BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 1 tydzień temu #946834 przez Aneta_78
:woohoo:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 1 tydzień temu #946837 przez Aneta_78
:whistle:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946839 przez Aneta_78
Popycham :evil:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946853 przez minnie90
nelka - my mamy w łóżeczku taka mała lampkę na baterie, żeby oświetlała Wiki buzie, ta lapka to bardziej dla mnie niż dla niej, bo tak przynajmniej widzę co się z nia dzieje (czy spi, czy kweka przez sen), bez niej to bym przy każdym jej odgłosie chyba byłabym przy łóżeczku

W ogóle dziewczyny mam sprawą, która mi nie daje spokoju i normalnie chciałabym w tym momencie wiedzieć co siedzi w główce mojej córci :) Otóż cały dzień Wiki jest na piersi i potrafi pospać po spacerze nieraz 4-5 godz. w nocy też pierś i też śpi 3 godz, a wieczorem po kąpaniu normalnie nie wiem co w nią wstępuje bo nie umie się najeść mam wrażenie że więcej bawi się piersią, przez chwilę je ładnie jak powinna a następnie ciągnie, puszcza i tak kilkakrotnie, aż w końcu się złości. Jak ściskam sutki to mleko leci, wiec nie wiem o co kaman... no i oczywiście kończy się na butli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946873 przez malvi
Anetka opowieść jak zwykle bezcenna :woohoo: co do terminu koncertu to z tego co wiem tam ciągle jakieś są więc jakby robili tylko w weekendy to część by nie zagrała ;)

Ja się czuję niby troche lepiej bo już prawie nie mam kataru, ale za to mam wrażenie że gardło boli mnie bardziej :/

A Jaś naprawdę duży chłopak! To po mamie czy po tacie? ;) u mnie Krzynio cały tata, po mnie to ma chyba tylko rzęsy i kolor oczu :P

Minnie ja nie pomogę bo mimo że karmię piersią to przed spaniem Krzyś dostaje butlę z ciepłym mm...
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946890 przez Marza
Cześć dziewczyny ! :)

Nie uwierzycie :D w końcu się wyspałam! :woohoo: Cudownie znowu to poczuć :D
A było to tak :) Mały dostał butlę o 20:20, 20:30 kąpiel i do łóżeczka. O matko jaki był ryk! Bo nie chciał w nim spać, bo oczywiście na rękach najlepiej się zasypia, ale nie daliśmy się z M i w końcu w tym swoim kąciku zasnął, ale trochę to trwało, bo około 22 :D No to mamusia i tatuś chcąc skorzystać z okazji też się szybko położyli. Obudził mnie delikatny kwęk, patrzę na godzinę a tam 3! :woohoo: Nie mogłam wyjść z podziwu :D NIe jadł 6,5h! Dostał swoją porcję i ładnie zasnął. Zrobił pobudkę przed 7 i myślałam, że już zaczniemy dzień, bo gawędził ze mną w łóżku, bo go do siebie zabrałam, żeby jeszcze się pod kołderką pogrzać i jak się mu znudziło to zasnął :D No to ja też skorzystałam i obudziliśmy się o 9:30 :D Teraz grzecznie siedzi w bujaczku i ogląda bajki :D Wasze dzieciaki też zerkają na tv? :D

Nelka my też gasimy światło. Jak marudzi zapalamy delikatną lampkę-uspokajamy i znowu gasimy, tak samo jak go w nocy karmię tylko ta delikatna lampeczka nam przyświeca :)

Anetka życzę żeby krem zadziałał ! :)

Malvi kuruj się ! Słabo się zahartowałaś na spacerkach chyba :D Ja katar mam cały czas, ale nie jest uciążliwy na szczęście :D


Właśnie leci w tv piosenka z Frozen i mały aż zaczął do niej gadać haha chyba się mu księżniczka spodobała :D Mój syn dzisiaj nie do poznania ! taki grzeczny! Już umyłam garnki, posprzątałam, a on bez wrzasku leży w bujaczku i to bez wibracji, bo baterie siadły xD I też już komodę z za małych ubranek wyczyściłam, bo te na 56 już ma ciasne :) Na 62 fajnie już na nim leżą :) Jutro się okaże ile szkrab już ma :) chociaż boję się tego krzyku przy szczepieniu... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946897 przez dotkawy
Czesc, my dzis grzecznie w domu siedzimy, bo na polu taka masakra, ze jak szlam tylko smieci wyrzucic przed dom, to myslalam ze sie zabije.....wszedzie lod.....pada u nas deszcz ktory zaraz zamarza i wszedzie jest jedna wielka slizgawka. Wlasnie wrocil moj siostrzeniec i mowi ze jak wracal do domu to sie 4 razy wywalil :woohoo: Mala mi spi, takze troche czasu dla siebie mam :)
Jakiegos dola mam, cwicze a g.....mi to daje.... :angry: jeszce jak ubralam dzis swoj plaszcz i nie zapielam sie w niego w bluzie tylko musialam ja zdjac i w samym t-shircie, po zapieciu czulam sie jakbym miala gorsert ubrany...... :huh: :dry: ale nie poddaje sie , codziennie jezdze na rowerku treningowym 20-25minut i cwicze jak mi sie udaje przynajmniej co 2 dni ....zobaczymy :S

Wiki dzis cudownie noc mi przespala bo zasnela o 21.30 i spala mi do 5.30 :-)))))))))) potem jadla do 6 i spala do 8.30 znow. Ale jak sie obudzialam to bylam zalana melkiem, hihihihi :ohmy:

Minnie90 - ja mam tak samo.....Wiki w dzien normalnie je mi z cycka a wieczor......to jakis czad jest, je, rzuca sie przy tym i wydaje dzwieki ioioioioioio :woohoo: tez myslalam ze juz pokarmu nie mam, ale spr bo kiedys po jej cyrkach odciagnelam i bylo, zreszta tak jak piszesz jak sciskam to tez jest.... Ja robie tak ze jak cyrk wielki jest to ja podnosze przytulam, potem znow dostawiam i albo pije albo zasypia. Ale wczoraj juz taki szal byl ze ja sobie nie moglam juz poradzic, wzial ja moj maz, po 5 min spala to bylo o 21. To ja poszlam sobie na rowerek treningowy na 20min, okazalo sie ze po 5 min jak poszlam cwiczyc to sie obudzila i Krzysiek ja nosil na rekach dopoki nie wrocilam, wtedy alam jej jesc, juz grzeczna byla zjadla i spala.

Aneta ale fajny wypad, napewno podladowalas troche akumulatory....tez by mi sie przydalo takie wyjscie.....jak wczoraj bylismy na zakupach w sklepie to juz sie cieszylam ze wyszlam gdziekolwiek z domu......

Munkki sniegu nie ma, tylko lodowisko, hihihi ;) a na spacerek biore ja do wozka, wkladam do spiworka, a jej zakladma czapeczke i kobminezon. Ale buzke ma odkryta cala. Ale wczoiraj jak szlam na spacer, to bylo -2 to dalam jej na wozek pieluche, zeby nie wdychala bezposrednio tego powietrza, ale chyba sie jej podobalo, bo spala mi caly czas :)

Marza tak samo moja mala lubi patzrc na telewizor, telefon a lampy to juz kocha !!!
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946900 przez pauletta
Anetka i Marza zazdroszcze !!!! Jednej wypadu a drugiej snu :-) :-) :-)

Juz 3 raz mi Maja usypia, 10 min i koniec, teraz sie lulamy na kolanach i usypia.

Zdazylam lodowke i gary umyc.
Tyle mam dobrze, ze jeszcze tZ nie pracuje.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946901 przez pauletta
mój suwak coa pokiełbasil. Dzis jest mc i 4 dzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946902 przez malvi
Marza w końcu mnie dopadło :P Całą ciążę nie byłam chora i wzięło mnie teraz.... Krzyś też ogląda tv - kiedyś leciały jakieś TRUDNE SPRAWY i tak patrzył z zainteresowaniem, że przełączyłam mu na bajki... I wtedy przestał oglądać haha :P

Ja przez to przeziębienie nie mogę spać i zasypiam dopiero około 24-1, ciągle się przebudzam w nocy, dlatego dziś wstaliśmy z Żuczkiem dopiero o 11! :whistle: Nie wiem czemu ale ostatnio najlepiej mi się śpi rano....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946918 przez pauletta
Malviile/dalas za uczniaczka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946921 przez malvi
Pauletta 99zł w Tesco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946939 przez nelka
Dzięki dziewczyny za odpowiedź czyli nie jestem okrutna że biedne dziecko nie śpi a leży po ciemku ;-) hihi

Pauletta i Dotkawy a karmicie też przed kąpielą? Ja podejrzewam że chodzi o to że na początku mleko leci z piersi bardzo intensywnie i maluchy nie wiele się muszą namęczyć żeby się napić. Później leci to mleko wolniej i muszą dłużej possać dlatego się denerwują. A pewnie chcą się szybko najeść i zasnąć po kąpieli. Możecie spróbować ściągnąć mleko i dać na noc z butelki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946940 przez meli1990
dzięki za podpowiedzi co do termometra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl