BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #942772 przez toffik1984
pewnie niektore uznaja ze jestem szalona ale mam nadzieje na kolejne dziecko ;)
na zosie 6 lat czekalam , a czytalam i poloznej sie pytalam , i po porodzie najwieksza szansa na ciaze.... :P
Mam PCOS i chce sprubowac pki organizm jest dobze przygotowany.... :lol:
yoozia uk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942779 przez Dave
Dziewczyny jestem starą forumową wyjadaczką i pozwolę sobie trochę pospamować :)

Otóż mam bardzo dużo fajnych, dobrych jakościowo (nie z made in China), kreatywnych i rozwojowych zabawek.
Jest też coś dla starszych i tych całkiem całkiem malutkich.
Zabawki bezpieczne, ekologiczne z certyfikatami i patentami firmowymi.

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37397815

A że o prezentach czas pomyśleć, to wrzucę Wam tu linka do Allegro, bo tak najszybciej oblukacie to tam mam.
Dodaje wciąż nowe rzeczy więc warto co jakiś czas zerknąć.

No żeby być na bieżąco możecie też lajknąć profil na fb www.facebook.com/pages/Planet4Kids/1460231680877342?ref=hl



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942809 przez malvi
My po bioderkach... Wszystko ok, a kolejna kontrola jak Krzyś nauczy się chodzić :woohoo: :woohoo:

Pauletta to piękna waga, Maja rośnie jak na drożdżach :D

Minnie my szczepimy na NFZ plus pneumokoki, jesteśmy po pierwszych dawkach i nic Krzysiowi nie było, no może troszkę bardziej był marudny i nie chciał usnąć przez 2 wieczory. Ale żadnych niepożądanych odczynów poszczepiennych nie było ;)

Marza zobaczymy jak balsam się dziś sprawdzi, Młody już w łóżeczku, zasypia sobie powoli, ale marudzi i co chwila wstaję do niego i podaję mu smoka :P
Ja z Krzysiem już też ze 3 dni nie byłam na spacerze... U nas ponuro i do tego pada :(

Anetka co za kryzys znów? No nie żartuj... Przecież jesteśmy tu po to, żeby się nam wygadać :kiss:

Julka te polary extra! Ja coś się nie mogę przekonać do chusty, a poza tym nawet nie ma mnie kto nauczyć jej wiązać :/ myślę za to nad nosidłem, ale muszę jeszcze o nich poczytać - mój klocuś ma już ponad 6kg i trochę plecy mi wysiadają jak go noszę :D

Yoozia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Krzyś się kilka razy zaśmiał tak jak mówisz ;) ale najbardziej mnie cieszy, że zaczyna częściej się do mnie uśmiechać jak jest w "trybie aktywnym" :woohoo:

Pauletta pokaż matę :woohoo: :woohoo: My dostaliśmy wczoraj taką:



Munkki ja zazwyczaj uciekam do wanny :D :D

Toffik wow podziwiam, że tak szybko się decydujesz na kolejną dzidzię :D ja to pomyślę tak za 3-4 lata ;) Jak jesteś z UK to pewnie będę miała do Ciebie dużo pytań, bo my wybywamy tam w 2015r. :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942813 przez malvi
aaa znów nowa strona :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942815 przez toffik1984
malvi sluze pomoca :)
jeszcze miesiac temu myslalam ze nie tak szybko bedziemy probowac, ale doszlismy do wniosu z mezem ze jesli teraz nie spbobujemy moze byc za pozno, ja mam 31 maz 34 lata, wiem ze jak sie uda bedzie ciezko ale chcemy sprubowac, nie chcielibysmy aby nasza kruszynka byla jedynaczka, a teraz mam najwieksze szanse na kolejna ciaze, gdy warunki sa optymalne :)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942829 przez pauletta
Malvi w zalaczniku mata :-)
Załączniki:
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942832 przez malvi
Dziewczyny co polecacie - jakąś konkretną chustę/nosidełko? Bo oglądałam teraz i czytałam trochę w necie i zgłupiałam :blink: a potrzebuję tego PILNIE :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942837 przez yoozia
Toffik, faktycznie wspominalas juz, ze jestes z uk. Skleroza nie boli :P
Szacun, ze juz myslisz o drugim szkrabie :D tzn ja tez mysle, ale raczej nie wczesniej niz za 2 lata.

Malvi,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do wiazania chusty, to tez myslalam, ze nie ogarne tematu, ale raz zawiazalam z instrukcja i teraz spokojnie zrobie to bez niej wiec nie boj ;)

A co do nosidla, to ja kupilam z babybjorn, ale lezy w szafie, jeszcze nie wyprobowane nawet wiec jesli dalej bedzie tak dobrze z chusta, to pewnie nawet go nie uzyje :whistle:

A chuste kupilam firmy moby wrap.

I ostatnio pisalam wam, ze mojej malej zdarzylo sie moze ze 2 razy zeby ulala. No wlasnie teraz sie to zdarza duzo czesciej :/ przy jedzeniu strasznie placze, wije sie, odpycha nogami, pluje, krzyczy :/ boje sie, ze to moze byc refluks... 2 godziny temu przy jedzeniu nie moglam jej uspokoic, takiego wrzasku narobila, ze nic nie pomagalo :( Niech juz minal te 3 najgorsze miesiace... :unsure:
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942842 przez munkki
Ja mam natibaby. Polecam raczej tkana
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942868 przez Marza
Cześć dziewczyny :)
Pogoda dalej daremna... Do 17:45 chyba jajko zniosę... Trzymajcie kciuki za nasze bioderka wtedy! :whistle:

Yoozia nasz też się śmieje przez sen. Czasami nastąpi zbieg okoliczności i jego śmiech połączy się z jakąś śmieszną sytuacją w tv albo jak ja z M rozmawiamy i wtedy to dopiero jest mega ubaw z niego :D

pauletta super Puchatek, mała faktycznie wydaje się bardzo długa : O Mata też śliczna :) A co do ubranek to mam tak samo, że jedne 62 są idealne, a nie jedne 56 za duże... Tak szyją chyba...

toffik mi nie wrócił jeszcze okres... A już dość długi czas nie krwawię po porodzie i piersią też nie karmię... Powodzenia w staraniach o kolejnego dzidziusia ! jeśli czujesz się na siłach to pewnie :) ja nie wiem kiedy się zdecyduję na kolejne haha :D

malvi cudownie, że bioderka ok :) też już bym chciała być po... jak mały się zachowywał na badaniu? Skąd ja znam to podawanie smoka... Męcząca sprawa :D napisz koniecznie jak dzisiaj balsam się spisał! Mata śliczna :)


Dziewczyny przymierzam się do kupna allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujacze...ocj-i4798379087.html co myślicie?

I jeszcze jedno... jakich używacie chusteczek nawilżanych do pupki maluszków? Ja kupuję w Biedronce te w trzypaku, ale słabe są... Nie radzą sobie za bardzo i szukam innych w miarę tanich!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #942873 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: yoozia, malvi, aneczka25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942882 przez aneczka25
ANETKA za mną noc fatalna tyyyyż! Rzyganie, jedzenie, ryk i na zmianę!
aaaaaa mam dość

Co do szczepień my 5w1 robimy i po pierwszym ok-żadnych gorączek itp.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mała znów płacze.......spadam
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #942884 przez Aneta_78
;-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942887 przez toffik1984
aneta wiem cos o kryzysie pierwsze 2 tygodnie plakalam codziennie, sama nie wiedzialam dlaczeo, przez pierwszych kilka dni w taiemnicy jak bylam sama w domu ( maz w pracy nie mial wolnego tacierzynskie na grudzien na chrzest zostawil) a jak wrocil maz z pracy udawalam ze ok, ale sie nie odzywalam prawie wogole tylko jak cos chcialam,mieszka z namiznajomy jego to jak powietrze traktowalam, zaczelamsie martwic czy cos ze mna nie tak, slyszalas o baby blous? zaczelam czytac .... bylo napisane ze trzeba o tym rozmawiac , zaczelam zozmawiac z mezem , nicnie pomoglo, pomyslala moze polozna , balam sie ze pomyli ze zla matka jestem, ze na dziecko narzekam ,zejakas pomoc spoleczna wladuja, ale sie mylilam bardzo wspierala , dostalam numer infolini, wiele grup wsparcia..... po okolo 3 tygodni znowu rozmawialam po okolo miesiacu zaczelam sie smiac z zosi :) jak smieszna minke zrobila.... ogolnie ten pierwszy miesiac wspominam okropne... dlatego polecam duuuzo rozmawiac.... poczytaj o baby blous ..... i sorki ze wtracam....
a o dzidzie tak wiem ze z motyka na ksiezyc , ale musze sprubowac....:) jutro wizyta u lekarza i wypytam co i jak ....
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942891 przez munkki
U nas noc nienajgorsza... Dwie pobudki, tyle że zasnął dopiero o 23... Wiec jak to obliczam to bez szału;) ranek za to Aneczka jak u Ciebie noc... Rzyganie nonstop... Jest 10.30 a ja już Małego przebieralam 4 razy... Teraz przyznał w chuście zapewne na pół godziny bo będzie pora karmienia... Ale za to ja mogę wypić herbatę ;) a i pisze do was z tel na stojąco bujalac małego... Mam dwie ręce wolne to jest cudowne;)

Kacha ma rację co do baby bluesa... trzeba rozmawiać chociaż wiadomo ze to niełatwe. Żadna z nas nie jest zła matka nawet jak narzekamy... Jesteśmy wszyscy ludźmi i mamy swoje granice ;)

Chusteczki mam pampers teraz bo takie mąż kupił. Ale miałam zamawiane na necie przedtem panda - były fajne i tanie z tego co pamiętam. zamawiający w sklepie gdzie były pieluchy bella happy bo ja je lubię;) tyle ze ciężko dostępne...

Aneta ja dziś wychodzę nie tylko do łazienki jak mąż wróci heh idę do lekarza i chyba zrobię sobie przy tej okazji samotny spacer dla relaksu;)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl