BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #902472 przez Marza
Aniu to cieszę się, że nie jestem sama z tym przeglądaniem ubranek ! :D ja myślałam, że jak to jest na tych półeczkach co inne kosmetyki od pierwszego dnia życia to te z Nivea też takie będą. Dobrze, że inna mamusia zauważyła, bo bym niepotrzebnie kasę wydała... No ja właśnie się zastanawiałam nad tym co kupić, ale najpierw chciałam założyć tą kartę. 3% zniżki to zawsze coś :) Ciekawe na jak długo będą wystarczały te balsamiki, kremiki i oliwki :) Łóżeczko pewnie niebawem dojdzie ! Oby nic nie kombinowali... :S

yoozia straszne jak się trafi na oszusta na Allegro ! współczuje, bo kasa jednak poszła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902474 przez nelka
Munkki ja dostałam dolargan (pochodna morfiny) jako znieczulenie, ogólnie to odpłynełam po nimi trudno mi powiedzieć w jakim stopniu mi pomógł. Jedno jest pewnie dzięki niemu ma luki w pamięci więc nie wiem jak bardzo bolało :P U mnie w szpitalu można też dostać znieczulenie zewnątrz oponowe, jak ci się poszczęści i akurat będzie dostępny anestezjolog lub jak zapłacisz. Koszt jakoś koło 700zł.

Caroina zoo powierzchniowo jest bardzo duże ale naszczęście jeździ darmowa ciuchcia. Z takich większych atrakcji to jest słoniarnia, tygrysy i od niedawna niedźwiedzie. Zwięrzęta mają fajne duże wybiegi więc nie zawsze wszystkie idzie zobaczyć. Jest dla dzieci mały park ala linowy i ogródek dla dzieci, gdzie mogą dorwać kózki albo króliczki a wczoraj był mały kucyk sampas na trawce. Zosia oszlał na jego widok;) Już pare razy z nią byliśmy. Pierwszy raz jak miała niecałe 6miesięcy i aż piszczała jak dwa dzikie koty przechodziły przez pare minut tuż za szybą!

Marza ja też ciągle przekładam i układam te małe ciuszki :laugh: wkącu one są takie słodki i te wszystki gadżety, kocyki, leżaczki, pościele itp. oszaleć można aż się chce pobawić w mame :P wiem wiem mam nie równo pod sufitem :blush:
Też mam zrobioną liste i niby muszę tylko kupić kosmetyki, koszule do szpitala ale szaleć nie będę bo ich nie lubie i kupie jedną a jedną wezme starą z domu i kołyske. Ale to większy wydatek więc czekam na cud :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902476 przez marzenap
Malvi termin porodu mam na 5.10

nelka u mnie jest bardzo duża różnica wieku bo najstarszy syn ma 19 lat (urodziłam go jak miałam 17 lat) młodszy syn ma 13 lat no i teraz będzie kolejny dzidzius :) :) z czego bardzo się cieszę

my już po wizycie synuś waży 1175g ma 26cm wzrostu więc wszystko ok tylko duzo przytyłam bo w ciągu 3 tyg.-4kg masakra :evil: :evil: a od początku ciąży już mam 12 kg na plusie :angry:
ciśnienie miałam trochu za wysokie ale zmierzył mi po 15 min i niby ok.

a wy dziewczynki ile kg już macie na plusie B) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902479 przez munkki
jagodzianka mam straszna ochote na jakies ciasto z owocami... w przyszlym tygodniu moze sie skusze, cos upieke z mala iloscia cukru:P wtym tygodniu chce przestrzegac diety. jak jestem glodna pomiedzy tymi posilkami (a czesto jestem) to jem owoca i przepijam kefirem, jogurtem, potem sprawdzam czy mi cukier skacze... poki co nie skacze, ale sie okaze za godzine bo przed chwile wciagnelam nektarynke;)

nelka oj to strasznie drogo... ja mysle nad szpitalem w ktorym 250zl znieczulenie kosztuje.

Marza ja tez troche poprzekladalam ciuszki, mam ich tyle ze masakra... jeszcze ich nie poprasowalam bo pewnie jeszcze wrzuce do odswiezenia do pralki blizej terminu ;) poki co sa pozawijane w reczniki w szafie:P

yoozia kurcze to juz sama nie wiem od ktorego dostawcy najlepiej zamowic....
ale i tak z zakupow najbardziej przeraza mnie fakt ze nadal tego lozeczka nie wybralam... jakas masakra;/

marzenap ja mam 9 kg, no mysle ze juz niebawem dobije do 10, chociaz z ta dieta to roznie moze byc... ale pan doktor nie pozwala mi chudnac wiec musze sie teraz pilnowac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902508 przez jagodzianka44
Munki ja wczoraj placka jadłam z wisniami :) powiem Ci,ze mi nie skoczył :) a czasem po słodkim nie skacze :) Mi mówiła,że cukry okej, ale mogły być lepsze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902514 przez aika
witamy sie :laugh: :laugh: :laugh:

Marza powiem Ci ze również bardzo często oglądam zabrane już ciuszki, daje mi to dużo radości, już nie mogę się doczekać synka ;)

Yoozia ja w zeszłym tyg. otrzymałam paczkę od margot. zamówiłam 28 rzeczy wszystko dostałam, kolorystycznie tez bez zastrzeżeń, 4 dni czekałam na kuriera i mogłam śledzić przesyłkę. jak dla mnie super sprzedawca i tania przesyłka.

ja póki co 8kg na +. teraz bardzo szybko przybieram ok 2kg na 3tyg. bo do 20 tyg miałam tylko 3+. Ciekawe jak dalej będzie :ohmy: :ohmy: :ohmy: .

Dziewczyny napiszcie jak u Was z sutkami. Mnie moje martwią bo doszłam do wniosku ze są płaskie i jak ja wykarmię maluszka? czy to sie zmieni jeszcze czy Wasze sterczą- sorki za słownictwo. nie wiem co myśleć. przed ciążą sterczały przy dotyku czy zimnie a teraz nic :sick: :sick: :sick:

Napiszcie jak po wizytach

Aneta i jak wyniki Twojej glukozy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902520 przez jagodzianka44
Aika noo! moje sterczą, czasem bez powodu nawet haha :d powiedz chłopu,żeby porządnie wymasował może się uda;).
MarzenaP ja 20 na + :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902532 przez Marza
Super, ze jest nas wiecej haha widocznie to normalne, ze wyczekujemy tak swoich maluszkow :-) w koncu nie ma wiekszego szczescia :-*

Marzenap ja na plusie niecale 6kg. Za tydzien w srode wizyta to sie okaze ile przytylam w kolejne 3 tyg :-D w domu nie mam wagi, wiec nie moge sie sama kontolowac hehe

Aika ja tez sie martwie, bo zawsze mialam plaskie sutki... Ale ponoc to nie jest przeszkoda, bo dziecko ma cala brodawke zlapac, a nie sam sutek. Zobaczymy jak to bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902533 przez aika
Jagodzia Tobie to dobrze.

Czytałam ze już nie można masować i stymulować sutków bo mogą wywołać skurcze i przedwczesny poród.
Szkoda ze wcześniej się nie skapłam ze mogę mieć problem z płaskimi brodawkami. to mężu z przyjemnością działał. :woohoo:
ale bolą nadal suty może się jeszcze to zm :ohmy: ieni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902547 przez malvi
Dziewczynki my już po wizycie, Krzyś leży tak jak myślałam (w tym ma dupkę pod moją wątrobą :woohoo: ), serduszko ładnie bije :) Infekcja już sobie poszła w pi....duu :D :D Ale niestety nie wiem ile w tej chwili waży, bo Gin zrobiła mi tylko USG takim sprzętem - jak to ona mówi "podręcznym" i tam ona nie może tego dokładnie sprawdzić :P
Co do spojenia łonowego to powiedziała, żeby w razie gdyby bardzo bolało brać Paracetamol, a jakby nie szło wytrzymać to żeby zgłosić się do ortopedy :S Ale generalnie sprawdziła i jak na razie się nic nie rozszczepia i nie rozchodzi :)
Ślad glukozy w moczu to nic wielkiego, nawet za bardzo tego nie skomentowała, spojrzała jeszcze raz na wyniki z obciążenia glukozy i powiedziała, że wszystko jest w porządku :) :)

Marza a przypomnij mi skąd Ty jesteś :> To będzie można przemyśleć temat tego spotkania :woohoo:
Co do oglądania tych ciuszków to mam identycznie... A wyobraź sobie co będzie jak mi przyjdzie wózek - będę śmigać po całym mieszkaniu na zmianę gondolą i spacerówką :woohoo: :woohoo:

Marzenap jutro dodam Cię do tabelki i ją wstawię - dziś już planuję się zająć M przez cały wieczór :evil:
Ja od poprzedniej wizyty mam 1kg na plusie a ogólnie to będzie jakieś 9-10, ale dokładnie nie wiem, bo (już pisałam wcześniej dziewczynom) nie ważyłam się od początku ciąży, a dość szybko przybrałam i nie znam dokładnej wagi wyjściowej :P

Yoozia i Aika to dość sprzeczne opinie o Margocie i teraz mam zagwostkę czy zamawiać od niego czy nie :D :D Bo gość ma sporo rzeczy które mi pozostały do skompletowania wyprawki i odpowiadają mi cenowo - właśnie dziś robiłam wstępne rozeznanie :P

Aika mi się wydaje, że też mam dość płaskie, ale może mały jakoś da radę ;)

A ja jutro mam drugą lekcję w szkole rodzenia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902551 przez yoozia
Aika, to dosc dziwne, bo jak pamietam to jestesmy z jednego miasta. a moja paczka lezala ponoc 3 tygodnie w Zabrzu w DHLu. pani niby wyslala o czasie, wine zwalala wlasnie na DHL. nie wiem i sie nie dowiem kto zawinil, ale ja pania Margot serdecznie odradzam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902554 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

agniesia1604 Wstaje o 6:00. Kiedyś też tak miałam, że Paulinka chodziła spać około 20:00 i też wstawała o 6:00. Ale jakieś 2-3 miesiące temu przyszedł kryzys. I mimo, że jest słaba jak mucha nie umie zasnąć. Ani w wózku, ani na rękach. Normalnie masakra

malvi Ja przy Paulince nie chciałam znieczulenia. Ale po całym dniu wywoływania porodu, nocnych skurczach i na drugi dzień lewatywie błagałam ich, ale powiedzieli NIE.. Choć u mnie w szpitalu jest darmowe znieczulenie.

marzenap Witamy ponownie. Ty będziesz miała trzech synów, ja trzy córki:)

Marza Przy Paulince to tylko wszyscy mi obiecywali. "O jak fajnie, będzie dziewczynka, to my podrzucimy ciuszki". Czekałam., czekałam. I trzy miesiące przed porodem już zwątpiłam. A teraz... Boże drogi... Mi się te ciuchy nie mieszczą. Rozmiar 68 musiałam wynieść w kartonach na strych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902561 przez aika
Yoozia nie ze bronie tego sprzedawcy. ale może kurier nawalił. ja zamówiłam paczkę pocztowa poleconą i monitorowałam przesyłkę nie miałam zadnego problemu. taak ja z gliwic :cheer:

Malvi dobrze ze u Was wszystko OK po wizycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902563 przez Kinga2424
aika Jutro o 9:30 mam stawić się na Komendzie w Gliwicach w celu złożenia zeznań. Masakra. Czuję sie tak, jakbym to ja była sprawcą wypadku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902565 przez pauletta
My po szkole rodzenia :-). tz kapal lale a ja przwijalam i ubieralam :-) :-) :-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl