BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #907322 przez Izma181
Oki znalazłam wątek to się wpisuję;) BĘDĘ MAMA W LISTOPADZIE dokładnie 05.11.2014 wiadomo plus minus bo na 100% nie da się tego określić kiedy dzieciątko w końcu będzie chciało przytulić mamę i pooglądać sobie tatę. Dzidzia to dziewczynka, po długich mękach z mężem, walecznym geście mojej mamy, ahach i fochach wiem że nazywać się będzie Helenka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907506 przez SylwiaWiktoria
Witam.
Jestem położną.
Zachęcam kobiety ciężarne do wypowiedzenia się na temat karmienia naturalnego i Banków Mleka w Polsce - poprzez wypełnienie ankiety. Czy zechcą Panie wziąć udział w badaniu?
docs.google.com/forms/d/1_5ct2dOl7w-ym0b...hKjVnqEiBAk/viewform
Dziękuję za udział w badaniu i pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907772 przez Anna1807
Izma miło Cię poznać!
Helenka - to imię wróciło do łask i mnie się bardzo podoba. Ja też bede mieć córeczkę a imię Lilianna, jedynie dziadkowie nie umieli się do niego przyzwyczaić ale już teraz wszyscy mówią że ładnie.
Mój termin to połowa listopada. Mam jednak nadzieję że może dwa tygodnie wcześniej zobaczę moją Kruszynke :laugh:

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907790 przez Izma181
Anna1807 u mnie była katorga z przebiciem sie z imieniem, dziadkowie chcieli imiona ktore juz sa w rodzinie, a ja chcialam takie, ktorego nie ma;) Lili to piekne imie i w pl niespotykane za czesto dlatego popieram twój wybór w 100%!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908399 przez Anna1807
Izma a z jakiego rejonu Polski jesteś?
Wyprawke już kompletujesz? Ja mam problem że pozostało mi bardzo dużo ubranek po synku ale są typowo chłopięce więc czekają mnie zakupy :woohoo:
Już kilka rzeczy mam kupionych ale niewiele, zostawiam szaleństwo na koniec sierpnia :silly:

Pozdrawiam

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908472 przez Izma181
hejka kochane;)
Anna1807: jestem spod kedzierzyna koźla czyli opolskie;)
Ja ciuszki mam sporo po mnie i moim rodzenstwie;) Nie mam pojecia jak mama przechowała je 25 lat w stanie idealnym ( zero moli, zółknięć itp) fakt ze ciuszki wyszly z mody, ale powiem ci tak, domyslam sie, bo nie mam doswiadczenia bo to moje pierwsze dziecko, że w ciagu dnia dziecko przebierasz pare razy, uleje sie, ubrudzi itp w domu mozesz zakladac co masz, nawet te niebieskie spiochy z samochodzikami, w koncu to maly bobas ktoremu zalezy na wygodzie nie na modzie;) wiadomo pare rzeczy wyściowych bede miec typowych dla dziewczynki, ale staram sie kupowac neutralne kolory, takie co i pozniej beda pasowac jak bym miala chlopczyka;) białe rzeczy pasuja do wszystkiego, kremowe, zółte itp. nie mam jeszcze praktycznie nic kupione, tylko to co dostalam od mamy. w niedziele kuzyn ma mi przywiezc łóżeczko 4 w 1 kupilam na niemieckim ebeyu za 70 e swietny stan;) wózek mam upatrzony ale kupie go gdzies tak we wrzesniu bo mam male mieszkanie i bedzie juz teraz przeszkadzał. Mąż mi mówi ze mam sie zabrac za to wszytsko, bo tylko 3 miesiace zostaly, a w koncu w 32 tyg mówią o ciazy donoszonej i mozna urodzic, ponoc dziewczynki rodza sie zawsze szybciej, nie wiem jak to jest ;) powoli bede pakowac walizke do szpitala tak na wszelki wypadek;) narazie tylko chodze i ogladam ceny materiały, wącham produkty kosmetyczne;) Anna1807 a w ktorym tyg jestes? na ktrego listopada masz termin?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908746 przez mokka
Cześć!!! :)
Jestem ze styczniówek 2014. Sprzedaję wózek wielofunkcyjny Coneco Elmo. Jeżeli jeszcze któraś z Was nie ma wózka dla maleństwa to zachęcam do kupna bo jest naprawdę w bardzo dobrym stanie :)

sprzedajemy.pl/wozek-3w1-coneco-elmo-gwa...user_offers&offset=1

Pozdrawiam i szczęśliwych rozwiązań :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908753 przez Anna1807
Ale jestem wściekła! !!!!! :angry:
Napisałam dluuuugiego posta i mi nie dołączyli!!!!!

Więc teraz w skrócie :silly:
Termin mam na 15.11-20.11 ale będę błagać lekarza aby zaplanować cesarke na początku listopada! Mam nadzieję że się zgodzi!
Masz rację co do wygody dzieciaczkow i właśnie planuje posegregowanie ubranek któregoś chłodniejszego dnia i zastanowie się co muszę dokupić.
Co do wózka to zastanawiamy się nad dwoma modelami i dlatego ten zakup planujemy na sam koniec :)
Lozeczko mam już upatrzone, ale obecnie chcę się skupić na skompletowaniu torby do szpitala i ubranek orfaz kosmetyków dla Lili.

Teraz ten czas bardzo szybko ucieka, bo na początku bardzo mi się dluzylo!

Mam wizytę dopiero 11.08 wiec trochę się niepokoje :blush:
Kiedy Twoja wizyta?

Pozdrawiam

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908849 przez Izma181
Moja wizyta juz jutro! Boziu jak sie ciesze, kolejny miesiac za mna i znow bede widziec moje dzieciatko;) ciekawe ile wazy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908905 przez martyska
Witam :-)
Jestem lipcówką 2014 i mam do sprzedania laktator ręczny firmy LOVI

laktator nieużywany także stan idealny dwa lata gwarancji

Sprzedaje ponieważ nie mogę karmić piersią

Życzę powodzenia i szczęśliwych rozwiązań:-)

olx.pl/i2/oferta/sprzedam-laktator-reczn...i-CID88-ID6BQsf.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909128 przez sandroosia
Tak sobie czytam i widzę, że jesteście już w wiele rzeczy zaopatrzone... ja jakoś mam opory przed wcześniejszym sprowadzaniem ubranek, wózka itp w domu chociaż nie wierzę w żadne przesądy... ubranka dla Nikosia mam po siostrzeńcu ale cały czas są u babci, która już mi mówi, że kiedyś przyjedzie do mnie z nimi żebym sobie przebrała co chcę, a co do wyrzucenia... myślę, że na początku września zacznę robić z nimi porządek :) Wózek mamy już z mężem upatrzony. Zastanawiamy się nad Baby Design Lupo.
Poza tym jestem od wtorku nie/szczęśliwą posiadaczką krążka gdyż mam strasznie drobną szyjkę i lekarz wolał się zabezpieczyć w dodatkowy sposób, abym nie musiała leżeć plackiem tylko "w miarę" normalnie funkcjonować... Ale i tak leżę jak tylko mogę więc prawie całymi dniami :)
Mam pytanie jak macie z wagą? Ja od początku ciąży przybrałam niecałe 2kg.. i się tym martwię chociaż lekarz mówi, że skoro wyniki są ok, dziecko rośnie to nie ma się co martwić...

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909384 przez aleksa
Ja na początku straciłam 2 kg bo leżałam w szpitalu, przez silne bóle brzucha i do tej pory biorę luteine i nospe (termin 15.11.2014). Do tej pory przybyło mi 5kg, jednak od 4 tyg nie przytyłam nic, też się tym martwiłam ale skoro z dzieckiem jest wszystko w porządku, to nie powinnysmy sie zamartwiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909676 przez Izma181
ja na początku nie przybrałam nic! zero, ba, dopiero w 5 miesiącu brzuch mi nie co wylazł;) to normalne powiedziala mi moja gin, brzuch wychodzi w nocy;) mój maż jest kierowca zawodowym i caly tydz go nie ma, jak wraca to pierwsze jego haslo to: ale masz brzucha, wiekszego od mojego;) nie ma się co przejmować. Poza tym zasada jest taka, jeżeli sama masz nadwage nie przybierzesz wiecej niż ok 7 kg w calej ciązy, jeżeli twoje BMI bylo w porzadku mozesz przybrac do 18 kg w ciąży. Tak wyczytałam. Dużą wagę też robią wody, jeżeli masz ich mało, to mało przybierzesz a jak masz ich dużo no to wiadomo więcej kg będziesz mieć, choć ja uważam że im więcej wód tym lepiej, rodzenie na "sucho" może być masakrą, jak mi ciocie opowiadały. Ja przybrałam 5-6 kg w zależności jaka waga w domu;) termin 05-11 br

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909730 przez Anna1807
Dzień dobry!
Ja niestety od początku przybrałam i to sporo ze względu na przyjmowane sterydy. Moj ginekolog nawet nie pyta o wagę bo na początku powiedział że w moim przypadku nie ma to znaczenia. Zatem ja na plusie mam juz 8 kg w porywach do 10 :blush:
Ale nie przejmuje się tym bo wiem że dobro Lilianki jest najważniejsze!

Miłego dnia!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909816 przez Izma181
Anna1807 ZGADZAM SIE Z TOBA W 100%! nie wazne jest ile przybralyśmy tylko dobro dziecka. co z tego że mam rozstępy wystajacy pepek i kilka kg za duzo? jak mój mały lokator jest zdrowy i rośnie! leprze męczenie sie na siłowni, niz mieć dziecko z hipotrofia ! Ponoć ( tu niech się wypowią mamy, które karmiły) podczas karmienia piersią spalamy kilogramy! nie wiem czy to spowodowane dieta podczas karmienia czy samym karmieniem, ale widze po kolezankach ze to prawda. poza tym dla dziecka i tak bedziemy najpiekniejszym stworzeniem co pierwsze zobaczy ( zaraz po hordzie lekarzy i pielegniarek, no może tata tez się "wrypie w kolejke" a dla naszych facetów napewno nie liczy sie wyglad, ok mój mąż mówi mi ze jestem pulchniutka i że mam wiekszy brzuch od niego ale pamietajmy! nam za 3 miesiace ten stan zejdzie a facetom brzuchy zostana!;D

smarujmy sie oliwkami na rozstepy, nie jedzmy fast foodów, ograniczajmy czekolade ( chocby ze wzgledu na zgage) a powinno byc wszystko ok! szybko wrocimy do formy! a może nawet utworzymy w listopadzie ( no moze w grudniu;)) grupe cwiczacych wspolnie mam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl