BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #958772 przez malvi
Co do wyjazdu...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do mojego cyca to jest już trochę lepiej, ale kanalik jeszcze trochę przytkany, wczoraj przykładałam liście kapusty a przy okazji zrobiłam gołąbki :P Jutro mam akurat gina to jeszcze podpytam o ten cyc...

Munkki ja już nie raz robiłam zakupy w Tesco online i też polecam :) co do spania w gościach to u nas nierealne, żeby Pączuś spał z nami - tatuś śpi bardzo mocno i delikatnie mówiąc nie uważa jak się przekręca....

Aneczka nie mogę znaleźć w necie dokładnie tego balsamu, o którym pisałaś :( znalazłam tylko taki www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%...alsam-AP-p11858.aspx
A przydałby się nam, bo Krzynio cały czas ma suche miejsca na skórze, choć jest o niebo lepiej od kiedy używamy balsamu Oilatum... Napisz jak tam Maleńka, czy zechciała wreszcie jeść ;)

Minnie jak M taki mądry to niech wstanie choć raz w nocy zrobić mm :P Albo odciągnij jedną porcję i niech da Małej z butli ;)

U nas spanie ostatnio zazwyczaj 22-6, Krzynio budzi się jak M wstaje do pracy i muszę go wtedy już nakarmić, a później dosypiamy jeszcze razem w łóżku do 9-10 :P Z tym, że ja zamiast się położyć razem z nim o tej 22 to jeszcze siedzę bez sensu do 24-1 :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958803 przez aneczka25
MALVI JA kupowałam tutaj
allegro.pl/la-roche-lipikar-balsam-baume...-ml-i4996597077.html

Kochane co do herbatki to tylko 2 noce dałam jej herbatkę i już nie chciała. Herbatkę przygotowywałam na świeżo.
Teraz czasem się budzi koło 3-4 daję smoka i śpi dalej.
Mała spała w łózeczku-od początku. Do nas biorę ją rano koło 7 jak już nie chce zasnąć to u nas do 9 dośpi jeszcze.
Ogólnie mała wczoraj ok 20 do 21 krzyczała strasznie-jak nigdy i nie wiem o co chodziło. Krzyczała, krztusiła się, wymiotowała aż z tego płaczu, ciezko lapala oddech-masakra
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958856 przez wiolaa
Cześć mamusie ;)
U nas też sen ttwa 4-5 godzin a później 3 a czasami to i co 2h się budzi. Do tej pory chyba tylko dwie noce przespał całe. Ale i tak się wtedy nie wyspałam bo budziłam się cały czas myśląc że coś jest nie tak.
Wczoraj mój Dawid pierwszy raz przekręcił się z plecków na brzuszek. A ile było wcześniej prób i marudzenia bo chciał a nie mógł. I jaka rodość kiedy w końcu się mu udało ;) także od wczoraj mały gdy tylko może to ćwiczy przewroty i coraz częściej sie mu to udaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958869 przez yoozia
Aneta, spokojnie. Jas na pewno wyrosnie z tego i juz niebawem da ci pospac troche ;) pamietam nasz pierwszy miesiac łoo matko. caly dzien przesypiala, a w nocy ni cholery nie chciala. przymknela oko na pol godziny i potem godzina darcia sie :P ale widzisz wczoraj ja pochwalilam i spala tylko od 22 - 5.30 :blink: nakarmilam i spalysmy jeszcze do 11 :D i w ogole od wczoraj jakis progres. zawsze mi zjadala 130 ml. wczoraj na wieczor 210! a potem juz robilam po 170 i zjada wszystko glodomor jeden :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958873 przez munkki
Staszek wlasnie ma drzemke, mam nadzieje ze dluzsza niz 5 minut, bo dzisiaj jeszcze dluzszej nie mial... niezly agent, ma energie, matka juz wysiada;) a ten hihi i te piski radosne... lub mniej radosne ale rownie glosne... ;)

Yoozia pewnie Emilka teraz postanowila przybrac na masie i bedzie wiecej jadla;) Stas tez chce czesciej jesc w dzien ostatnio (takie odnosze wrazenie...)
albo to te zeby... zastanawiam sie czy to moze byc juz to....

wiolaa zdolniacha z Dawida! niezle! moj to z brzuszka na plecki obraca sie pieknie ale z pleckow na brzuch to narazie usilnie probuje ;) wygina sie strasnzie przy tym...

aneczka wspolczuje godzinnego ryku... mysle ze kazda z nas wie jak to wyglada :/

malvi dobrze ze z cycem juz lepiej. a obawy ktore masz sa naturalne... macie tam kogos kto was bedzie mogl troche pokierowac ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958947 przez malvi
Munkki na szczęście mamy ;) chociaż tyle... najchętniej to ja bym tam coś swojego otworzyła, bo w bankowości już nie chcę pracować. No chyba że gdzieś w centrali na kierowniczym stanowisku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958955 przez Aneta_78
.:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958965 przez malvi
Anetka no oczywiście, że mają Bank Centralny, każdy kraj ma ;) Ja idę na Twoją propozycję :woohoo: Fajna historia z tą pracą koleżanki :)
Z opisu tej butelki nie zrozumiałam kompletnie NIC :evil: :evil:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958967 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958969 przez munkki
Anetka tez nic nie zrozumialam... :blush: nawet szukalam w smyk.com ale zadnej butelki z lyzeczka nie znalazlam... oze ci sie przysnilo, co? w koncu przemeczenie robi swoje.... :side:

Malvi na pewno cos znajdziesz...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958970 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958971 przez munkki
Anetka no tak, matki juz nie snia... to fakt.
co do buteleczki to pierwszy raz takiecus widze, ale wydaje sie praktyczne... ale juz mam wizje:
spacer z synem, piekne slonce, ubrana w wiosenne dopasowane ciuszki (do wiosny bedziemy laski ze hoho), Stas kwekoli ze glodny, chce mu podac marcheweczke z tego cudownego gadzetu - i bec, czar prysl, wszystko brudne, dziecko sie drze i takie inne atrakcje...
kolezanka mowi ze z tego korzystala i dziecie smacznie i "bezbrudnie" palaszuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958973 przez Aneta_78
B)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958976 przez munkki
Anetka poczekam na twoja opinie jak juz bedziesz Jasia karmila;) my chyba pozniej dojdziemy do etapu marchewki wiec jakby co zaopatrze sie w tego typu gadzety na ostatnia chwile;)
co do tabeli imion to Stanislaw tez sie pojawil w rankingach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958977 przez malvi
Aneta pierwszy raz coś takiego widzę :woohoo: ale może będzie ok :kiss: Poczekam aż przetestujesz i najwyżej kupię :silly: :silly:

Munkki ja to tak półżartem-półserio piszę, ale generalnie to mam dość pracy w banku :S Mam też wykształcenie marketingowe, więc może coś w tę stronę... Albo coś kompletnie nowego :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl