BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #938145 przez yoozia
Munkki, o tak. Bardzo mi pomogly wdrozyc sie w te wszystkie nowe obowiazki. Chociaz staralam sie jak najwiecej robic sama zeby mnie nie wyreczaly. Moja nosi 56 i wisi na niej totalnie, ale urodzila sie 49 cm dluga wiec tak... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938169 przez minnie90
Hej dziewczyny, poradźcie jakie macie sposoby na tą nieszczęsną kolkę:/ Moja Wiktoria w ciągu dnia pręży się i jęczy. Wydaje mi się że ma problemy z gazami i czasem z kupką :( W nocy na szczęście trochę lepiej. Podawaliśmy jej delicol, który niby jest na nietolerancję laktozy i za pierwszym razem super, ale za drugim tak jakby w ogóle nie pomógł :/ Sab simplex też podajemy i różnie raz pomaga raz nie:/ Widać że się biedna męczy :( Kupiłam herbatkę z kopru włoskiego to jeszcze to spróbuje jej podać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938172 przez aneczka25
minnie zmartwię cię, u nas było to samo i używaliśmy-bobotic forte, delicol,ibuvit, smetigast i nic nie pomogło! Poszliśmy do lekarza i kazał odstawić wszystko i dostała DICOFLOR wczoraj było super-dziś już trochę gorzej-zobaczymy.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938180 przez yoozia
U mnie to samo dziewczyny... Za pierwszym razem delicol pomogl, a teraz znowu jest to samo, czyli napinanie, prezenie, kupke robi tylko raz dziennie chociaz z gazami nie ma problemu.. Podczas karmienia takie cyrki mi robi znowu, ze wypluwa, ulewa... Juz nie wiem co robic :( ale w nocy ladnie spi, a jak juz sie obudzi to ma przerwe 2-3 godz w spaniu.

Pauletta jak tam? Pazdziernik czy jednak listopad? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938200 przez kacha
Moja Wandzia też ma czasami problem z brzuszkiem - pomaga jej masaż - kładę dłoń na jej brzuszku i masuję po dwóch stronach pępka, z jednej czterema palcami, z drugiej kciukiem, wykonuję małe kółeczka lub kładę ją na swoich kolanach i rysuję dłońmi księżyce po bokach pępuszka, ruchem w dół. Pomaga też jak położę ją brzuszkiem na moich piersiach i delikatnie kołysze w górę i w dół. I wywaliłam butelkę aventu, bo po niej częściej były problemy, używam tylko antykolkowych - tommee tippee i dr brown's - jedzenie trwa dłużej ale się nie ulewa i mała śpi potem spokojnie.
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938217 przez yoozia
Malvi, Kozuchowska rodzila w tym szpitalu co ty z Kacha wiec chyba nie jest taki zly :P ale wiadomo.. zalezy na jaka ekipe sie trafi.

uzywacie moze szklanych butelek czy tylko plastik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938218 przez kacha
Yoozia - ja tylko plastikowych używam. A Kożuchowska rodziła gdy ja tam leżałam - dantejskie sceny były przy wjeździe i wejściu do szpitala. Mąż mi opowiadał, że przepychanki ochrony z paparazzi w bramie szpitala to była codzienna norma. No i za oknem co dzień stał facet z aparatem, pilnowałyśmy, żeby okna były zasłonięte.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938253 przez Marza
Dziewczyny Pauletta urodziła w piątek !!! :D pisała, że łatwo nie było, ale mała Maja jest śliczna i zdrowa :D
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938255 przez malvi
Gratulacje dla Pauletty :kiss: :kiss: czekamy na wieści :)

Yoozia a Kożuchowska może i tam rodziła ale na pewno jej nikt nie potraktował tak jak mnie, bo przecież to celebrytka to szpital nie mógł sobie pozwolić na złą opinię z jej strony.... Podejrzewam, że też nie obeszło się bez prywatnej położnej itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938264 przez yoozia
Kacha, no to niezle. no ale jak taka gwiazda na oddziale, to nie moglo byc inaczej :P

a za nami najgorsza noc ze wszystkich :S mala plakala nam prawie cala noc. karmienie to byla masakra. szarpie sie, wije, prezy, wypluwa co chwile, przy tym chrzaka i placze. ja juz nie wiem jak jej pomoc :( to raczej nie kolka. teraz w dzien karmienie wyglada podobnie :S hardkor normalnie...

Pauletta gratulacje :) w koncu sie doczekalas hehe. no i jednak pazdziernik :D rzutem na tasme ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938277 przez Marza
Maja od pauletty ma 56cm i 3640g :) Pauletta się odezwie ze szczegółami jak już będzie z małą w domku :)
z
Nasz ma problemy z zaśnięciem po jedzeniu... Też płacze. Nie zawsze, ale dość często. Nie wiem czy to chęć bliskości czy jakaś dolegliwość go męczy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938295 przez Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938320 przez Marza
Czy któraś z Was podaje maleństwu NAN Pro 1 ? Macie jakieś zdanie na temat tego mleczka?

I jeszcze pytanie na temat butelek. Czy Tommee Tippee antykolkowe są godne zakupu? Macie może? Czy te zwykłe wystarczą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938321 przez ete21
Pauletta gratuleje:) zdrówka dla całej waszej rodzinki:)
Marza co do mleczka to sie nie wypowiem.....ale co do butelrek, uzywałam z aventu butelki i smoczki, ale z chwila gdy zmienilam smoczek na dynamiczny z LOVI to i butelki zmieniłam na Lovi. i smoczki i butelki sa antykolkowe. w prawdzie smoczek sie zassie ze wzgledu na elastycznosc budowy (działa jak maminy sutek) ale 2 obroty w buzi i jedziemy dalej. Synek nigdy nie miał kolek ani problemow z brzuszkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938326 przez munkki
Marza, ja mam tomee tipee i Stasiu nie za bardzo je lubi... Kupiłam medeli i bardziej mu spasowaly.

Pauletta gratulacje i czekamy na relacje! :)
My dziś po długim spacerze, duzonspi w dzień wiec noc będzie ciężka pewnie.
Jutro ja 8.30 mamy usg brzucha. Trzymajcie.kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl