BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919449 przez Kinga2424
No, ten czas strasznie szybko leci.
Choć ja już od jakiegoś czasu mam przeświadczenie w głowie, że to może być już :lol:
Ale jestem szczęśliwa, że tak długo udało mi się dotrzymać ciąże.

Powiedział mi tylko, że najważniejsze bym liczyła i czuła ruchu.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919461 przez malvi
Dzięki dziewczynki za wsparcie :) już mi trochę nerwy zeszły, a torba już w domu podobno prawie spakowana, jutro M mi ją przywiezie i będę spokojniejsza ;)

Jagodzianka on jest główką w dół już od dawien dawna :P

Kinga cieszę się, że u Ciebie wszystko pozytywnie :)
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919492 przez Caroina
Kinga
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919498 przez malvi
Caroina kochana przykro mi, że tak to odczuwasz :kiss: Może się coś jeszcze zmieni, ja będę trzymać kciuki :)

Kinga
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919500 przez dotkawy
Kinga
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919505 przez Caroina
Dotkawy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919509 przez nelka
Mavi z jednej strony to niesamowite że już za chwilke zostaniesz mamą a z drugiej to przerażające bo róznimy się terminem tylko o 3dni! ale twój Krzyś to już kawał chłopa więc napewno wszystko będzie dobrze :) zazdroszcze że już wkrótce przytulisz swojego królewicza, ja to pewnie będę się jeszcze kulać i kulać.... Trzymam za ciebie kciuki!

Kinga no ty to masz szczęście dziewczyno, donosiłaś dziewczynki, uda ci się pójść ma ślub brata! tylko mam takie jedno pytanko dlaczego twój gin tak dąży do rozwiązania ciąży? bo mi się wydaje że im dłużej są u ciebie w brzuszku tym lepiej, że póki się nie pchają same na świat to nie ma co się spieszyć... Choć dla ciebie lepiej że będziesz mieć cc i na dniach ulżą ;) no nie dociera do mnie że już zaczynam się rozpakowywać....

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919511 przez Caroina
Kinga
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919515 przez Caroina
Nelka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919519 przez munkki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919521 przez dotkawy
Karolina ale oboje chcecie, a to naprawdę dużo!!! I najwazniejsze żeby rozmawiac ze sobą, bo jak juz nie potrafi sie rozmawiac to zazwyczaj nie ma juz co zbierac...Takze glowka do góry, nie smutac sie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919528 przez nelka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919529 przez Caroina
Munkki Nie przejmuj się. Są też związki prawie idealne i oby Twój taki był. Masz racje o miłość trzeba dbać każdego dnia tylko muszą o tym pamiętać oboje. I przy dziecku nie zapominac o partnerze, a często mimowolnie tak się dzieje.

Dotkawy Dlatego żyje nadzieją :)

Nelka Dokładnie są lepsze i gorsze momenty ale chciało by się, żeby zawsze było lepiej. A co do finansów to ta sfera chyba najbardziej szkodzi związkom niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919570 przez malvi
Dziewczynki melduje sie 2 w1 :) mialam dzis okropna noc, prawie nic nie spalam, bolal mnie brzuch ( chyba glownie z nerwow)... ktg dzis o super porze 4:45 ale chociaz na szczescie nie bylo zadnych skurczy...
Dzis M przywiezie mi spakowana torbe i bede spokojniejsza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919574 przez munkki
Malvi czekalam na Twoj meldunek ;) wiec Krzys grzecznie w brzuchu siedzi i mu jeszcze nie spieszno (wnioskuje po braku skurczy;)).
Daj znac co masz w tej torbie jak juz Ci M przywiezie .. ja jeszcze swojej nie pakuje, nie wiem czy na cc trzeba miec cos innego? usze sie mojego doktorka spytac.
dzis dzien pod koldra.... zobaczymy jak cukier, jak dobry bedzie po sniadaniu to na drugie kawa z moim ciastem drozdzowym :D nawet wyszlo a pieklam pierwszy raz! wieczorem "imprezka" u znajomych, jeszcze sie dotocze, zrobie make up i w ogole... tylko nie wiem czy sie w cos jeszcze zmieszcze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl