BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918950 przez dotkawy
Czesc :) pogoda taka jak u was....idzie sie zaszczelic......non stop pada, teraz patrze na termometr 13stopni, hahah sierpien......Moja noc byla podobna do waszej.....jak nie mialam problemow ze spaniem, to teraz budze sie srednio co godzine :woohoo: i musze isc do ubikacji..... :evil: moja malutka kopie i wierc sie caly czas, bardzo lubie to uczucie :) o ile akurat nie kopie mnie po zebrach, hihihihi a powiedzcie mi tez zauwazylyscie ze gorzej sie wam oddycha?

Wlasnie wrocilam od internisty, bo moja gin mnie wyslala ze wzgl na tachykardie (podn tetno) co niekiedy mi sie zdarza, ale wyniki badan i ekg wyszlo mi ok, takze nic nie beda mi dawac.

Wczoraj doprasowalam reszte prania, juz bym to chciala poukladac do pulek, ale nie moge sie doprosic mojego meza zeby mi je wkrecil do komandora.....bo dorobilam 5 na ubranka malej, jedna jest, a 4 dojrzewaja juz od 2tyg na wkrecenie, hmmmmmm

malvi ale ten Twoj Krzysk duzy !!! Biedna ta Twoja kolezanka nie dziwie sie ze sie martwisz, malutkie ma to dziecko jak na 37tc.

agniesia to dzis przydalaby Ci sie meliska.....pewnie padnieta jestes, cala noc nie przespana......

pauletta ale fajny zgrabny brzusio :)

a to tak na rozweselenie, hihihi

www.facebook.com/video.php?v=85334775136...44017&type=2&theater

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918954 przez munkki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U mnie kolorowe pranie w pralce... Tak zimno ze chyba chętnie nawet poprasuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918964 przez dotkawy
A to odnosnie naszego rychlego porodu, hihihihi :woohoo:

www.facebook.com/video.php?v=10202385427...40079&type=2&theater


A to na powrot do formy po porodzie :P

www.facebook.com/video.php?v=10203946883693516

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918965 przez jagodzianka44

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Munki u mnie wszystko już poprane, poukładane. Jeśli oczywiście chodzi o ciuszki i pościele :). Muszę jeszcze wyprać ten materiał z fotelika, wózka i finito;)

Malvi ale Krzysio duzyyy!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919002 przez Kinga2424
malvi Och wspaniała waga:)

agniesia1604 Aguś Bidulko... Mam nadzieje, że teraz jest choć ciut lepiej. Moja znów ciągle chce na parapet. Wskakuje na łóżko i już na parapet. A tak mnie to wkurza. Jak spadnie, to zęby sobie powybija, albo i kark skręci. Oczy trzeba mieć dookoła głowy.

pauletta Prześliczny brzuszek:) Tak idealnie kształtny:)

jagodzianka44 Niestety kobiety w ciąży szybciej łapią wszystkie bakterie. Ale dobrze, że masz antybiotyk. Będzie dobrze zobaczysz:)

dotkawy U mnie jest 15, ale i tak zimno. Ja nie narzekam, bo już nie umiałam w tym cieple wytrzymać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919005 przez Caroina
Malvi To Krzyś ma już prawie tyle co moja Nadia jak się urodziła

Agniesia Biedny Staś i biedna Ty :( oby mu szybko przeszło. Jeny do Was to niezłe pielgrzymki chodzą, ciągle goście goście

Dziewczyny współczuje nieprzespanej nocy i zarazem dołączam się do Was. Zasnełam ok. 2 nocy, a o 4 rano mała już nie mogła spać. Udało się dopiero o 6 drzemnąć tak więc spałam może 3h :(

Pauletta Śliczny brzuszek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919044 przez Ania86
Agniesia, współczuję na pewno jesteś strasznie wymęczona a tu jeszcze goście... ;) Podziwiam Cię bo ja bym nie miała chyba tyle siły, dobrze że z pomocą na męża możesz liczyć.
Pauletta, brzuszek cudny ale to Ty jesteś bardzo szczuplutka więc nie ma się co dziwić ;)
Jagodzianka, biedna jeszcze to złapałaś :/ ale dobrze że masz leki to musi szybko przejść nie ma wyjścia.
Malvi, z Krzysia już kawał chłopa :) moja tydzień temu miała nie całe 1800 g. Czyli na dniach wychodzisz do domu, ale super na pewno już nie możesz się doczekać tyle Cię przetrzymali w tym szpitalu.
Kinga, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę u lekarza.

Co do pogody u nas też porażka, zimno i brzydko ale podobno ma już być lepiej .... oby. Moje samopoczucie też nie najlepsze dziś od rana mnie coś brzuch pobolewał więc praktycznie cały dzień przeleżałam a wizytę mam dopiero za tydzień. Mam nadzieję że to nic poważnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919048 przez Kinga2424
Ania86 Niby po niedzieli ma być około 30 stopni.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919049 przez Ania86
Kinguś znowu powyżej 30 stopni to za dużo tak 22 byłoby optymalnie ;) hehe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919069 przez aneczka25
Kinguś na pewno Cię puści na weselicho-wszystko będzie dobrze i poszalejesz, podjesz sobie co nieco ;)
Pogoda u nas tak samo jak u was....zimno....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Byłam na szkole rodzenia-zostały mi jeszcze 3 spotkania.Ćwiczymy sobie troszkę, uczymy się relaksować i ćwiczenia na mięśnie Kegla, które mamy zrobić od razu po porodzie itp.
Poza tym temat połogu, podkładów, wkładek poporodowych, majtek siateczkowych i tak oto dowiedziałam się, że lepiej nie używać tych majtasów tylko lepiej kupić sobie kilka bawełnianych na targu za 2 zł i używać je jako jednorazowe bo wtedy wszystko oddycha z racji bawełny, a mamy tam często wietrzyć :silly:
I myślę czy wziąć męża na poród czy tylko 1 fazę-boję się, że mi tam padnie.....a czuję, że bez wsparcia ja tam padnę :huh:
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919089 przez Kinga2424
Ania86 i aneczka25 Dziewczyny powiem Wam szczerze, że jeśli by mi jutro powiedział, że on mnie zostawia i robimy cc, to ja byłabym szczęśliwa. Nawet nie żałowałabym wtedy tego wesela. Od dwóch dni gorzej czuję Alusię, bardzo mnie to martwi. Czuję, że pozmieniały się w ułożeniu. Zuzia leży poprzecznie, a Ala (hmmm...) nie mam pojęcia. Ale zobaczymy jutro co mi powie.

aneczka25
Ja przy Paulince chciałam by mąż był tylko do momentu wypychania. Nie chciałam by patrzył na końcówkę. Ale powiem Wam, że byłam w takim stanie, że dobrze że ze mną został i mnie tam nie zostawił. Nie wiem jak by się to wszystko skończyło. Ale to, że zostaje wyszło podczas samego już porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919092 przez malvi
Dziewczynki no kawal chlopa a jak mi przykopie w zebra to doslownie zginam sie wpol :P
I powiem Wam ze coraz gorzej mi sie chodzi i oddycha.

Kinga to daj znac koniecznie jutro co Ci ten lekarz powie :)

Aneczka a ja wlasnie slyszalam ze siateczkowe najlepsze ;)
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919102 przez pauletta
Dziekuje dxiewczynki za mile slowa.

Kinia kciuki :-)
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919103 przez jagodzianka44

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ania no pogoda porażka ;x ale wolę taką niż 30 stopni i nogi spuchnięte i chodzić cała mokra bo duszno ;x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919112 przez agniesia1604
padam na pyszczek ale powiem Wam że nie jest aż tak zle ...bywało gorzej...
Więc tak,
sprzątnęłam chatę, byłam na zakupach, a teraz zajadam się żelkami :)

Współczuję Wam ze również miałyście noc nieciekawą:( Łączę siew bólu ...:)

___

Majteczki siateczkowe? Super sprawa... ja byłam z nich bardzo zadowolona ... mam zwykłe majtki bawełniane kupione ale powiem szczerze że na sam początek wolę siateczkowe bo są szerokie i utrzymają mi podpaskę bellę!:P Ja już od 3 lat skończyłam nosić stringi bo co w ciąży założyłam to infekcja za infekcją i bakterie ...

___________________

idę za chwilę spać... i mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie jedną z tych najlepszych od ostatniego roku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl