BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 11 miesiąc temu #886800 przez nelka
Aneta mi brzuch twardnieje jak się przemecze.

Jutro robie najazd na ikea:) a teraz sobie zjem pączka bo taki sam leży na tym talerzu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886801 przez munkki
Aneta na bakterie ktore mi wyszly z wymazu.... tym razem sa to bakterie beztlenowe... (tak sa opisane)

aneczka25 ruchy ponoc sie czuje najczesciej od 18-21 tygodnia... ale kzda z nas jest inna, jak z malenstwem na usg wyszlo ok to nie ma sie czym martwic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #886804 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886820 przez Caroina
Cześć :)

Dzieki dziewczyny za kciuki :) po wizycie prawie wszystko okazało się ok. Jeśli chodzi o budowe i rozwój, przebiega prawidłowo. Będzie dziewczynka :) właśnie zastanawiamy się nad imieniem :) jedyny kłopot to, że malutka ma 1x owiniętą pępowinę wokół szyji i musimy to obserwować. Jeśli do 36tc nic się nie zmieni to prawdopodobnie będzie to wymagało cięcia cesarskiego czego się najbardziej obawiam :(

Marzenap Sporo tych ubranek i fajnie masz z mamą, że szyje Ci pościele.

Marza Przykro mi z powodu suni, oby jej przeszło całkowicie.

Ania Ciesze się, że z Twoją malutką wszystko dobrze :)

Jagodzianka Ja magnez biore codziennie 1 tabl. – zalecenie lekarza

Munkki Sprytnie z tymi długimi sukienkami ;)

Aneta Uroki ;) 3mam kciuki, żeby wszystko było dobrze. U mnie podobnie, w ciąży z pęcherzem masakra, a poza ciążą nigdy nie miałam żadnych problemów z tym związanych.
Brzuch twardnieje mi kilka razy dziennie. Strasznie dziwne uczucie. Troche jakbym miała mega wzdęcie. Mija po kilku minutach. Zastanawiam się, czy to nie są skurcze??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #886828 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #886843 przez agniesia1604
HEJ LASECZKI...
Wczoraj jak leżałam to poczułam pukanie ale dosłownie przy kości łonowej i prawym jajniku... takie puk puk w rękę ... z 4 puknięcia.... Ja nie wiem jak on tam się ukrył ale widocznie dlatego nie czuję wyraźnie ruchów .... i wiem już że najlepiej po jedzeniu się położyć i przez 30 min oczekiwać i szukać...
Ja nie czuje pukania od wewnątrz tylko dopiero jak rękę dałam ...Mój mąż mówi że ze Stasiem też tak miałam a ja nie pamiętam.... Pamiętam że w sumie od 22-23tygodnia ruchy były codziennie wyczuwalne o tej samej porze i przynajmniej 3 razy dziennie. Wiec chyba rzeczywiście teraz nie ma co się przejmować.
Ja też do szczupłych nie należę i to pewnie dlatego ruchy trochę później wyczuwam ...

10 czerwca mam prenatalne :P I nie mogę się doczekać:)

Mojemu młodemu wyszły 2 ząbki górna jedynka jako druga i dolna jedynka która jeszcze do końca się nie przebiła... Mieliśmy troszkę marudnego synka ale nie było tak tragicznie jak 3 tygodnie temu co w ogóle mu nie wyszły zęby....:)

__________

W tym tygodniu niby ma być o niebo cieplej i temperatura ma dochodzić nawet do 30 stopni.... czy ktoś o tym słyszał?:)


Miłego dnia:)

Prosimy o głosowanie dla naszego Stasiuli :
www.bebiklub.pl/konkurs/moj-pierwszy-kubeczek/galeria/2862

Dziękujemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886883 przez marzenap
cześć dziewczyny
u nas okropna pogoda ja jeszcze w łózeczku jem sobie sniadanko młody poszedł do szkoły a ja się lenię no ale co robic w taka pogodę :(
odezwę się później
proszę o głosiki link www.bebiklub.pl/konkurs/moj-pierwszy-kubeczek/galeria/6775
dziekuje serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886889 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Powodzenia na dzisiejszych wizytach:)

Caroina: Mi też za bardzo nie uśmiecha się cc, ale cóż zrobić. Ponoć, przy bliźniakach już nie zgadzają się na poród sn. No, ale czas wszystko pokaże.

Ach te zęby... U nas też jest walka. Górne trójki się cisną, ale nie chcą już tak długo wyjść... A Paulinka zła jak wilk. Dziś od rana mi się ciągle spina. Na krzesełko, z krzesełka na biurko, stół. W niedzielę tak się wywróciła, że ma ogromnego siniaka na skroni. Myślałam, że dostanę zawału.

Miłego dnia dla Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886894 przez jagodzianka44
Golenie.. o matko! nogi dam radę, pachę tez, ale jesli chodzi o miejsca intymne... zgroza.. tata mówi ze mam cycki wieksze niz brzuch, a Marcin ze jak sie ide golić to widzę wszystko tylko przez tą szparę miedzy cyckami, brzuch w ułożeniu do snu przeszkadza.

Agniesia u mnie Maja tez zmieniła miejsce wiercenia się , z lewej na prawą, z prawej strony bardziej czuje niz z lewej.. a czemu tak jest to nie wiem. Kiedy ona chce odpoczac to znajduje sie po lewej stronie, prawie ze przy lewym jajniku i jak sie poloze na lewej stronie to kopie do momentu az sie nie przekrece, mała a juz wredna :*

Caroina strasznie musi być ruchliwa skoro już na tym etapie tyle na broiła.:) LoL, ja mam brac magnez 3x dziennie, jaki bierzesz?:)

Anetka Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #886909 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886915 przez munkki
u mnie pogoda tez taka ze spod koca sie wychodzic nie chce.... gdyby nie fakt ze mam dzis swje cwiczenia to bym lezala caly dzien zajadalac smiej zelki... a tak trzeba sie zmusic do wyjscia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886921 przez marzenap

munkki napisał: u mnie pogoda tez taka ze spod koca sie wychodzic nie chce.... gdyby nie fakt ze mam dzis swje cwiczenia to bym lezala caly dzien zajadalac smiej zelki... a tak trzeba sie zmusic do wyjscia;)


munkki hehehe ja tez wcinam smiejżelki najpierw kupiłam mojemu młodemu bo jutro jedzie na wycieczkę a dzisiaj przed wyjsciem do szkoły musiał mi je dac bo tak się sliniłam na ich widok hihihi niedobra matka jestem :) musze iśc odkupić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #886948 przez Marza
Witajcie :-)
U mnie ciągle pada... Od rana... Też mi się nie chce wychodzić z pod kołdry. Mały dokazuje i kopie mnie teraz. Wczoraj wieczorem siedziałam z M przed komputerem i dostałam takie trzy mega kopniaki w pęcherz, że się zdziwiłam. Mała bestyjka tak dokucza mamusi ;-) coraz bardziej ruchliwy ten mój synuś. Mam wrażenie, że niewiele śpi... Jak tak będzie jak się urodzi to zapewne nie będę się nudziła ;-)

Piersi też mam ogromne. Już przed ciążą miałam duże, ale teraz to przesada. Brzusio też rośnie. Wydaje mi się, że sporo przytyłam... Chyba muszę się zaopatrzyć w wagę... :-)

Caroina gratuluję dziewczynki :-) pępowina wokół szyi poważna sprawa, ale będziesz po nadzorem teraz to nie ma się czym martwić :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886955 przez aneczka25
Caroina też jestem ciekawa czy tą pępowinę wokół szyi zobaczyli na zwykłym USG?
MarzenaP i Munkki wy to jesteście udane z tymi Śmiejżelkami- mnie coś nie ciągnie :)
Marza zazdroszczę ci tych kopniaków..u nas nadal tylko bulgotanie :(
Co do golenia to jakoś nie mam problemów, w ogóle sypiamy normalnie, normalnie chodzimy, jeździmy, leżymy, jemy, siusiam też dopiero jak się obudzę-chyba ta moja dzidzia grzeczna będzie :P:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886983 przez Marza
Aneczka25 kochanie na pewno niebawem poczujesz swoją pociechę :-* widocznie nie chce Ci się naprzykszać ;-) musisz być cierpliwa :-) a, że będzie grzeczna to tylko się cieszyć :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl