BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #886986 przez jagodzianka44
Anetka wez mi nie przypominaj! Wczoraj sie depilowalam to pol godziny sama depilacja haha, trzymam kciuki. Moja kolezanka raz juz przypal wylapala to maz ja potem depilowal haha;).

Co do zwyklego usg, ja na zwyklym nie widzialam pepowiny ale na 3d/4d bo w szpitalu mi robili to widzialam ;).

Ps. Narobilyscie mi ochoty na zelki!

Aneczka ja mam mala tez na przedniej scianie, sam lekarz mi mowil ze zbyt mocnych ruchow teraz napewno nie bede czula, musze sie w cierpliwosc uzbroic;). Ty sie tak tym nie przejmuj poki co bo zle wplywa to na was;) a z czekolada probowalaas? U mnie dziala;) ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #887186 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887189 przez Marza
Aneta_78 gratuluję synusia :* niestety nie wiem co oznacza dużo wód płodowych... może poczytaj o tym w google. Ja z ciekawości też o tym poczytam. Ale jak będziesz pod kontrolą to nic się nie martw.

Zdecydowałam się w końcu i mam za sobą pierwsze ćwiczenia dla ciężarnych. Moja forma trochę spadła, ale 18 minut dziennie to nie wyczyn. Czuję się super :) popytam jeszcze lekarza czy mogę sobie na to pozwolić, ale nie są intensywne, więc myślę, że nie będzie przeciwwskazań :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #887202 przez Aneta_78
)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887254 przez agniesia1604
Aneto,
o synuś:P Gratulacje!!!
Cóż co do wód płodowych ... wiadomo nie jest dobrze kiedy jest zbyt dużo a kiedy jest zbyt mało...
Ja miałam duzo wód ze Stasiem ale jednak na tyle że mialam kontrole co 3 tygodnie ... od 30 tyodnia ...a potem co 2 tygodnie...
Ogólnie wielki brzuch ... teraz wiesz czemu masz już taki brzuszek:)
Wiesz nie ma sensu się tym przerażać bo wiem że to nie jest aż takie złe kiedy sie kontroluje.


Włąsnie wielowodzie moze przyśpieszyć poród .... pewnie dlatego masz kontrolować , no i pewnie masz sie oszczędzać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #887273 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #887278 przez Caroina
Aneta i Aneczka to badanie było robione na sprzecie, które ma 3D/4D ale chyba te wszystkie przepływy, pomiary itp są sprawdzane w 2D (nie jestem pewna).
Anetko gratuluje chłopczyka! Ale wieści, nie spodziewałam się :) Tak jak piszesz najważniejsze, żeby dzidzia zdrowa była, a że będziesz jedyną dziewczyną też fajna sprawa ;) nt. nadmiaru wód płodowych nie orientuje się.

Agniesia Świetnie, że zaczęłaś czuć ruchy, teraz z dnia na dzień będziesz coraz bardziej czuć :)

Jagodzianka Oj tak, duuuużo się wierci. Oby nie miałą ADHD ;) biorę hela mag b6 mama

Marzenap Kochanego masz synka, że oddał Ci swoje żelki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887305 przez jagodzianka44
Anetka jak sie nie przestaniesz tak denerwować to Ci kopa w tyłek zasadzę !. Skoro masz się oszczędzać to i denerwowanie caaałkowicie odpada! Zaufaj lekarzowi, on wie co robi. Nie czytaj o możliwych powikłaniach bo to tylko pogorszy sytuacje, a dobrze wiesz że jesli Mama niespokojna to i dziecko. Uuu Synuś kolejny! Gratulacje z czaałego serducha! :* Bardzo wymęczyłaś się podczas "treningu" z maszynką do golenia?:). Aa mi lekarz też powiedział,że jeśli łożysko nie pójdzie w górę to do terminu też nie wytrwam.

Caroina Ja biore mage b6 Max -.- mam brać 3 tabletki dziennie, ale ograniczyłam się do 2 bo po nich spać nie moge :P

DZIEWCZYNY CZUJECIE TO !! KURDE JUŻ NIEDŁUGO I WYGRAMY WALKĘ O NASZEGO BRZDĄCA u mnie jeszcze hmm 18 tyg <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #887311 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887321 przez malvi
Hej Dziewczynki! Nie było mnie jeden dzień i już mam bardzo dużo do nadrobienia :D

Wczoraj załatwiałam formalności do pracy mgr, żeby jutro móc już wszystko w całości złożyć w dziekanacie ;) akurat trafiłam na wyprzedaż książek w księgarni przy bibliotece UW i kupiłam sobie 4 ciążowe poradniki :D a później spotkałam się z koleżanką i dostałam kilka rzeczy do wyprawki i - co najważniejsze - 2 staniki które są na mnie dobre :D Plus jeden kupiłam w Biedronce już do karmienia ;)

Caroina gratuluję dziewczynki :) A co do tej pępowiny to nie ma się co na zapas martwić, może wszystko jeszcze dobrze się ułoży :*

Agniesia widzisz w końcu i Ty poczułaś ruchy :) Ja od kilku dni czuję takie mocniejsze kopniaczki pod pępkiem - super uczucie ;)

munkki i marzenap ja też wczoraj jadłam śmiej żelki KWAŚNE :D w ogóle ostatnio mam taką ochotę na żelki, że szok...

Anetka no proszę gratuluję syneczka ;) a Jagodzianka ma rację - nie ma co się denerwować na zapas, a przede wszystkim NIE CZYTAJ ZA DUŻO W INTERNECIE! Lepiej popytać lekarza jeśli masz jakieś wątpliwości :*
U mnie dziś od rana słoneczko, także chyba pogoda się poprawia :)

Marza gratuluję, że zaczęłaś ćwiczyć :P Ja dziś planuję zacząć, bo też moja forma jest tragiczna. Pośmigałam wczoraj chwilę z synkiem koleżanki w wózku i dostałam zadyszki :D

Jagodzianka też biorę magnez, ale z kolei "zwykły" Magne B6 ;) No jeszcze tylko 18 tygodni i Maluszki będą z nami :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #887326 przez Aneta_78
-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: nelka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887333 przez nelka
Aneta! Co za zmiana, chłopczyk! A to niespodzianka. Niestety nie orientuje się na temat dużej ilości wód, ale bym ci radziła przeczytać sobie tylko informacje o co w tym chodzi i skonsultować ze swoim lekarzem. Nie szperaj po forach bo to tylko niepotrzebnie będzie cię stresówać, każdy przypadek jest inny. Naczytasz się potem i będziesz martwić! Oszczędzaj się i bądź pod stała kontrola lekarza.

U mnie może się okazać że będę mieć łożysko przodujące i też może to grozić cesarka, przedwczesnym porodem, odklejeniem się łożyska. Może się okazać wiele innych rzeczy.... Może ale nie musi! Więc głowa do góry, jesteśmy z tobą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #887337 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887339 przez jagodzianka44
Anetko bycie Eco to nie wstyd haha :d a tak na poważnie to za niedługo bedzie tylko "Lustereczko powiedz przecie.." Gdzie kupiliście tą pozytywkę?:)

MalviiGratuluję ukończenia pracy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887354 przez Caroina
Aneta Też to usłyszałam (do trzech razy sztuka) jak kilka tyg temu padło, że raczej druga córa będzie :)
Zastanawialiśmy się nad imieniem i chyba mąż wybierze Milenke. Nie miałam tego imienia na liście, wyczytałam 2 dni temu na necie i mu Milenkuje cały czas bo mi się spodobało. Może zadziała ;)

Jagodzianka pomyliło mi się wcześniej, biore Hela mag b6 mama, (magne b6 to moi rodzice łykają)

Malvi Super, że masz już to z głowy. Teraz wakacje czas zacząć ;)

Coraz bardziej "włącza"mi się wicie gniazda. Już chciałabym wstawić łóżeczko itp. Ale poczekam jeszcze miesiąc jak M znów wróci to musimy wymienić naroznik na kanapę do spania żeby zrobiło się miejsce na te rzeczy dla Milenki :). Jednak już zaczęłam wszystko ogarniać, układać i organizować.
Podziękowania: nelka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl