BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #916344 przez Anabelle
A to ja miałam octenisept do pepka :)
Z chusteczkami też bym zapasów nie robiła, bo Antka niektóre uczulały - akceptował tylko pampersowe.
Teraz z tym lepiej.
Pampersów też - akceptuje tylko 2 najdroższe na rynku czyli pampersy zielone i pampers premium care, od rosmanowskich, dad itd dostawał wysypki - na szczescie są pieluszki wielorazowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916375 przez Alex_87
Pamiętam, że przed narodzinami Zuzki nakupiłam takich pierdół, że teraz się pukam w głowę. Przy Tymku idę raczej w minimalizm :D Przy pierwszym dziecku niewiadomo co i jak człowiek uczy się na swoich błędach, więc lepiej kupić mniej i jechać dokupić. Niż wydać niepotrzebnie kasę.

aaa jeśli chodzi o maść do sutków, to na mnie najlepiej działało własne mleko, maści nie kupowałam bo miałam próbki od położnej, czasem też w aptece mają, więc zamiast kupować cała tubkę, można wypróbować próbki, poza tym nie ma pewności czy będzie się miało problem z brodawkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917896 przez Izma181
dziewczyny pomocy;( ;( ;( od piatku strasznie mnie boli podbrzusze, nie tak ze nie umiem wytrzymac ale dyskonfort jest totalny;( lerze tylko i tylko to w miare mi pomaga, jak zawsze dzidzia jest ruchliwa tak na godzine moze z 2-3 ruchy czuje tylko, dzis mojej gin nie ma, w czwartek mam umowiona wizyte, nie wiem czy czekac do czwartku czy wbijac na izbe przyjec do szpitala, co radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917919 przez sandroosia
Izma ja bym chyba na izbe pojechała... lepiej pojechać i niech sprawdzą czy wszystko ok..

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917941 przez sandroosia
Izma jeszcze tak sobie pomyślałam, jeśli masz numer telefonu do swojego lekarza to zadzwoń i powiedz jak wygląda sytuacja.. Na pewno Ci powie co masz zrobić.. 3maj się i daj znać jak tam...

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918083 przez sylwia.v
Hej, hej :) Witam nowe koleżanki ;) takie trochę spóźnione, ale moje gratulacje z całego serduszka :kiss:
Bella gratuluję również z całego serducha :kiss:
Izma leć na IP, bo to trwa stanowczo za długo.....i dawaj znać na bieżąco co i jak
Widzę, że wątek trochę odżył, a mnie tak dawno tu nie było :(
Nadrobiłam wszystko co pisałyście :lol: i któraś wspominała o szpitalu bródnowskim- ja jestem z białołęki i mam do niego bliziutko ale zdecydowanie wolę jechać na bielany ;) Nie mam doświadczenia ani nikt z kręgu znajomych co do tego szpitala, ale jakoś mnie nie przekonuje...a w Bielańskim urodziłam się ja :laugh: wiele znajomych rodzi tam i każda chwali :) tam też idę na szkołę rodzenia od 1.09 (darmowa)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918147 przez Izma181
Hej dziewczyny;( poszlam na ta izbe i co? I lerze na oddziale;( lekarz zrobil badania policzylam ruchy dziecka i tyle lerzec nic nie powiedzial co mi jest itp NIC !!! nadal sie martwie;( wiem tylko tyle ze rozwarcia nie ma i dostalam karte na ktorej mam 3 razy dziennie liczyc ruchy dziecka. Brzuch nadal boli maz w delegacji jedyny plus to fakt ze poznam szpital i polozne ale wiecie co? Wolala bym lerzec na tabczanie w domu i nie martwic sie;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918162 przez sandroosia
Izma przykro mi.. ale bardzo dobrze, że pojechałaś... Lekarze bezpodstawnie nie zostawiliby Cię na oddziale.. lepiej porobić wszystkie badania niż się stresować, że coś jest nie tak lub urodzić wcześniaka..
Wszystko będzie dobrze tylko nie możesz się denerwować...
Daj znać jak lekarze coś Ci powiedzą...

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #918176 przez Izma181
Wizyta o 19 ciekawe co mi powiedza;(
Ok juz wiem wiecej, boli bo mala uciska a moje wiezadla oble macicy sa slabe, powiedzial ze nie donosze do 38-40 tc. Ze wczesniej urodze itp. Mam nie wstawac. Ciekawe ile poleze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918284 przez sandroosia
Izma głowa do góry.. dużo odpoczywaj i przede wszystkim musisz jak najwięcej leżeć.. długo będą Cię trzymać w szpitalu?

Mam pytanie z innej beczki.. jak radzicie sobie z zgagą?? Mi pomagały cukierki miętowe, ale wczoraj miałam taką straszną, że aż mi było niedobrze to wzięłam rennie i dopiero mi przeszło. chociaż raczej jestem przeciwna braniu leków w ciąży...

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918298 przez Izma181
Nie wiem jeszcze jak dlugo. Do jutra napewno moze po porannym obchodzie sie cos wiecej wyjasni;(

Co do zgagi:
Ja rano i wieczorem pije szklanke mleka albo rano platki z mlekiem jem. Na 2 sniadanie jogurt obowiazkowo. I to super chlodzi na zgage. Do tego za kazdym razem jak czuje palenie albo profilaktycznie po posilku chrupie sobie migdaly i to mi pomaga. Unikaj tabletek na zgage napewno nie sa wskazane podczas ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #918302 przez sandroosia
Hmm pije mleko.. musze z migdałami spróbować.. rennie akurat jest dozwolone w ciąży.. ale ja tam nie lubie leków... tylko wczoraj już nie mogłam wytrzymać to wzięłam :unsure:


Izma jak tam u Ciebie??

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918757 przez sylwia.v
Izma dobrze, że jesteś w szpitalu... sprawdzą czy wszystko ok i Ty będziesz spokojna :) prosimy o relacje na bieżąco!
Ze zgagą jeszcze nie walczyłam :) ale u mnie pojawia się jak zjem za dużo więc staram się jeść malutkie porcje a częściej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918788 przez Izma181
Hejo dziewczyny. Melduje sie;( kolejna nocka w szpitalu, urazu psychicznego dostane zanim urodze. Straszne rzeczy tu widze i slysze. Spanie wrecz niemozliwe. Lerze na porodowce. Po wizycie porannej ordynator zalecil usg nerek z dodatkowym badaniem moczu z cewnika. Tragedia bolalo;( nikt tu nie jest delikatny ale jakos bym to przezyla gdyby cokolwiek pomagalo. Wczoraj faszerowali mnie tabletkami dzis te badania. Dobija mnie ta niewiedza. Licze ruchy dziecka mam wrazenie ze z godziny na godzine maleja ale to moga byc moje urojenia;( jedyne co chce to wrocic do domu z mysla ze dzidzia jest zdrowy moze mnie bolec ale niech mi powiedza ze z dzieckiem jest ok;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918841 przez sylwia.v
kurde to niefajnie :S .....
a czemu na porodówce??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl