BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958982 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #958994 przez Aneta_78
:)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959063 przez munkki
dzien dobry dziewczyny,
wyspane? ja tak srednio.... ale po kawie zdecydowanie lepiej ;) maly teraz drzemka (za pomoca zmywarki....pewnie 15 minut) a ja szybki relaks;)

Aneta zastanawiam sie i zastanawiam i w sumie nie mam tak ze chcialabym przyspieszyc.... mam wrazenie ze wszystko i tak szybko sie dzieje. jeszcze chwile temu to byla glistka mala przelewajaca sie przez rece a teraz juz chlopak sztywno glowe trzyma i sie usmiecha na moj lub meza widok... szybko to zlatuje. ale z drugiej strony nie chce zatrzymywac czasu bo ciekawa jestem ja kwygladaja te nastepne etapy. siadanie, pelzanie, mowienie etc...
ech fajne te dzieciaki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959088 przez wiolaa
Witam ;)
U noc w porządku. Mały spał najpierw 5 godzin a później 4. I na tym niestety skończył się jego sen :/ już kilka dni z rzędu budzi się o 6 i nie cjce już spać :angry: Tylko nie rozumiem sama siebie bo zamiast w nocy kłaść sie spać razem z nim to ja jeszcze siedzę bez sensu do 24. Może kiedyś zmądrzeję :whistle:
Co do przyspieszania to ja podobbie jak Munkki uważem, że ten czas i tak strasznie szybko mija. Mam wrażenie, że Dawid się dopiero co urodził a tu za dwa tyg będzie kończył już 4 miesiące :blink: dlatego właśnie chcę cieszyć się chwilą i tym jak maluch pomału "dorasta" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959131 przez Aneta_78
:laugh:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959136 przez pauletta
Anetka ale Ci dobrze. :woohoo:

U nas/temat qpy od wczoraj. Qrwa wiecznie sie czyms przejmuje :pinch:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959137 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959138 przez kacha
Jestem dziewczynki...
Wczorajszy wieczór upłynął nam pod znakiem kolki, walczyłam do powrotu M potem on przejął małą i opanował problem - jest taki cieplutki, że po kilkunastu minutach leżenia brzuszek w brzuszek koka mija. Dusia spała od 23.00 do 4.00, kiedy to obudziła się głodna i z zasikanym wszystkim. Od pieluchy, przez body, śpiochy, do śpiworka. Po ogarnięciu problemów spała do 8.30.
Teraz bawi się misiami, gulaszyk pyrkoli a ja sobie siedzę w minisukience i rozkoszuję się moją coraz to lepsza figurą (mimo grzeszków mam efekty, nie powiem). Fajno jest.

Aneta - maszynę chcę singera, rzemieślniczą, potrzebuję takiej do precyzyjnych rzeczy, bo te moje laki nie będą bardzo duże.

Czasu nie chcę pośpieszać, lubię sobie leżeć, wąchać Dusię i myśleć, że taka radość to będzie dla mnie jeszcze bardzo krótko - za 15 lat będę marzyć o buziaku :)
Ale chciałabym żeby był luty i żeby ortopeda w końcu cofnął tę cholerną poduszkę frejki - co za gówno, mam już tego dość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959146 przez munkki
kacha wspolczuje kolek.
u nas krzyki na te zeby chyba ja juz nie wiem... myslicie ze to mozliwe? ze to juz slodkie jedyneczki?
co do figury to ja dwa dni malo cwicze i jestem zla... ale musze wrocic do powaznych treningow....

Aneta my od dwoch tygodni przeniesieni na podloge. mam dywan na to koc i na to pieluszke flanelowa bo sie slini dziada. u nas sie sprawdza...
ie mam doswiadczenia w tych puzlach.. ale i tak od czasu do czasu musialabys toczyscic przy tych mopsach....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959163 przez kacha
Munkki - Mogą to być zęby, mogą. Albo skok :evil: Każde marudzenie można wytłumaczyć skokiem...

Aneta - Nie pomogę z pianką. Ja na razie mam za sobą wstępną fazę przenoszenia Dusi na podłogę - oddałam dywan do pralni.
A wychodne też mi się marzy... Do miasta... Do ludzi...
A tymczasem M zabrał Dusię na spacer - czytaj- werandować ją u znajomego w księgarni, pić kawę i naprawiać świat - a ja do mgr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959167 przez minnie90
Anetka - ja też nie pomogę przy puzzlach... ja kupiłam Wiki taki dziewczęcy dywanik 100x140 za całe 29zł, także teraz tam spędzamy czas... pół dywaniku jest pod matą edukacyjną żeby miała cieplej a drugie pół wolne do zabaw z mamą :)

A nie pisałam Wam, muszę matę obłożyć poduchami, bo mam małego uciekiniera :) wczoraj jestem w kuchni.. Wiki na macie i nagle coś mi za cicho było.. (nie krzyczy po mnie, nie gada z tygryskiem) ide sprawdzić a moja córcia dała nogę z maty:) dobrze, że ten dywanik mamy to na niego "popełzała" tzn. leży na plecach i podnosi pupę i się przemieszcza :)

A i mama sposób na qupę :D zaobserwowałam, ze jak zjem płatki z błonnikiem to zaraz jest qupa :)

Co do przyspieszania czasu to też mi wystarczająco szybko leci... już mi brakuje tego zapachu noworodka... pomyśleć, że jeszcze niedawno taka kruszynka była, a teraz już mały rozrabiak :) Aczkolwiek nie mogę się doczekać jak będzie chodzić itp.. ciekawa jestem jak to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959168 przez pauletta
Anetka qpka ze sluzem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959173 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959176 przez Ania86
hej ;)
Anetka, jak tam noce Jaśka? u nas ta w miarę (ale bez szału) 20:00-1:40 jedzenie, 4:00- ciężko wyczuć co, 6:30 jedzenie i 7:30 wstanie. Co do czasu to ja też tak mówiłam oby już siedziała, chodziła a pamiętam jak się urodziła marzyłam żeby miała 3 msc żeby była już taka "dzidziusiowata". Ale czas leci strasznie, teraz marze o tym żeby zrobiło się już ciepło, o wiośnie żeby wyjść na dłuższy spacer, więcej czasu spędzić na powietrzu.

Pauletta, jak ją nie boli brzuszek nie płacze przy robieniu kupki to ja bym poobserwowała jeszcze, może coś zjadłaś. Moja dziś zrobiła kolorową, od kiedy podaję marchewkę (3 dni) robi taką bardziej zbitą. Ale jutro chyba spróbuję podać jabłuszko.

Minnie, moja też akrobatka tak się kręci w łóżeczku że wczoraj zaklinowała sobie nóżkę między szczeble, przekręciła się z pleców na brzuch i leżała na szerokość łóżeczka.

A ja się muszę pochwalić że wczoraj urodziłam kamień ;) ale do południa myślałam że umrę z bólu, już miałam w planach jechać wieczorem na IP na kroplówkę rozkurczową bo wyłam z bólu ale ojadłam się tabletek, gorąca kąpiel i poszło. Naprawdę kamień z serca (a raczej nerki).
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959177 przez minnie90
Ania - to super, ze już lepiej :)

Anetka - w E.Leclerc'u
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl