BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

11 lata 1 miesiąc temu #599179 przez gosia2324
joasia10015 napisał:

gosia ja mam ten fotelik allegro.pl/foteliki-coneco-zenith-2013-o...sow-i3101182025.html i w sumie jestem bardzo zadowolona z niego :) Synek też bardzo go lubi :) I nie wyobrażam sobie żeby nie jezdził w foteliku :huh: :unsure:


Joasia, taki juz po Kubie przejęła Jagódka, a jemu kupiliśmy od 15-36 kg zapinany na pasy samochodowe i jesli zastanawiacie sie nad nowym fotelikiem to polecam łączenie ISOFIX fotelik nawet nie drgnie z siedzenia samochodu !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600690 przez maksiu
hejka dawno mnie nie bylo ale powiem szczerze ze nie mam jak zagladac caly czas cos i w biegu juz mam chwilami dosc ostatnio jestem strasznie przemeczona i padam jak aniolek wieczoram maly coraz mniej spi w dzien ale za to wieczorem maks 20 on juz spi a jadl by co chwila cos tak po za tym u nas w miare ok mozna powiedziec ze niby n ic sie nie dzieje mowie niby gdyz moja tesciowa przewiezli do kliniki pod warszawe no i razem z mezem iciocia stwierdzilismy ze jesli mama wyjdzie z tego to jak ona i tesciu wyrazi zgode to wezmiemy ja do siebie bo bedzie miala lepsza opieke sucho i czysto przedwszyustkim no ale wczoraj zadzwonil moj szanowny szwagierek i stwierdzil ze nikt mamy nie dostanie bo ja ja chce tylko ze wzgledu na to ze bede dostawala pieniadze z opieki na nia i ze ja i moj maz czekamy tylko na to by ona juz zmarla co dostaniemy jak najszybciej pieniadze za nia z pzu noz myslalam ze wybuchne dzis jak cioci opowiadalam to to az sie splakalam ale co zrobic szkoda slow i nic wiecej, Atak maly dalej zabkow nie ma ale umie juz ladnie kosi kosi robic i gdzie kokoszka dziobala, jak go pod paszki wezme to zasuwa jak nic

No a mamusia troszke zaszalala i licytuje spodnie z zary dla malego takie
allegro.pl/show_item.php?item=3113006207
i takie
allegro.pl/cherokee-modniarskie-jeansy-v...-80-i3097809447.html
i do tego taka koszule
allegro.pl/show_item.php?item=3100490239

az sie boje co maz na to powie ale znalazlam fajny sklep na allegro gdzie jest licytacja wszystkiego od zlotowki

allegro.pl/listing/user/listing.php?p=2&us_id=24826451

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603423 przez Mirella
Maksiu nie zazdroszczę szwagra, może by go tak wałkiem do ciasta?

Ja sie ostatnio nie wysypiam nie wiem dlaczego i nic mi się nie chce, przesilenie wiosenne?

Za to moje dziecko żywe i radosne, juz robi listy świąteczne, "pisze" co trzeba kupić i pyta czy będziemy mieli białe święta z białą choinką :lol: i ciężko jej przetłumaczyć że to nie są święta z choinką tylko z zajączkiem i pisankami. Na zajączka i pisanki się godzi, ale biała choinka być musi :) Jak śnieg nie stopnieje to będzie miała pod domem świerka w śniegu to może jej wystarczy, jak stopnieje to nie wiem skąd tę choinkę sobie weźmie :P

W ogóle to mam problem bo nie wiem jak jej wyjaśnić o co chodzi w tych świętach, Boże Narodzenie to takie ładne, proste, a tu co? O przemocy, torturach i zmartwychwstaniu? Jakoś mi się to drastyczne wydaje dla takiego dziecka ;) A Wy co mówicie dzieciom na temat tych świąt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604412 przez maksiu
hej u nas ok wczoraj wygrałam jeszcze 4licytację mąż się śmieje że będzie mi kabel chował i nie będzie dostępu:-) dziś jeszcze maksowi zamówiłam spadające malpki. Kochaną mój jakoś nie wypytuje o ta całą magię świat na czym one polegają. Wie że tu przychodzi mikołaj a teraz zająć. Chociaż ostatnio się sprzeczal że mną że na mikołaj przyjechać:-) no cóż ale chłopy tak mają że dla nich żadna magia się nie liczy tylko aby prezent był i jedzenie na stole:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #604628 przez Mirella
U nas nie ma tradycji zajączka, jedyne w sumie co Duśka wie, to że jajka będziemy malować, ale jak pójdziemy do Kościola to pewnie zapyta o grób, no i coś muszę odpowiedzieć. A jedzenie to jej kompletnie nie interesuje :P

Może wylicytuj sobie zapasowy kabelek na wypadek gdyby mąż groźbę spełnił? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #606207 przez maksiu
he he mam jeszcze jeden a w razie czego bede w kwietniu u mamy to od brata wezme bo ma taki co mi pasuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #606258 przez Mirella
Dziecko mnie wczoraj wkurzyło bo się darła bo czegoś tam znaleźć nie mogła, i ciągle gdzie jest i gdzie jest i się drze, to nie wytrzymałam i też się wydarłam: gdzie jest moje grzeczne dziecko?!
A ona normalnym głosem: tutaj jestem. No i jak jej nie kochać?

Dziś zaryzykowałam i wzięłam ją do kosmetyczki bo nie miałam z kim zostawić. Przesiedziała grzecznie na krzesełku całą moją hennę, robi się dorosła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #607878 przez Agnieszka
Moje kochane zycze Wam, wszystkim naszym kochanym dzieciakom i Waszym rodzinom radosnych swiat. Mimo tego co dzieje sie za oknem mam nadzieje ze beda one pogodne:)
U mnie niee ma na razie pytan o co chodzi w tych swietach. Jeddynie Alicja byla zawiedziona jak sie dowiedziala ze nie przyjedzie wujek na swieta do nas i powiedziala: "ojej to nie przyjada do nas wszyscy na ciasto" (akurat bylysmy w trakcie pieczenia.



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #607897 przez Mirella
Duśka byla bardziej zawiedziona że nie będzie choinki i prezentów :)

A ja Wam życzę żeby na te święta Zmartwychwstały Pan błogosławił Was i Wasze rodziny, w końcu o to przede wszystkim w tych świętach chodzi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625538 przez Mirella
a gdzie Wy się podziewacie?

Duśka od tygodnia chodzi do klubu na zajęcia plastyczne dla maluchów, zaaklimatyzowała się bez problemu, żadnych akcji mamo gdzie jesteś, poszła do dzieci i nawet się nie obejrzała czy idę za nią :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654534 przez Mirella
Zaglądam kontrolnie i widzę że znowu nikogo nie było, bloga mam pisać w tym wątku czy jak? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658098 przez jedynaczka
faktycznie.... ale tu cisza...
Brawo dla Klaudi! dzieciaki się szybko przyzwyczajają zwłaszcza między dziećmi.
My dziś zaraz się zbieramy na klub malucha. Mikołaj co raz lepiej się bawi z dziećmi.
Też zaczyna co raz więcej mówić więc są postępy :)
a co u innych dzieciaków? teraz ciepło więc pewnie całe dnie na dworze tak jak i my spędzacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #666648 przez [email protected]
Hej Dziewczyny
Jestem Sarna z wątku listopadówek 2011
Biore udziałą w konkursie fotograficznym i moze, o ile mi pomozecie, mam sznase na wygraną :)
bardzo was proszę o kliknięcie w gwiazdki pod zdjęciem

drogiwnieznane.pl/foto2/main.php?g2_itemId=31

głos moża oddać tylko jeden raz
Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672991 przez Mirella
To może scenka rodzajowa?

Deszcz zaczyna padać, Duśka wyszła przed dom i krzyczy nie wiadomo dlaczego, i taki dialog dziecka z tatą:
- Dusia dlaczego krzyczysz? Nie można krzyczeć jak nic się nie stało.
- Ale mi się stało!
- Co ci się stało?
- Zepsuła mi się pogoda!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #673085 przez Martynka__89
Kochana Dusia dużo buziolów od @ cioci Martyny i Mateuszka :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl