BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 1 miesiąc temu #89447 przez kasiora
u mnie gabriel czasami maluje farbkami :) nie spuszczam go wtedy z oka ale wystarczy ze sie obruce na chwile pedzelek laduje w buzi , a jak znowu patrze sie na niego to trzyma piedzelek przed soba i pokazuje ze go nie wklada do buzi :woohoo: tylko ze buzia nie wiadomo dlaczego coraz bardziej kolorowa :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89452 przez SISUNIA88
kasiora napisał:

u mnie gabriel czasami maluje farbkami :) nie spuszczam go wtedy z oka ale wystarczy ze sie obruce na chwile pedzelek laduje w buzi , a jak znowu patrze sie na niego to trzyma piedzelek przed soba i pokazuje ze go nie wklada do buzi :woohoo: tylko ze buzia nie wiadomo dlaczego coraz bardziej kolorowa :lol:


dzieci są kochane:) świetnie to musi wyglądać jak on tak "oszukuje"

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89462 przez kasiora
czekaj niedlugo u ciebie sie to zacznie :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89528 przez Mirella
Dokładnie Sisunia, szybciej niż myślisz :D

ja zamierzam poczekać z takimi brudnymi zabawami aż się ciepełko zrobi i przeniesiemy się na podwórko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #89647 przez _aga86_
Jejku, ale mialam ciezka noc :( Najpierw ja nie moglam usnac, a jak tylko przysnelam Julka sie obudzila (24:30) myslalam, ze moze tylko na mleko, a Ona poprostu byla wyspana!!! Usnela dopiero po 3ciej. Najgorsze jest to, ze z tego zmeczenia bylam tak nerwowa, ze na nia krzyczalam- takie mam wyrzuty sumienia, ze brak mi slow!!! Az chce mi sie ryczec!!" Co innego nakrzyczec jak cos zbroi, albo nie slucha jak sie do niej mowi kilka razy, ale zeby krzyczec dlatego, ze nie spi?! Czuje sie jakbym to zrobila w jakims amoku. Co ze mnie za matka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :(
Bylysmy juz na spacerku i jak Julka wsanie znowu sie wybieramy, bo pogoda jest rewelacyjna. Oto dzisiejszy "wypad" na rowerek :

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89654 przez Mirella
Aga looz, bywa, pociesz się że Julka zapomni :D mnie też się kiedyś zdarzyło wydrzeć na Klaudię, dosłownie wydrzeć, dopadła mnie jakaś paskudna migrena, ale taka z gatunku okiem nie mrugnąc bo boli, a Klaudia zamiast spać chodziła po domu i piszczała. Byłyśmy same i zwyczajnie nie wytrzymałam..... przepraszałam ją bardzo, też miałam wyrzuty jak diabli. Pozytywny efekt był taki że się popłakała i usnęła. Mimo wszystko mi ulżyło bo się bałam że lada moment zemdleję z bólu. Także zdarza się....
My też niedługo idziemy na rowerek :D Wczoraj okazało się że rowerkiem możemy iść na zakupy i to nawet może trochę trwać, prawie godzinę wytrzymała, no jak na złość dopiero w trzecim sklepie były pampersy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89661 przez _aga86_
Oj ja Julcie przepraszalam juz zanim poszla spac i od samego rana to kontynuuje. WIEM, Z NIUNIA SZYBKO ZAPOMNI (A RACZEJ MAM NADZIEJE) TYLKO SZKODA, ZE JA NIE ZAPOMNE!!! :/
Jezeli chodzi o rowerek to chyba dluzsze trasy jak narazie u nas odpadaja, bo Julka troche pojezdzi, ale bardziej podoba Jej sie prowadzenie rowerka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89681 przez Madzia89862
aga a jJulcia sama pedaluje na rowerku?my przyznam nie mamy jeszcze i chyba trza kupic skoro taka piekna pogoda poki co tylko jego mercedesem smigamy czasem na dwor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89682 przez _aga86_
Jeszcze nie pedaluje- dopieropare dni temu dalismy Jej do uzytku :) Ale tam jest tez miejsce na polozenie nozek. Z tylu jest raczka to ja prowadzimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89686 przez Madzia89862
aaa:)no bo juz myslalam ze moze pedaluje:)ale zdjecie sliczne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89694 przez Mirella
Klaudia też nie pedałuje, ale rowerek uwielbia, ma tam przyciski i sama muzyczkę włącza, ku rozpaczy ludzi w sklepie :D

Madzia, tak, pora kupić, myślę że Filipek też pokocha rowerek, to taki wiek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89697 przez SISUNIA88
Mirella napisał:

Dokładnie Sisunia, szybciej niż myślisz :D

wiem i powiem szczerze,że trochę na to czekam :)

Aga Julka taka "dorosła" na tym rowerku. A co do nerwów to każdemu czasem puszczają. Nie zadręczaj się bo nic to nie da a już na pewno nie wolno Ci płakać!!Bo ja Cię skrzyczę :silly:


"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #89750 przez Madzia89862
w piaskownicy:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89764 przez _aga86_
Ale cukiereczek!!! :) Sisunia nie krzywdz mnie :D Mysle, ze Julcia mi wybaczyla ciagle sie do mnie tuli dzisiaj :) A ja sobie powiedzialam, ze juz nigdy tak nie zrobie i powinno mi sie udac :) Bo te wyrzuty sumienia by mnie wykonczyly :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89777 przez Mirella
Ja myślę że Julcia nawet nie załapała że ma coś wybaczyc, raczej zastanawia się co ona zrobiła nie tak. A co do tulenia, to jak ja krzyknęłam na Klaudię to się rozpłakała ale bardzo mocno do mnie przytuliła.
Po prostu dla naszych dzieci jesteśmy najważniejsze choćby nie wiem co, i to jest ogromne wyzwanie sprostać temu zaufaniu jakim nas nasze skarby obdażają :D

Madzia, Fifi cudo, i dorośle wygląda, wcale nie widać że pare miesięcy młodszy od Klaudii :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl