miało być przywitanie? Czy co?
Chyba nie nadążam-starość nie radość!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959820 przez malvi
Kacha dobrze że się nic nie stało! Ale pech... trzymajcie się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959884 przez pauletta
Kacha ehhh no to pech przy sobocie.
Moj dzis w domu. Idzie na noc.
A jutro idziemy do wloskiej knajpki. Rocznicowo:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl