BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu #918833 przez jagodzianka44
byłam wczoraj u ginekologa, odebrałam wyniki czystosci pochwy i jakieś świństwo mi się przyplątało ;x. Jakieś globulki mam "łykać" a później coś jeszcze. GBS mi od razu zrobił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918834 przez malvi
W 37. Ale zadnych oznak porodu tylko wyszly jakies wahania tetna na ktg. Maja ja jeszcze potrzymac na porodowej na obserwacje ale dziecko ma malutkie (2300) i ona wolalaby jeszcze nie rodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918835 przez munkki
Jagodzia mysle ze czesto sie zdarzaja jakies swinstwa pod koniec, jestesmy bardziej podatne:/ trzymam kciuki zeby szybko przeszlo.
ja wrocilam od ortopedy (paranoja, musialam mu pokazac pinde, niedlugo u dentysty zaczne spodnie sciagac :/)... mam na granicy to rozejscie - gin ma podjac decyzje czy bedzie cc. mysle ze bedzie, skoro ortopeda taka opinie wydal plus ten moj okulista plus cukrzyca... zobaczymy co gin powie w przyszlym tygodniu.

cukry mi oszalaly w tym tyg... caly czas poza norma:( nie wiem co sie dzieje:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918844 przez Marza
Cześć dziewczyny.
U mnie też ciężka noc... nie mogłam zasnąć, a jak już mi się przysnęło to mnie budził pęcherz... Cały dzień chyba spędzę w łóżku, bo do tego ta okropna pogoda... brr.

Malvi oby było wszystko okej, żebyś mogła wyjść i w te chłodne dni poprzytulać się do M :)

Jagodzianka oby globulki pomogły jak najszybciej :)

munkki z tymi cukrami to masakra... dobrze, że już niewiele zostało ;)

agniesia przykre... tak to jest z dzieciaczkami, ale co zrobisz. Trzeba to jakoś przetrwać :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918852 przez malvi
Jagodzianka a co to za bakteria?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918858 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

U mnie noc masakra. Nie wiem, czy choć godzinę spałam. Paulinka tak wedrowała po łóżeczku, że ciągle albo miałam ją w wózku, albo przy niej stałam. Masakra. Wczoraj Aganiesia o tym pisała a w nocy na mnie przeszło. Z tym że, Paulinka wstała w miarę, a ja ledwo żywa. Po półtorej godzinie męczarni dopiero mi zasnęła. Idę na chwilkę się położyć, bo zaraz chyba nogami się przykryję.

Cos moja Alusia się mniej ostatnio rusza. Zuzia daje czadu, ale Ala. Dobrze, że jutro będę się widzieć z moim lekarzem.

Miłego dnia:)

p.s. Dziś chyba żadna z nas nie ma wizyty???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918863 przez aneczka25
witamy się i my,,,,
szczerze to miałam nadzieję, że do tego czasu Aneta się odezwie bo fakt faktem nie piszę tak często jak wy ale czytam was codziennie i jakoś pusto tu bez niej :S
Kinga i Agniesia podziwiam was za to, że tak dajecie radę w ciąży z bobasami które już są na tym świecie i potrzebują mnóstwo waszej uwagi-chylę czoła :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Malvi jak humorek? powiedz czy ty się tam nie nudzisz??? co robisz na tym łóżku na codzień? ;) jakieś szydełko? ;)

Zbieram się na szkołę rodzenia- któraś z was jeszcze chodzi? jak u was to wygląda?
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918872 przez malvi
Aneczka kochana nudze sie nudze :P jeszcze jak mnie ktos odwiedzi to ok bo zazwyczaj siedzimy wtedy na patio. Ale tak jak teraz to leze i troche gadam z dziewczynami, troche czytam gazety i ksiazki o porodzie i noworodkach, troche slucham muzyki, ogladam cos na laptopie. No ogolnie jakos sobie organizuje czas ;)
A w ogole zapomnialam wam napisac ze wczoraj mialam usg i Krzys juz wazy 2900 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918876 przez agniesia1604
Kinga ja dzisiejszą noc miałam taką samą... i dzień rownież zaczął się fatalnie... kolejna dawka paracetamolu ...i śliniak założony bo przecie pluzeczka po pachy mokra od sliny... mam nadzieje że to zęby i że w końcu to przejdzie bo nie miałam 5 min bez JĘKNIĘCIA, PŁACZU ... cały czas coś.... i ryczy i ryczy ... paracetamol dostał jakieś 15 min temu wiec liczę że w końcu buziaka przymknie bo mnie juz głowa boli.... nic nie chce...ani klocków, ani piłeczki, ani zabawek , rzuca wszystko wokoło .... on chce komórkę, długopis, i grzebać w kontaktach wszystko to co zabronione.................a teraz już aż sie fioletowy robi i się aż dusi bo nie pozwoliłam mu grzebać w kontakcie... Jak nie wyląduje dzisiaj w szpitalu to powiem Wam że moja macica na serio wszystko znosi. .....
Takiego dziecka nie znałam ....
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918877 przez agniesia1604
malvi , zapraszam do mnie.... u mnie nie ma nudy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918920 przez malvi
Agniesia chetnie ale troche mam daleko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918928 przez pauletta
Malvi piękna waga :-)

A to my :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918930 przez agniesia1604
oj tam , dla chcącego nic trudnego...:) od godziny mam spokój ... trochę marudny ale nie ryczał:) Zaraz go nakarmię i położę spać na balkon i zabieram się za sprzątanie bo dowiedziałam się że jutro mamy mieć gości ... WRRR ... no ale cóż takie życie ...
Więc tak... jak tylko uśpię Stasia to biorę się za sprzątanie.... zupka dla męża już się gotuje i będzie gotowa za godzinkę... dla Stasia zacznę gotować jak już zaśnie...
a potem jak tylko mąż wróci z pracy to on dokończy sprzątanie może a ja na zakupy skoczę... może coś razem wymyślimy na poczęstunek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918935 przez jagodzianka44

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Munki Mi diabetolog mówił,że jeśli cukrzyca ciążowa jest zależna od insuliny to mogą pojawić się skoki cukru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918945 przez malvi
Pauletta spory, sliczny brzuszek :))))
Jagodzianka ja sie na tym nie znam kompletnie, a ten Macmiror to antybiotyk? Ja juz mam na razie spokoj z antybiotykiem ale trzeba zobaczyc czy ta bakteria juz sobie poszla :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl