BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #947316 przez Marza
Dziewczyny po krzyku już. Coś okropnego. Podczas badania mały się ładnie śmiał do pana doktora i do pielęgniarki, a tak go potraktowali brzydko :( Dwa razy się zaniósł aż... Ale nie płakał długo, więc nie ma się czego bać ! Przy pierwszym wkłuciu czułam jak na mnie ciepło wyszło i mi się chciało płakać, ale niestety tak musi być. Dzidzia i tak nie będzie tego pamiętał :)

ale nie uwierzycie znowu trafiliśmy na tą kiepską pielęgniarkę i mnie niechcący ukuła w nogę strzykawką! Zastanawiam się nad zmianą ośrodka !

Yoozia nie dałam mu espumisanu. Dzisiaj lekarz mi dał syropek. Oby pomógł. Mówiłam mu o katarku też, ale mówił, że to co robię wystarczy i mam się nie przejmować. O napletek też pytałam i powiedział żeby delikatnie codziennie odciągać, bo szkoda, żeby jakieś powikłania były.

pauletta to wpisz sobie w youtube śpij duszko Seweryn Krajewski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947318 przez Marza
Kacha mam bio oil i nic nie daje :( Wyrzuciłam kasę w błoto :( Ale może akurat Tobie pomoże... Ja osobiście nie polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947319 przez Marza
Podziękowania: kacha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947323 przez kacha
Aneczka - dzięki na informację. zaoszczędziłaś mi rozczarowania i 100 zł. W zamian kupię sobie chyba wino, porządną czekoladę i spróbuję się z tym brzuchem polubić... :unsure:

malvi - fajny przepis, spróbuję. Lubię zupy z serem, bo można nie jeść już potem drugiego. Ja robię taki krem z czerwonej soczewicy - gotuje na miękko w rosołku soczewicę, blenduję, dodaje podsmażoną cebulkę, koncentrat pomidorowy i duużo ostrych przypraw, ale myslę, że ta zupa byłaby też smaczna w wersji z ziołami. A! Jeszcze z dyni krem jest pyszny, też z serem... Na śmierć zapomniałam tej jesieni o istnieniu dyni...

munkki - a jak przyprawiasz mięso do parowaru? Mnie zawsze mdłe wychodzi i muszę się ratować sosem czosnkowym albo koperkowym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947331 przez Aneta_78
.[/hide]

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947335 przez kacha

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947344 przez Aneta_78

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947350 przez kacha

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947388 przez pauletta
Mi sie smutno zrobilo, wlaczylam piosenke Marzy i na dole wyswietlily mi sie filmiki ku pamieci. Kliknelam na jeden i zaluje. Filmik od taty dla zmarlego maluszka. Poryczalam sie.

Kacha to fakt, mialam praktyki z dzieciakami z zespolem downa. Przekochane istotki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947390 przez Marza
pauletta przepraszam! nie pomyślałam... też to oglądałam i mi było smutno :( szkoda, że Ci się to na stronie nie otworzyło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947391 przez pauletta
Kochana no cos Ty :-* piosenka sliczna, a na/tamten filmik sama kliknelam
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #947443 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947466 przez pauletta
Anetka Maja czasem polezy sama w lozeczku. Dzis np. Gotowalam to w nosidelku siedziala to ja noga bujalam.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947470 przez yoozia
Aneta, ja moja czesto klade na macie w salonie, wlaczam jej melodyjki i czasem nawet godzine polezy spokojnie. Zagladam do niej oczywiscie co chwile, np jak jeknie ze zlosci, ze wypadl jej smoczek, ale czasem uda mi sie w dzien cos posprzatac. Dzisiaj przesortowalam i poukladalam ciuchy w szafie, bo juz nic nie moglam znalezc :S mala wsadzilam w hustawke i kolo mnie sie bujala ;)
Najczesciej jednak ogarniam mieszkanie na koniec dnia, jak ja juz poloze, czyli tak miedzy 23 a 1-2. Wtedy na spokojnie sobie wszystko porobie, pomyje butle, wezme prysznic itp. Oczywiscie w miedzy czasie 300 razy lece do sypialni dac jej smoczek :silly: Ostatnio nawet w dzien w lozeczku drzemie jak ja poloze i zapuszcze melodyjki... A co do swiatecznych porzadkow, to mam to w nosie w tym roku. Z grubsza wiadomo sie posprzata, ale nie wiadomo jakie sprzatanie odpuszczam. Pod koniec sierpnia cale mieszkanie odmalowalismy, wysprzatalismy kazdy kat jaki tylko byl wiec odsuwanie mebli sobie daruje. To nasze pierwsze swieta we troje wiec zostajemy w "domu". Praktycznie co roku jezdzilismy do Polski, ale w tym odpuszczamy. Za to maz cos zagaduje, zeby pojechac na sylwka na 4 dni. Juz mi sie chce taszczyc te wszystkie toboly :S

Coraz bardziej mnie rozklada.. W weekend chyba sie przeniose do salonu, zeby malej nie zarazic :dry:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947484 przez Marza
O ! Jestem dziś pierwsza :D Śpicie jeszcze? :)

Cześć mamusie :)
NA wstępie pytanko: Jaki czas po szczepieniu może wystąpić u dziecka gorączka, rozdrażnienie itd?

Bałam się nocy, a była super! Mały po kąpaniu zjadł i ładnie zasnął :) Spał od 21 do 3:10 :) POtem zjadł i spał w sumie do teraz :) Zjadł i znowu śpi, a mi się już nie chce kłaść :) Skorzystam z tego i ogarne mieszkanko i na obiad sobie przygotuję na spokojnie :)

W ogóle drugą noc nie mogłam zasnąć ! To chyba pełnia, bo wydaje mi się, że jest...

Anetka ja małego też zostawiam jak widzę, że go zainteresowała karuzela nad łóżeczkiem albo pałąk z zabawkami w bujaczku. Jak np. zapatrzy się na bajki w tv to też robię swoje, a on sobie ogląda :) Czasami jak nie mam nic do roboty to siądę obok i gadam do niego, ale staram się żeby się uczył, że nie zawsze musi bawić się ze mną :)

Dobra potem się odezwę :) Biorę się za sprzątanie :*
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl