BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 11 miesiąc temu #886055 przez jagodzianka44
Powtórka z matmy się szykuje ?;x suuper, normalnie ;/ jak banda debili nie umie poleceń poprawnie napisać to tak wychodzi ..;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886058 przez marzenap
cześc dziewczynki :)
wpadłam się tylko przywitać dzisiaj mamy gości w domu i ja przy garach stoję :/
poźniej Was nadrobie bo nawet nie mam czasu czytać tych 4 stron co napisałyście
dziekujemy serdeczmie za zyczenia
prosze o glosiki na kubeczek link www.bebiklub.pl/konkurs/moj-pierwszy-kubeczek/galeria/6775 dziekuję :D
Miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886063 przez Caroina
Ania Ból głowy to chyba na tą paskudną pogodę :( biedna, niech też Ci szybko minie. Krwotoki z nosa w ciąży często się zdarzają więc się nie przejmuj. Co do siniaków to nie wiem ale też może to mieć związek ze zwiększoną ilością krwii w organiźmie. Obecnie mam dwa duże sińce na nodze - tyle, że u mnie nigdy nie było o nie trudno, tak to jest jak się ma zaawansowany cellulit ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886134 przez nelka
Caroina jak cię aż tak mocno boli głowa to weź sobie panadol ekstra, paracetamolu ma chyba tyle co apap ale dodatkowo jeszcze cofeine i jak dla mnie jest bardziej skuteczny.

A ja sobie dzisiaj odpoczełam troszkę:) przyjechała do mnie koleżanka na cały dzień więc tylko rano szybko ogarnełam chate, na obiadek mąż zrobił grila a popołudniu o dziwo moi teściowie zabrali Zosie na wycieczke! więc pół dnia leniłam się i plotkowałam;)
Normalnie brakuje mi słow i jest mi szkoda mojej Zosi że ma takich dziadków:( ma 2lata a oni pierwszy raz i to po namowie mojego M ją gdzieś zabrali! to jest ich póki co jedyna wnuczka a kiedyś pojechalo sobie do zoo i nawet nie zadzwonili zapytać czy by też nie pojechała z nimi, wyobrażacie to sobie?!

Julka znowu nam zmieniła meldunek na pierwszej stronie więc musi do nas zaglądać a się nie odezwie, nie ładnie tak!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886141 przez agniesia1604
Za to mój Staś ma takich dziadków że non stop by go gdzieś zabierali, nosili, karmili... a ostatnio nawet już miałam dość i zwróciłam teściowi uwagę... bo karmiłam i wzięłam go do siadu a teść "no chodź do dziadka" ... nie było by w tym nic złego gdyby nie to że po raz pierwszy po 3 dniach wzięłam i karmiłam synka bo tak mi go nie dawali bo przecie miałam plamienie w święta.... Teściu się obraził i wyszedł na co zwróciłam uwagę teściowej że ja dopiero synka mam na rękach bo tak mi nie wolno było go dźwigać i we wszystkim wyręczali mnie oni i mąż... poszła porozmawiała i juz było inaczej.... a wiecie jak mis ie przykro zrobiło kiedy podszedł i wyciagnął ręce do Stasia... ech... a przed karmieniem rozmawialiśmy że w końcu u mamy...

Teściu troszeczkę przesadza a nawet bardzo.....obraża się bo mu nie pozwalam na to żeby nosił go , zwracam mu uwagę tak nie tak nie... w ogole ostatnio non stop mnie pouczali aż też zwróciłam im uwagę... i mąż.... po czym jak mąż wrócił z tatą ze spaceru i po rozmowie ... nagle hasło teścia ..."tylko nie wiąż mu za ciasno czapki żeby się .....ZAMIKŁ" ..myślę ... ugryzł się w język? a u się potem okazało ze mąż z nim rozmawiał ... toć widzą Stasia raz na 3 miesiące ...okey rozumiem....ale przecie ja potrafię się zająć synkiem tym bardziej że nikt mi nigdy nie pomagał b żyjemy tutaj sami.... (oprócz meża który wraca z pracy i pomaga)...a oni mnie pouczali, uczyli jakbym tego nie umiała....
Nadal pozostają dziwne teksty.... wczoraj karmiłam Stasia pstrągiem robionym na parze... na co teściowa przez telefon "ale chyba bez ości?" ... na co ja "nie no z ościami ...Staś sobie sam wyciąga....:) "... a dziś... maż mówi że Staś jadł kawałki piersi z kurczaka i ze sam sobie trzymał i gryzł i mlaskał.... na co mama "ale uważajcie żeby się nie udusił"......
Tydzień temu byliśmy nad wodą i robiłam zdjęcia... Staś bez czapki.... a tu już hasło "uważajcie na uszy żeby go nie przewiało...ubierzcie czapeczkę"...:)
Jak ja dziękuje że oni tak daleko:)))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886244 przez malvi
Jagodzianka współczuję Ci strasznie tej powtórki matury :/ Takie rzeczy to chyba tylko w naszym cudownym kraju....

Caroina ja miałam podobne migreny, więc wiem o czym mówisz... Najgorsze jest to, że tak naprawdę nic nie można na to poradzić, oprócz wzięcia tabletki paracetamolu, co u mnie niestety nie zawsze działa. Ja po świętach wielkanocnych miałam taką migrenę, że wymiotowałam dosłownie cały dzień. Poza tym wieczorem miałam wizytę u mojej Gin i czułam się tak, że zapomniałam zapytać o większość rzeczy, które mnie interesowały :P

Ania moim zdaniem powinnaś pójść do internisty jak masz takie dolegliwości. Może jesteś osłabiona i powinnaś dostać jakieś witaminy albo inne leki.

Ja zaszalałam i kupiłam ten kocyk z Biedronki :D Jest śliczny - żółto-zielono-niebieski w hipopotamki :D

Mam do was dziewczynki kolejne pytanie - jaki laktator polecacie, ręczny czy automatyczny? A może jakąś konkretną firmę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #886250 przez jagodzianka44
Ania na ból głowy możesz wziąć Apap, co do krwotoków z nosa, to ja tez je miałam i bylam z tym u Laryngologa (zajmuje sie gardłem, nosem, uszami) kazała mi kupić maść, jest ona bezpieczna w okresie ciąży i nazywa się Emofix,wit C która ma również na celu hamowanie tworzenia się sińców i krwotoków oraz i sól fizjologiczną do nosa,żeby przepłukać te skrzepy które tworzą się po krwotoku z nosa :). Wit. C bierz raz dziennie jak juz zdecydujesz się na branie jej, maść do momentu aż krwawienie nie ustąpi ;). Tak mi mówiła p. Laryngolog :).

Moja Maja dziś szaleje, bryka na całego:). Za to wczoraj może ze dwa razy ją poczułam.;) Pogoda znów do bani, mieliśmy jechać do dziadków moich i przyszłej chrzestnej Majki ale nie wiem czy to wypali,wczoraj bylismy na koncercie Dody hahaha :) z tym,że wytrwałam hmm z 10 min bo brzuch mi stwardniał:).

Malvii tak to jest w tym kraju, nie dość,że ciężko z pracą, a o płacy nie wspomnę to jeszcze utrudnia się życie młodym. Myslałam,że będę mieć wszystko z głowy, egzaminy zawodowe zakończę w czerwcu a tu w sierpniu matme bd pisać;D


PS. Marcin stwierdził,że się zarejestruje na tym forum xd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886253 przez marzenap
Witam się niedzielnie, pięknie za oknem, my wybieramy się wszyscy na piknik zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

Ania współczuje ci tych bóli głowy wiem co to znaczy tez miałam okropne migreny ale o dziwo w ciązy mnie głowa nie boli tak jak jagodzianka radzi mozna brać apap i zimne kompresy na głowę mi pomagało

kocyki z biedry sa fajniutkie też kupiłam :)

malvi jesli chodzi o laktator to ja w poprzedniej ciązy miałam ręczny z Aventu bardzo dobrze się sprawdzał elektrycznego nie miałam więc się nie wypowiem :)

miłego dzionka i proszę o głosiki na kubeczek :)
www.bebiklub.pl/konkurs/moj-pierwszy-kubeczek/galeria/6775

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886316 przez pauletta
jeju. nie mogłam tu wejść od dobrych kilku dni na tablecie. masakra...
dopiero dziś na lapie.
u nas ok. Maja bryka strasznie. w czwartek chyba połówkowe.

a dziś umieram tak mnie krzyże bolą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886356 przez Ania86
Hej :)
Dzięki dziewczyny, ból głowy ustąpił a te krwotoki z nosa to wczoraj w sklepie znowu mi się krew puściła, kupiłam Jagodzianka wit C i jem a dziś dopytam lekarza o to dokładnie. Oczywiście nie śpię już od 5 takiego mam stresa przed tym usg :/

U mnie też ruchy coraz mocniejsze, strasznie to miłe uczucie :) Odezwę się po wizycie, mamusie mające też dziś usg powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886380 przez agniesia1604
Ach zazdroszczę Ci tego USG ...
u mnie ruchy nadal takie niepewne:( Zaczynam się nieco martwić...

miłego poniedziałku:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886421 przez jagodzianka44
Ania powodzenia na wizycie, u mnie też ruchy bardziej odczuwalne :). Dopytaj, moze on da Ci skierowanie do Laryngologa.


Agniesia Kochana jestes w 19tc już niedługo a odróżniać będziesz te ruchy wyśmienicie, weź spróbuj położyć sie na plecach i palcami delikatnie stukac w brzuszek, u mnie pomaga.;) Nie daj się zwariować:*

Za resztę Mamuś które mają dziś usg! POWODZENIA! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886436 przez malvi
Cześć dziewczynki! Również życzę Wam powodzenia na dzisiejszych wizytach i czekam na relacje :)

marzenap dzięki za opinię, ja właśnie też myślę o ręcznym Avencie, tym bardziej że po tych ostatnich targach mam od nich jedną buteleczkę 125ml ( a z tego co wiem laktator pasuje akurat do tych buteleczek, a oni dodają jeszcze drugą gratis ) :) Elektrycznego raczej nie potrzebuję, poza tym to wydatek około 350 zł :/

Jagodzianka masz rację, w tym kraju tylko się wszystko utrudnia... Najlepsze jest to, że prawdopodobnie nawet nie będzie nam przysługiwało becikowe na synka ze względu na łączne dochody z PITa :/ Chory kraj.... Wszystkim tylko ciągle brakuje, a jeszcze zabiorą Ci to co powinno Ci się należeć :(

Pozdrawiam deszczowo :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886437 przez agniesia1604
JAgodzianka wiem... ale to nie działa:(

Stasia czułam już od 16 tygodnia...a teraz może i to przez to rozejście ...słabo odczuwam ruchy i nie wiem czy to jednak nie jelita... buuu

no nic poczekam jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886439 przez jagodzianka44
Malvii z tym becikowym to przesada, niezależnie od PITa powinno się wam należeć, becikowego jest tys i tys. jest za urodzenie dziecka podobno, to oby chociaż ten drugi tysiąc się wam należał. Zresztą 2tys piechotą nie chodzi, na drodze nie leży.

Agniesiaczytałam,ze niby ruchy w drugiej ciąży powinno się wcześniej odczuwać, więc pewnie to są ruchy, nie stresuj sie! Wszystko będzie dobrze.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl