BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 10 miesiąc temu #902000 przez jagodzianka44
Podobno jak się chodzi po wypiciu glukozy to się ją szybciej spala, a co za tym idzie fałszuje się wynik;). Mnie w szpitalu musieli pilnować, sprawdzała co chwilę czy leżę w łóżku haha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #902005 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902007 przez jagodzianka44
Anetka chyba,że u was w tym laboratorium tak się robi, ale mi i diabetolog powtarzała i w szpitalu pilnowali - ZAKAZ CHODZENIAAA! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #902013 przez Aneta_78
.hihi

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902016 przez yoozia
Aneta mieszkam w kraju slynacym z czekolady, serow, mleka i zegarkow hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #902017 przez Aneta_78
:whistle:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: malvi, jagodzianka44

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902019 przez Caroina
Aneta Ha, ani mój mąż ani ja nie mamy takich zdolności ale prędzej coś wydziergam niż on stworzy :) Pomysłu brak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902020 przez Caroina
Aneta To zdaje się, że mieszkamy w tym samym kraju :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #902031 przez Aneta_78
;-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902040 przez Caroina
Aneta W tej chwili nie boli ale już wiem, że to nie żaden ucisk tylko ma to zwiazek z infekcją

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902046 przez yoozia
fakt, w Polsce kolorowo nie jest, ale teskni sie za nia na obczyznie, czasami nawet bardzo :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902069 przez jagodzianka44
Anetka niestety nie znalazła tej co chciała hahah :) Twoja ironia mnie rozkłada i proszę o więcej hahaha <3. Mnie dziś kuło pod prawym żebrem,myślałam że zejdę ale minęło szybko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902077 przez malvi
Marza podobno będę miała taką samą - moja mama wczoraj dzwoniła, że takową zakupiła dla Krzysia :D

Anetka jestem dumna, że mimo wszystko dałaś radę :) 2 kalorie chyba nie mają znaczenia, ale co ja się tam znam :P Opis sytuacji jak zwykle - bezcenny ;)
Pokaaaaaż tą rakietę kosmiczną :evil:

Yoozia ale masz zdolnego męża! Super ta kołyska :woohoo: :woohoo: A tam gdzie mieszkasz to faktycznie inaczej odczuwasz ceny - wiem, bo i moja znajoma tam mieszka ;) No, ale niestety - w Polsce trzeba kombinować, żeby było stać człowieka cokolwiek ładnego kupić :/

Zamówiłam ten wózek Espiro, taki jak Anetki - grafitowy :D Jak dobrze pójdzie to jutro kurier mi przywiezie i będę sobie jeździć po mieszkaniu :woohoo: :woohoo:
www.smyk.com/espiro-modena-wozek-uniwers...6,swiat-niemowlaka-p
I do tego będzie taki fotelik + trzeba dokupić adapter:
www.sklep-tosia.pl/espiro-neo_p1295#

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902097 przez Kinga2424
yoozia Prześliczna kołyska:)

Przed 16:00 zadzwonił do mnie lekarz, by przyjechać na oddział. Zebraliśmy się i w drogę. Mieszkam minutę samochodem od szpitala. Ale po wypadku mąż już mnie chyba ani do sklepu nie wypuści.
Zbadał mnie, powiedział że na osobę której się łożysko odkleja nie wyglądam. Przy łożysku nie widać żadnej czarnej przestrzeni. Powiedział również, że dobrze by było bym jeszcze miesiąc wytrzymała. Poinformowałam go, że ja chcę iść jeszcze 30 sierpnia na wesele do brata (powiedział, że zobaczymy). I to by było na tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902101 przez munkki
czesc dziewczyny,

mega ciezki dzien- pol dnia u diabetologa, drugie pol u ginekologa i na zakupach spozywczych heh;)
jezeli chodzi o moja cudowna cukrzyce, mam tydzien byc na diecie mierzyc 6 razy dziennie cukier plus rano jeszcze sikac na jakies paski dziwne. co tydzien kontrola. poki wszystko bedzie ok, bede pozostawala na diecie, jak wyniki beda poza norma to mi wprowadza insuline.
zrobilam sobie jadlospis na najblizsze trzy dni, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
potem bylam sprawdzic jak Stasiu - rozwija sie dobrze, wszystko u niego w porzadku, szyjke mam ok. To mnie bardzo podbudowalo i stwierdzilam ze dieta nie bede sie martwic.. po prostu ja bede przestrzegac i tyle, poki Stasiowi nic sie nie dzieje nie bede sie nakrecac;)

Jagodzianka - tez mierzysz te siki? co ile masz kontrole?
Aneta - mnie tez kazali siedziec na dupie przy tym badaniu, ale mysle ze moze wynik nie bedzie taki mega sfalszowany wiec nie ma sie co martwic;)
ochraniacza nie zaczelam jeszcze robic;)
Yoozia kolyska super! a kraine sera uwielbiam, czasem musialam tam jezdzic w delegacje; bardzo mi sie podoba:) lozeczko obstawiam drewniane, ale tak jak wszyscy mowia -to jest indywidualna decyzja :)
Malvi - piekny wozek :)
Caroina trzymaj sie tam dzielnie z ta infekcja:/
Kinga dobrze ze wszystko w porzadku! no maz teraz wszystko bedzie za Ciebie robil ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl