BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #941943 przez jagodzianka44
Maja tez trzyma kciuki !:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #941961 przez kacha
jagodzianka - :cheer:
Aneczka- Ja mam przekonanie, że co bym nie zrobiła w związku ze szczepieniami to i tak będę umierać z niepokoju...
Mnie M wkurzył. Dziś jestem zmęczona i nie w formie. Wrócił o 15, dostał obiad, myślałam, że pobędzie z Dusią, pomoże mi ją ogarnąć przed tym lekarzem, że sama będę mogła wziąć prysznic i ubrać się w coś innego niż dres. I co??? I dupa!!! Wyszedł na spotkanie, przyjedzie po nas przed samym lekarzem. I jeszcze robi dziś próbę, bo musi przygotować chór na chrzciny Dusi. A ja mam w dupie ten chór, niech będzie muza jakakolwiek, tylko niech mi pomoże... I smuta :(
Ej, dziewczyny! Trzeba koniecznie iść do gina po 6 tyg. od porodu? Niby się zapisałam ale to dzień, kiedy mi trudno zorganizować opiekę do Dusi. A tabletek anty nie chcę, czuję się dobrze, no to po co??
Mój ludzik śpi właśnie u mnie na brzuchu w chuście. Lubię to noszenie, bo chusta tak mocno do mnie przytula całe to malutkie ciałko. To trochę jak być znowu w ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941970 przez aneczka25
MALVI WOW!!! :woohoo:
Marza i co wybrałaś?
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #941971 przez yoozia
Caroina, ja mam to samo z moja mala. je co 2-3 godziny, a najdluzsza przerwa w nocy wynosila 3,5 godz :pinch:

Kacha, jakie Wandzia ma fajne wloski :) a ten smoczek to bibi? ja mam takich kilka, dostalismy ze szpitala, tez i love mama i papa is the best, ale Emilka ich nie akceptuje :unsure:

trzymamy kciuki za badania :)

my po spacerku siedzimy w domku, a ja jaram sie ostatnimi godzinami z tesciowa B)

w nocy dalam malej mleko w butli z bibi i o matko jaka mi wojne zrobila :blink: placz, ryk wrecz i plula dalej niz widzi. musialam szybko przelac do aventa, bo tylko te lubi :P

ladnie te wasze dzieciaczki przybieraja :)

Pauletta, jak chcesz wiedziec ile wazy Maja, to zwaz sie najpierw sama, a potem z nia i porownaj. o ile masz elektroniczna wage. u nas wyszlo dokladnie tyle co na drugi dzien u lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941977 przez munkki
wszystkim powodzenia na badaniach!

my po szczepieniach... Staszek plakal, a jak ja zobaczylam ta igle to tez mi sie plakac chcialo...
dalej markotny a ja dalej mam dola:/

zdecydowalismy sie na 6w1, poki co bez rota pneumo i meningo.
na rota sie umowilam za tydzien, zobaczymy jak sie bedzie czul dzisiaj...

cumla dostaje dzis na kazde zawolanie, biedactwo:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941987 przez Marza
Aneczka wybrałam razem z M klasyczne na NFZ. Kiedyś tylko takie dawali i było wszystko okej. My sami też bylismy takimi szczepieni, więc nie będziemy wydziwiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941992 przez malvi
Munkki Krzyś też strasznie płakał :( aż musiałam mu dać cyca u pediatry... a kolejne szczepienie mamy już 10 grudnia :/

A robicie okłady z sody na nóżki po szczepieniach? Bo ja zrobiłam ale Krzyś miał pół godziny i się odkleiły bo jest rozdrażniony i macha nóżkami... spróbuję mu zrobić jeszcze raz po kąpieli.

Marza my też robimy na nfz. Rozbiliśmy te pierwsze na 2 razy żeby nie robić wszystkich wkłuć na raz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #941995 przez malvi
Odkrywam :/

To jeszcze wam napiszę że padam dziś na twarz... od 10.30 praktycznie do 17 na nogach, tachanie wózka, zakupów itd. Jeszcze mieliśmy małą awarię po powrocie i Mały mnie obsikał :woohoo: i przy okazji nasze prześcieradło i łóżko :P

A w biedronce kupiłam ręcznik plus myjkę dla niemowlaków za 9.99 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942003 przez Marza
U nas każą smarować altacetem. O sodzie nie słyszałam. Ja mam takie szczęście, że jak zmieniam małemu pampera to albo sika albo akurat robi kupę :dry: muszę za każdym razem uważać :laugh:
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942022 przez munkki
Marza heh u nas podobnie - najlepiej sie robi kupe jak dupa na wolnosci;)
Stasiu jeszcze ma to do siebie ze kupkuje podczas jedzenia.... robi miejsce i od razu zapelnia cwaniak maly.

Malvi mi nic nie mowili o smarowaniu nozki... kazala doktor tylko wykupic jakies kropelki jakby pojawila sie goraczka.
poki co jest ok wszystko. mam nadzieje ze juz tak zostanie... ale mam wrazenie ze jeszcze jest troche przestraszony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942064 przez kacha
My po kontroli bioderek. Hipertrofia Dusi i tu się objawiła - jest asymetria stawów biodrowych, jedna nóżka nieco krótsza. Doktor powiedział,że to przez to, że pewnie miała za mało miejsca u mnie w brzuszku, zwłaszcza, że ponoć też za mało przytyłam w ciąży na tak dużego malucha. Niech mi ktoś jeszcze powie, że duże dziecko to zdrowe dziecko to zmiażdżę. No, ale cóż... Duśka ma nosić szerokie majty, które moja mama właśnie szyje. Kontrola za 6 tygodni, doktor twierdzi, że wcześnie działamy, to może pójść szybko.
yoozia - tak, smok to bibi, mój mąż kupił go jak jeszcze byłyśmy w szpitalu. Duśka go lubi. A włoski faktycznie Dusia ma bujne - jeden pediatra ostatnio jej powiedział - "Ale włosy! niektórzy dwa lata czkają na to, co Ty masz na starcie!!"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942068 przez Marza
kacha życzę żeby u małej się unormowało to wszystko! Ciekawe co nam wyjdzie, a badanie już we wtorek... Zaczynam się stresować :unsure: Tekst lekarza cudny :D Ale jak ja zobaczyłam u mojego żuczka, że też coś tam ma na głowie to się ucieszyłam :) Dzieci z włoskami są urocze :silly:

Jak tam dziewczyny na wieczór? Miłoszek przed chwilą został wykąpany, zjadł i śpi :) Wasze maluchy też już w łóżeczkach? :)


Powiedzcie mi jeszcze czy z tej ranki po szczepionce ma ta ropa wychodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942072 przez kacha
Marza - ma ropa wychodzić. U Dusi jak wyszła to wszystko ładnie przyschło i już prawie nie widać.
U nas wieczór marny - Duśka miała za dużo wrażeń u ortopedy, zwłaszcza, że pora dla niej była już łóżeczkowa. No i teraz spokojna jest tylko u mnie na rękach, nie mogę jej odłożyć do łóżeczka, bo jest płacz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942076 przez Marza
Kacha dzięki, bo już się wystraszyłam... Maleńka pewnie dalej jest przestraszona i Twoja bliskość ją uspokaja, dajesz jej poczucie bezpieczeństwa... Chyba musisz to przeczekać... Boję się co to będzie z naszym maluchem :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942083 przez malvi
Kacha życzymy z Krzysiem zdrówka dla Małej :kiss: na pewno będzie wszystko dobrze, tak jak lekarz powiedział - dobrze, że szybko działacie :)

Krzyś po tych szczepionkach strasznie płaczliwy :( Leży w łóżeczku i niby śpi od godziny, ale jakiś taki niespokojny, budzi się co chwilę i jęczy albo płacze... Dlatego na razie się nawet nie kładę tylko poczekam aż zaśnie na dobre.

Teraz ja mam do was pytanie -W czym trzymacie mm?? Macie jakieś specjalnie kupione pojemniki czy w tych srebrnych torebkach? Bo strasznie są one dla mnie niewygodne i chętnie bym przesypała, ale nie jestem pewna czy można a w necie opinie są różne :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl