BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #946631 przez kacha
Aneta - tak mi się przypomniało - pochowaliście już patyczaka?
Ja już po spacerze, zimno jest okropnie, ale poszłyśmy na godzinkę na dwór, opatuliłam Duśkę tak, że jej tylko nos wystawał. Chyba jej się podobało, bo spała sobie smacznie i teraz śpi nadal. Byłam w Lidlu i oczywiście ubranka już były bardzo przebrane, kupiłam tylko dwie fajne bluzy na zapas, bo w rozmiarze 86 (ciekawe kiedy je klops mój założy, jak od urodzenia skoczyła z rozmiaru 62 na 74 mnie więcej). No, ale nic, pomarudziłam sobie jednej emerytowanej uczycielce, że od 7 sklep otwarty a już prawie nic nie ma, a ta mi mówi - A, dziecko, to jeszcze nic - kilka miesięcy temu były jakieś, podobno oryginalne adidasy. Syn mnie poprosił, żebym wnukom kupiła, poszłam o 7 pod sklep z kartką z rozmiarami a tam tłum ludzi, otworzyli sklep, to nawet wejść nie zdążyłam jak już nic nie było, ludzie całe wózki wywozili, a ci, co chcieli konkretne rozmiary to się potem pod sklepem wymieniali. Zbaraniałam normalnie. Ludzie mnie chyba nigdy nie przestaną zaskakiwać.
Kupiłam Duśce mleko AR, bo się biedna męczy okropnie, czasem widać normalnie jak jej, za przeproszeniem, bełt do gardła podnosi. Nie dziwię się, że marudzi, jak jej żarcie ciągle po przełyku w tę i z powrotem lata.
Duśka też krzyczy ej, jest to ostatni okrzyk przed wielkim płaczem najczęściej ;)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946646 przez Caroina
Aneta Z wrażenia, że to się dzieje naprawde zapomnisz o spaniu. Udanej zabawy na koncercie :) Wybaw się tam też za mnie ;)
Ale Jaś duży. Rośnie jak moja Nadia. Ona zawsze była do przodu. Teraz ma niecałe 4latka, a ubranka musze jej kupować na 6l. Rówieśników o głowę przerasta :woohoo:

Kacha, Dotkawy i Yoozia Bardzo mnie cieszy, że mogłam Was rozweselić :)

Minnie Moja nic nie gada. Jedynie przed płaczem coś tam ględzi. Mały milczek.

Yoozia Rewelacja, oby tak dalej. Też bym chciała, żeby mi chociaż 5h przespała. Na razie to max 4h. Ale nie dziwne jak mało na raz wypija mleka.

Malvi Jeszcze raz zdrówka. Fajny ten krabik :)
Podziękowania: yoozia, malvi, Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946661 przez Caroina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946728 przez malvi
Gdzie was znów wywiało? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946736 przez munkki
czesc dziewczyny,

my dzis bylismy na szczepieniu, Staszek dostal pierwsza dawke na pneumokoki. Igla oczywiscie masakra- darl sie ale odprawilam z nim taniec w przychodni i sie uspokoil. teraz najedzony spi... mysle ze mam chwile relaksu :)
mam nadzieje ze nie bedzie zadnej goraczki ani nic... jestem dzis sama, maz pracuje do nocy :/

czyktoras z was przechodzila przez goraczke po szczepieniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946740 przez Marza
Malvi to ten wiatr co szaleje na polu jest winny za to :D
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946746 przez pauletta
Ja dzis prawie caly dzien sama z Majka a spi po godz, po pol i maruda.
Kregoslup mi siada dzis :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946764 przez nelka
I niech mi ktoś wyjaśni o co tu chodzi? A więc jak karmiłam piersią Marysia budziła się w nocy przeważnie tylko raz koło g4 a teraz jak karmie MM to budzi mi się dwa razy w nocy koło 2 a potem koło 6.

Wogle to mam takie dziwne pytanie, jak wieczorem kładziecie spać wasze maluchy albo po nocnym karmieniu a one nie mają ochoty spać i np leżą w łóżeczku i się kręcą albo rozglądają to czy macie zgaszone światło czy zapalacie jakaś lampkę? Bo jak gasze żeby wiedziała że jest noc i trzeba spać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946768 przez meli1990
witam. mam pytanie jakich termometrów używacie dla dziecka? polecicie jakiś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946772 przez malvi
Meli kilka stron wcześniej była u nas dyskusja o termometrach ;)

Nelka ja jak usypiam Krzysia to mam zapaloną tylko lampkę obok łóżeczka, później ją gaszę. Na nocne karmienie znów zapalam - ona daje takie delikatne światło. Nigdy nie zapalam górnego właśnie dlatego żeby znał różnicę między dniem i nocą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946774 przez meli1990
ja już dawno nie wyrabiam z czytaniem was. wiec nie widziałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946787 przez pauletta
Ja mam microlife 150

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946809 przez malvi
Ja mam termometr w smoczku firmy beurer.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946828 przez yoozia
Uff w koncu usiadlam. Ale mi zrobila wojne po kapieli. Chyba caly blok slyszal :S

Nelka, u mnie w kwestii swiatla dupa, bo od samego poczatku spimy przy slabej lampce nocnej. Probowalismy gasic, ale ona zaraz sie budzila z placzem... Poddalismy sie po kilku probach, ale teraz jak troche lepiej sypia to ponowimy proby, bo tak nie moze byc :pinch:

Meli, ja mam bezdotykowy brauna.

Malvi, kuruj sie ;) mnie tez od paru dni cos lapie. Budze sie z zatkanym nosem i bolem gardla :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946832 przez pauletta
Malvi zdroweczka.

Nam Maja usnela po 11. Po 3, 5;i 7 jedzonko. Przebranie i usypiamy sie wlasnie. A maz poszedl teraz do salonu bo tak jak niedzwiedz wydobywala dzwieki wic bysmy wszyscy nie spali juz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl