BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902585 przez Caroina
Musze się pochwalić, że naprodukowałam dziś ponad 5,5l soków wiśniowych, przy Was to niewiele ale i tak jestem z siebie dumna ;) przy okazji zrobiłam znów placka z jagodami – tym razem z masłem, które zostało mi po niedzielnym wypieku :D powiem Wam, że niby niewiele, a chyba to dla mnie jednak za dużo bo fatalnie się czuje i już tylko leżeć dziś będę.

Marzenap Ale Karolek już duży, cieszę się, że wszystko dobrze. U mnie w zeszłym tyg było ok. 5kg na plusie ale za pewne teraz poleci. W poprzedniej ciąży długo się trzymałam, a nie wiadomo skąd nagle zrobiło się +17-18kg :woohoo:

Nelka i Munkki 250zł to w ogóle bym się nie zastanawiała. Ja płaciłam ok 350zł. 700zł to już dużo ale pewnie też bym dała. Najgorzej, że w moim szpitalu to pewnie nie ma wcale takiej możliwości więc będę się męczyć :(

Marza Ubrankami uwielbiam się bawić. Czeka mnie jeszcze pranie tego wszystkiego i układanie w szafce (jak już ją wstawimy do pokoju) więc dużo przyjemnego układania przede mną :) wzókiem w 1 dzień po zakupie tak samo śmigałam po pokoju i przekładałam to gondola, to spacerówka i fotelik. Jak mi było przykro go pakować i wynosić na strych bo do terminu mieliśmy jeszcze sporo czasu. A teraz, że nowy już nie jest i trzeba będzie go jeszcze odświerzyć to jakoś mi się nie śpieszy ;)

Yoozia W sumie za tą cene wiele nie można się spodziewać po takiej koszuli, choć pisanie przez producenta 100% bawełna to lekko mówiąc przegięcie skoro materiał jest jaki jest. Niestety takiego naciągactwa jest pełno, zwłaszcza na necie gdzie nie można dotknąć i sprawdzić. Dzieki za przestroge

Malvi Cieszę się, że ogólnie wszystko dobrze i że pozbyłaś się tej infekcji, uff :)
Ja będę zamawiać u tego sprzedawcy bo mimo, że koszule są kiepskie to inne produkty różnych znanych firm raczej wszędzie są takie same, a że ma wszystko co trzeba to nie będę szukać u kilku z osobna bo za drogo by wyszło.

Kinga Co za ludzie. Jeszcze Cie fatygują i stresują. Sami powinni do Ciebie zapukać. Ja bym wystosowała odpowiednie pisemko i niech "pies do budy przyjdzie" :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902591 przez Kinga2424
Caroina Gratulacje PRACUSIU!!! Soczki napewno są przepyszne:)

Hihih.... ale by było gdyby policja do mnie na plac wjechała. Chyba wszyscy sąsiedzi by siedzieli w oknach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902604 przez Caroina
Kinga Pyszne ale Ty to wiesz najlepiej bo masz mnóstwo własnych wytworów ;) ja jak dotąd odważyłam się tylko na soki (w zeszłym roku też robiłam) ale kto wie...jutro chce zaprawić sałatki z ogórkiem bo teściowa dużo posłała i nie mam co z nimi zrobić a szkoda wyrzucać. mizerja odpada bo ogórki gorzkawe są. Tak więc się rozkręcam :silly:
O tak, sąsiedzi mieliby sensacje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902606 przez Caroina
Kinga Aha a z tym pracusiem to gruba przesada :woohoo: , bo wynurzyłam sie z łózka po połowie dnia leżakowania, zrobiłam i leże znowu :whistle: ...zbolała, ze spinajacym się brzuchem :unsure:
Ciekawe ile Cie jutro potrzymają. Kiedyś składałam zeznania to 2h zeszło nim to wszystko odnotował więc lepiej się przygotuj i zjedz porządnie przed wyjściem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902631 przez agniesia1604
hej
aha...
mam nadzieję że u mnie pozostanie ta godzina 19 kąpiel , jedzenie i spanie:)

ja jeszcze o wyprawce nie myślałam ale na urodziny teście przyjadą i nam pożyczą kaskę na wyprawkę to wtedy wszystko kupię i to w sumie spróbuje u 1-2 sprzedawców, może coś w Bielsku znajdę jakąś firmę oprócz tej co już znam i zaopatruje się nie raz:)

Mój młody nauczył sie po 5 wstawać i nie ma bata nie idzie spać dalej... jednakże spi 2 razy na dzień ... pierwsza drzemka tak okolo 8-9 na 1,5 godzinki a potem gdzieś 12-13 na 1,5-2 godzinki... Czasami już wstanie o 13.... i od 13 nie śpi aż do 19 i dlatego moze tak szybko odpływa wieczorkiem:)


Rozumiem że większość z Was jechała autem na zrobienie glukozy? i jak się prowadziło po glukozie? bo ja się właśnie zastanawiam czy prowadzić ... boję się troszkę... no ale po badaniu to na bank coś zjem i pójdę na małe zakupy.
Co myślicie o prowadzeniu auta po badaniu na krzywą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902634 przez malvi
Dziewczyny


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agniesia z tego co ja wiem to nie powinno się prowadzić auta po glukozie, ale może niech jeszcze któraś z dziewczyn się wypowie :P

Kinga ja na Twoim miejscu bym powiedziała, że jak chcą, żebyś zeznawała to niech przyjadą do Ciebie do domu... Z jakiej racji jeszcze masz się w ciąży fatygować na posterunek ;)

Caroina prześlij trochę soku :D :D I placka :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902639 przez munkki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agniesia ja po tej glukozie nie czulam sie najgorzej (nie wiem czy jestem dobrym przykladem jako ze wyszla mi cukrzyca;)) ale auta raczej bym chyba nie chciala prowadzic... jechalam autobusem;)

my juz po sniadaniu... co z tego jak jestesmy godni :/ ale musze wytrzymac pol godziny i drugie sniadanie wciagne juz wieksze... moze zmniejszenie dawki jedzenia na pierwsze obnizy mi ten cukier, bo wczoraj po sniadaniu nie bylo dobrze:/

piekna pogoda u nas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902652 przez Caroina
Malvi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902658 przez nelka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja po glukozie nie jechałam autem, mąż mnie transportował;-) Agniesia a daleko masz? Nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje może ci się zrobić słabo itp. Napewno zaraz po wyjściu usiadź i poczekaj chwilke to zobaczysz czy dasz radę.

Idę dzisiaj na wizytę. Wczoraj odebrałam wyniki badań i mam za wyskoie TSH:-/ nie wiem jak duży wpływ miało to że w ten dzień nie wzięłam tych tabletek na tarczyce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902661 przez malvi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A Krzyś ogromny, aż byłam w szoku jak mi podała wagę :silly: :ohmy: Normy wagowe jakie podają dla 28tc to 1000-1300g :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902665 przez Caroina
Nelka Przed badaniem TSH nie bierze się tabletki. Udanej wizyty.

Malvi Też jestem w szoku, że tak szybko się rozwija. To teraz kłania się wrzesień ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902677 przez Ania86
Malvi, dobrze że z Krzysiem wszystko w porządku, uważaj na siebie. Na pewno najadłaś się strachu, biedna. Kurcze może faktycznie przy badaniu coś podrażnili, mnie jak bada na fotelu to nie raz mówi że może się pojawić ślad krwi albo np. po pobraniu cytologii.
Caroina, podziwiam Cię za soczki, mi w ten upał odeszły siły. A tym plackiem narobiłaś mi takiego smaka, muszę też coś upichcić.
Agniesia, lepiej nie jedź autem na glukozę. M lekarz mówił że dobrze jest iść na badanie z kimś i jak piszą dziewczyny lepiej nie ryzykować bo różnie organizm może zareagować.
Kinga, współczuję wizyty na policji to nic przyjemnego. Mam nadzieję że nie będą Cię długo męczyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902686 przez munkki
Aneta zglos sie po wczorajszej wizycie!
nelka mnie lekarz zawsze mowi ze przed badaniem krwi nie bierze sie tabletek na tarczyce. jezeli ci skoczylo tsh to moze ci zwieksza dawke poprostu. ile teraz bierzesz? ja biore 50 od poczatku ciazy, ale mojej siostrze w trakcie zmieniali dawki zaleznie od wynikow bo tez nie miala w normie. siostrzenica zdrowa:)
malvi no duzy chlopak! Stasiu wazy 980g ale jest mlodszy nizby wskazywal termin OM.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902704 przez jagodzianka44

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Co do wagi to u mnie podobno Maja jest o 4 dni starsza haha:) ale będzie mieć fajnego chłopa! Krzysia rzecz jasna! ;* my sie tam do was na wakacjach następnych wybierzemy, niema to tamto:). A Krzyś też Ci się tak rusza aż cały brzuch faluje? ja wczoraj chciałam nagrać pokazać wam, ale co brałam tel do ręki to Moja Złośnica przestawała, czasem się tak rozpycha,że aż boli!.

Wczoraj byłam tak padnięta po zakupach że Marcin musiał ze mnie ciuchy ściągać haha ;P z butami był problem bo nogi napuchnięte( nabija sie bubel ze mnie ze kostek nie mam) kupiłam sobie jakieś koszulki i Majce takie ni to body ni to co takie ala body z długim rękawem i nogawkami, drugie podobne i dresy leginsowe niebieskie w groszki białe chyba, później wam pokaże, jak cukier zmierzę itp.;)

Zieeemiaaa do Anety!

Aika niby skurcze wywołują, ja do tej pory nie wiem co to skurcz hahah :P A cycki mnie tak swędzą! wgl to jak się położę na plecach to ciężko oddech mam złapać bo one jak się "rozleją" to masakra! przyduszają wręcz!. Kurde wyglądam jak kaczka! duże cyce, brzuch wypięty, dupa też a niski wzrost haha :D
Kinga też jestem zdania,że Policja powinna do Ciebie się sama pofatygować, w końcu jesteś 3in1 a nie 2in1 albo 1in1 haha :). Niech ruszą zad i na kawe wpadają, tyle do roboty mają, czapki im z głów nie pospadają;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902712 przez malvi
Dzięki dziewczynki za troskę :kiss:

Jagodzianka no Krzyś wariuje strasznie ostatnio :evil: Rozpycha się i kopie pod żebrami, aż czasem boli :P I tak samo chciałam go ostatnio nagrać, ale jak tylko włączam kamerkę to złośliwiec przestaje :woohoo: :woohoo:

Munkki no widzisz jaka różnica pomiędzy naszymi chłopaczkami :P A niby tylko kilka dni różnicy, jeśli by patrzeć po OM ;) Zaraz wyjdzie na to, że będę tuż po Kindze z terminem porodu :P :P

Anetka właśnie odezwij się! Dziś mi wózek przywiozą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl