Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

MAMUSIE 2009 :)

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #88899 przez _aga86_
U nas coraz lepiej: dzisiaj Julka schowala sie do szafki w kuchni. Mam jedna taka, ktorej nie da sie zabezbieczyc, bo nie ma o co zahaczyc i stoi praktycznie pusta, bo Julka ciagle ja otwiera i balam sie, ze jak bede np. w toalecie ona moze poczestowac sie zawartoscia :D No i bylam w toalecie, a ona schowala sie w tej szafce- naszczescie weszlam do kuchni zanim zdarzyla rozkminic jak sie zemknac :D To dopiero mialabym zagadke... Nie wiem chyba musze ja zabierac ze soba nawet do toalety, albo wkladac do lozeczka, bo nie mam pojecia na co jeszcze wpadnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #88908 przez Madzia89862
spryciula i tyle")

9 lata 8 miesiąc temu #88923 przez _aga86_
No :D Ale nie wyczyniala takich rzeczy. Jak tylko weszla na parapet zaczela "kombinowac" Chyba to napinanie sie wlasnie zapowiadalo kolejny "skok rozwojowy" tym razem nie fizyczny, a umyslowy :D

9 lata 8 miesiąc temu #88925 przez Madzia89862
dokladnie o tym samym pomyslalam:)

9 lata 8 miesiąc temu #88932 przez jedynaczka
hehe ma Julka główkę pełną pomysłów - ona się chowa jak Ty wychodzisz do łazienki, a mój eM wyjmuje z tajnych skrytek długopisy i pisze po parkiecie albo niestety po tapecie w sypialni... a później woła mnie pokazuje na swoje cudowne bazgroły i rozkłada rączki bo nie da się śliną umyć :D
ah te nasze szkraby kochane :)

9 lata 8 miesiąc temu #88937 przez Mirella
Aga, ale Jula już duża, ja bym z tym łóżeczkiem nie ryzykowała, ciągle mam w oczach jak Klaudia chciała górą wyjść, o drugiej w nocy mąż wyjmował szczebelki z łóżeczka i uczyliśmy ją wychodzić ;)

A do szafki może powkładaj coś co będzie mogła wyjąć, wyrzucić nawet, będzie miała zajęcie :D Klaudia ma taką szafkę pełną starych książeczek po starszym dziecku, nawet jak coś podrze to nie żal.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #88939 przez _aga86_
Mam w niej kilka rzeczy, ale nie spozywczych tylko takie, ktorymi nie moze sobie krzywdy zrobic. No z lozeczkiem nie bede ryzykowala, bo moze w zlosci zaczac kombinowac- znajac Ja napewno sobie poradzi. Julka ma dosc wysokie lozeczko- stojac w nim obrecze siegaja Jej do ramion, ale kto wie jaka taktyke przyjmie jak bedzie chciala wyjsc :D
Ale te nasze dzieci sa madre :) Ciekawe gdzie eM "bunkruje" te dlugopisy :D MA dobra pamiec :)
Moja Julka lubi chowac rzeczy na parapecie. Ostatnio szukalam Jej kubka i pytam gdzie jest kubeczek, a Julka szukala np. pod lozkiem, w zabawkach. Ja dopiero znalazlam rano jak odslanialam zaluzje. Od tamtej pory najpierw przeszukuje parapety :D

9 lata 8 miesiąc temu #88949 przez jedynaczka
kiedyś znalazłam 5 długopisów w bagażniku jego autka do jeżdzenia... od tego czasu nie ma tam ani jednego... więc pewnie przeniósł swoje skarby w inne miejsce, z czasem sie pewnie znajdą :D

u nas Mikołaj też ma w łóżeczku wyciągnięte 2 szczebelki, dla bezpieczeństwa wolałam go wcześniej z tym zapoznać niż czekać aż sam zacznie coś mądrego kombinować :D

9 lata 8 miesiąc temu #88952 przez _aga86_
Ja mam wyciaganych szczebelek- teraz zaluje...

9 lata 8 miesiąc temu #88953 przez Mirella
A ja do dziś nie wiem gdzie Klaudia pochowała spinki do włosów...

9 lata 8 miesiąc temu #89004 przez _aga86_
Znajda sie kiedys :D Moja Julka odryla dziurki w nosie i w uszach- ale komicznie to wyglada. Jak mowie, ze nie wolno w nosku dlubac to prawie caly palec wklada :D Jak nie reaguje to naprzemian dlubie w nosie i potem wklada palce do uszu ;/

9 lata 8 miesiąc temu #89236 przez Manga
Świetnie się czyta historie o Waszych małych spryciarzach! Prym w kategorii "z ostatniej chwili" wiedzie Julka :)

Jedynaczka, u nas było podobnie z kredkami - Aleks miał je bardzo dobrze pochowane i gdy tylko nadarzała się okazja, wyjmował by porysować ściany, meble itp. Kiedyś zrobię fotę z jego grafitti i wkleję tutaj. Ale mój mąż znalazł na to sposób. Kupił komplet kredek - 12 sztuk i teraz Aleks rysuje przy nas, a po zajęciach plastycznych kredki są komisyjnie przeliczane i chowane. Sprawdza się :)

A co do mojego urlopu - sprawa była cały czas pod znakiem zapytania. Ale teraz jest już pewne, że od 28 marca 2011 do 27 marca 2012 będę w domku :)Czyli jeszcze tylko 3 dni w pracy!

9 lata 8 miesiąc temu #89246 przez jedynaczka
Manga, też próbowaliśmy z kredkami... najpierw woskowymi - odpadły w przedbiegach eM je zjadał :D
a zwykłe ołókowe nie piszą za wyrażnie po podłodze, nóżkach i gazetach więc też poszły w odstawkę, zostały długopisy - myślisz że zestaw kilku kolorowych długopisów zrobiłby swoje??
Tylko że najpier musiałabym odkryć skrytke eM i znaleźć "zagubione" długopisy :D

oo Manga to Aleks będzie w 7 niebie - mama na wyłączność :)

9 lata 8 miesiąc temu #89283 przez _aga86_
Super Manga- my tez skorzystamy na Twoim urlopie jesli oczywiscie bedziesz tutaj zagladala :D No Julka przez ostatnie dni bardzo mnie zaskakuje (moze przesilenie wiosenne :D ).

9 lata 8 miesiąc temu #89300 przez SISUNIA88
hehe mają dzieciaczki pomysły ;)

Julka mała agentka-100 pomysłów na minutę..

Mikołaj rośnie mały malarz:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka