BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #946295 przez pauletta
Moje dziecko samo usnelo wlasnie w lozeczku przynswojej pozytywce i smoka wyplula nawet. O szooooook :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946299 przez malvi
Dotkawy my ubieramy się w kombinezon z rękawiczkami, do tego kocyk i obowiązkowo grubsza czapa. Choć wczoraj już było tak mroźno że włożę do gondolki ocieplacz ;)

Anetka jedziemy do mamy jutro, będzie też kilka osób z rodziny zobaczyć Krzysia m.in ta kuzynka od której mamy tyle rzeczy :) a dziś chyba przeleżę z Krzysiem cały dzień w łóżku bo strasznie boli mnie gardło po wczorajszym spacerze :/

Ponawiam prośbę o chusty ;)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946301 przez malvi
Odkrywam.

Pauletta gratki :)

Ania a Krzyś jeszcze wcale nie mówi "a gu"... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946311 przez yoozia
Dzien dobryyyy. Aneta musze sie pochwalic mimo wszystko, ze wyprowadzilam sie na noc do salonu i spalam od 3 do 12! :woohoo: a co tam. Maz za to chyba oka nie zmruzyl :evil: pierwszy raz od porodu sie wyspalam. Wstalam, ide do malej, pochylam sie nad lozeczkiem, a ona mnie takim glosnym smiechem przywitala, ze az sie rozkleilam :) pierwszy raz taki glosny smiech byl. I ciagle dzisiaj nawija! Caly czas sobie cos guga :) a wy jak spaliscie?

W ogole na noc poczytalam sobie Stop NOP i zaluje :/ czytalyscie o tym kiedys? Jesli nie i jestescie przed szczepieniami, to nie polecam :pinch:

Malvi, pomoglabym ale ja nie zamawialam z allegro
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946313 przez MlecznaMama
kochane mamy z problemami!!!!

Czy słyszałyście o doktorze Harveyu KArpie?

szukałam dla Was filmu godzinnego tłumaczącego dlaczego niemowlaki płaczą!nie mogłam go znaleźć. Ten lekarz jest niesamowity. Poszukajcie informacji na ten temat. Warto.
www.ciazowy.pl/artykul,metoda-dr-karpa-c...e-placzu,3008,1.html

www.youtube.com/results?search_query=dr+...+on+the+block&page=2

w wolnej chwili pzyjzyjcie się temu. niesamowicie istotne i skuteczne jest to wiązanie. Niemowlak czuje się wtedy jak w łonie matki. do tego szum , i możliwość zassania smoczka..... te metody działają cuda..... szkoda że nie ma tego filmu..... byście zobaczyły
u nas nie az uratowało nam to tyłek.... polecam!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946326 przez munkki
czesc dziewczyny
Malvi ja chuste dostalam - natibaby z dodatkiem bambusa (tkana).
Yoozia super ze sie wyspalas:)
Aneta u nas noc taka sobie - tzn usypianie bylo slabe bo zasnal dopiero o 24:30, za to obudzil sie o 5, wiec luzik nawet.
MLecznaMama nie slyszalam, jak bede miala wieczorem chwile to sie zorientuje w temacie;P dzieki!

Co do spotkania o depresji - super w ogole ze oranzuja takie spotkania, mozna spotkac tyle mam! dzieci w roznym wieku, oddane byly opiekunka ktore sie zajmowaly nimi w pokoju obok. Tylko ja bylam z taka malizna, wiec Staszek byl ze mna (takiego malego to go nie oddam heh), ale byl jak aniolek, grzeczniutki. Najpierw w chuscie potem sie obudzil i marudzil, to dalam mu cyca i zasnal spowrotem na chwilke, potem sie obudzil, przebralam go (bo oczywiscie obrzygany:P) no i potem byl juz w cudownym humorze i wszystkich sobie obserwowal pociuchutku i usmiechal sie :) wiec ja spokojnie moglam nawet brac udzial w dyskusji;P
Wnioski po spotkaniu: mnostwo kobiet ma problemy, rozterki typu ze nie sa dobrymi mamami, jezeli chodzi o karmienie to cala masa dziewczyn opowiadala jakie mialy problemy i jak niektore zrezygnowaly bo nie dawaly rady... budujace to wszystko bylo bo czlowiek sobie uswiadamia ze kazda kobieta przechodzi przez to i ze to nie jest tak ze akurat "ja" jestem ta zla i nie daje rady ;) zobaczymy jaki temat bedzie kolejny, bo te spotkania mam sa cykliczne...

oki musze leciec bo robie obiad, maz dzis zajmuje sie synkiem, ja mam zamiar pozamawiac przez internet prezenty :P

a malvi - ubieram w spodenki, body, bluzke, kombinezon taki polarowy, czapka i wkladam do spiwora takiego z welna (od rodzicow dostalam) no i w wozek i w droge! wczorajsza podroz tramwajem ok :D
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946331 przez yoozia
Dziewczyny o co chodzi z tym wypluwaniem smoka? Co 5 min wypluwa i biadoli, zeby jej dac. Jak dam to znowu na 5 min i wypluwa i tak od 3 dni. To taki rodzaj zabawy czy ma to jakis ukryty sens? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946332 przez nelka
Może to zabrzmi okrutne ale lżej mi na sercu jak was czytam :-D Raz się pocieszam że wcale nie mam tak źle a czasem że nie tylko ja mam takie problemy. Ale dzisiaj to was chyba przebije bo tak, Zosia ma angine (gorączka, nic nie chce jeść itp.), Marysia się popsuła i znowu mamy problem z usypianiem. Ja nie wiem jak to jest, już niby rozkminiłam o co chodzi a ty znowu nic nie działa na nią... To co Kacha pisała nie ma złotego środka który zawsze zadziała, dlatego dzisiaj kolejny eksperyment;-) tak jak radzi zaklinaczka najpierw zjemy, potem się wykąpiemy (czyli nasz czas aktywności) i potem spać... Liczę na cuda:-P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aneta super prezent. Ja nadal czekam i tracę nadzieję...
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946336 przez Caroina
Nelka U mnie karmienie jest zazwyczaj przed i po kąpieli. z pewnością nie zasnęłaby bez mleczka.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Yoozia Przede wszystkim ciesze się, że w końcu udało Ci się coś wyspać. Jak najbardziej Ci się należało. A męża masz dzielnego, że dał rade.
Jeśli o smoczek chodzi, moja tak robiła i przestałam jej dawać.
Wg. mnie ciekawa teoria męża Anety ma się do rzeczy bo niby smok uspokaja ale całe usypianie się wydłuża jakby mała za bardzo zajmowała się ssaniem, a nie tym co trzeba. Do tego to, że co chwila on wypadał i na nowo nerwowe szukanie go. Bez niego jest szybciej - przynajmniej u nas.
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946346 przez pauletta
Majka mi caly dzien spi ... :-)
Boje sie nocy a Tz na nocke :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946368 przez yoozia
Caroina, dlatego nasz smok jest ciagle przypiety do ubranka. Moze sprobuje go odstawic, ale czarno to widze. Ona ma jakies gorsze dni. Nie wiem czy tak bardzo potrzebuje zebym ja przytulala czy co, ale jak tylko wezme ja na rece, to spokojnie usypia (nawet bez smoczka), a na macie, w lozeczku czy gdziekolwiek lezy to zaraz placz :dry: dlatego teraz siedze na kanapie z nogami wylozonymi na lawe, na kolanach rogal i na nim mala. I spi jak aniol. Wszystko fajnie, tylko ze jestem przykuta i nic nie moge zrobic :/ ostatnie dni nawet chustowanie nie pomaga :dry:

My tez karmimy przed kapiela i wtedy jest spokojna. Pierwsze 2 tyg karmilam po i byl armagedon przy kapaniu. Ale teraz jest ok.

Nie wiem czy slyszalyscie, ze we Wloszech zmarlo 11 osob po szczepionce przeciwko grypie. Moj maz byl tydzien temu zaszczepiony, bo z pracy mial to szczepienie darmowe. We Wloszech szczepili ludzi szwajcarska szczepionka wiec nie wiem czy to nie to samo co dostal M :/ caly dzien o tym mysle, jeszcze mu tego nie mowilam, bo jest na imprezie firmowej. Ale ryje banie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946371 przez pauletta
Yoozia witaj w klubie, mala mi spi na rogalu i tez jestem uziemiona. Actz tnie komara obok :-)

Nie martw sie, napewno to inna szczepionka. :kiss:
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946385 przez kacha
malvi - ja mam taką chustę
allegro.pl/pentelka-chusta-elastyczna-wy...nal-i4810550755.html

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja dziś wysprzątałam całe mieszkanie - jestem wykończona. W ogóle to Duśka się zrobiła bardzo aktywna w dzień i nie mam już tyle czasu na forum co kiedyś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946422 przez jagodzianka44
Może smoczek jej nie podchodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946443 przez dotkawy
Jak tam noc minela :-) Moja mala wczoraj o dziwo od 15 mi spala z przerwami na papu, a dzis juz nie śpimy od 6. Ja wlasnie wlosy susze, a za godz na spacerek, u nas dzs bylo -11 w nocy....a teraz jest -4.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl