BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 2 miesiąc temu #103923 przez Manga
A teraz Aleks odpłynął... jaka cudna cisza :)

Co do filmu - tak jak już pisałam, zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Marzyłam już od dawna o filmie, który poruszyłby moimi emocjami. Jako mama, oglądałam go przez ten pryzmat właśnie. Myślę, że każdy rodzic powinien zobaczyć "Sale samobójców". Wysyłam teraz do kina męża (bo byłam z koleżankami). Chciałabym żeby też zobaczył i żebyśmy mogli to przegadać...

A poza tym, nie pamiętam tak kapitalnie zrobionego polskiego filmu.
Jeśli możecie, to zobaczcie. I obojętnie czy będziecie zachwycone, jak ja, czy wręcz odwrotnie, to jestem pewna, że na pewno wzbudzi w Was emocje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #103938 przez _aga86_
Julka tez spi juz od godziny :) Mam nadzieje, ze bede miala okazje zobaczyc ten film :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #104092 przez Manga
Mirella napisałaś, że dawno nie byłaś w kinie.
I nasunęło mi się, żeby Was "wypytać" o Wasz wolny czas, tzn. taki bez naszych Skarbów.
Czy go w ogóle macie?
A jeśli tak, to jak wykorzystujecie?
Dzięki komu ten czas macie - czyli kto zostaje z Maluchami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #104192 przez Mirella
Najkrócej rzecz ujmując czas mam jak Klaudia spi... nie mam z kim jej zostawiać najzwyczajniej w świecie ;)
jak już go mam to czytam albo gram w domino :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #104293 przez _aga86_
Ja od czasu do czasu wieczorkiem wyskocze na pogaduchy do kolezanki. Mala jest wtedy z tatusiem. Nie robie tego zbyt czesto, bo z M tez mamy czas tylko dla siebie poznym wieczoem. Nie mam komu zostawic malej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #105102 przez _aga86_
A co tu taka cisza?
Nie bylo mnie caly dzien i myslalam, ze bede miala co czytac, a tu taka pustka :P
Ja dzisiaj mialam udany dzien :) Najpierw z Julcia i moja przyjaciolka wybralysmy sie na basen, potem wrocilysmy do domku Julka byla tak wymeczona, ze zaraz po kolacji usnela (po 19stej), a my urzadzilismy grila- bylo super :) Teraz powoli ide spac- mam nadzieje, ze Julka pospi do rana, bo ja jestem padnieta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105981 przez kasiora
witam dziewczynki widze ze strasznie u nas ucichlo :huh: wiadomo wkoncu zrobilo sie cieplo :) ja tez kazda wolna chwile spedzam na dworze :laugh:
gabriel jest zachwycony :) wczoraj spedzilismy ok godz przy studzience kanalizacyjnej , gabriel wrzucal tam kamyczki i bylo to lepsze od placu zabaw :lol: pozniej pomagal tacie rozpalac grila razem dmuchali i dokladali wegiela wiec po powrocie do domu byl czarny ale zadowolony :lol:
jak tam u wasze maluchy? skrobnijcie cos czasami :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106007 przez Mirella
Oj właśnie tak, słoneczko jak nie wiem co wreszcie zawitało, to korzystamy, bo znowu deszczami straszą ;)
Klaudia przez kilka dni żyla zupełnie nowym rytmem, budziła się koło ósmej, dwie godzinki zabawy, do mniej więcej trzynastej spała, i potem już w dzień nie, zasypiała koło 23,30. No było miło i się skonczyło jak tata na weekend był w domu ;) znowu będę się męczyła żeby ją nauczyć normalnie chodzić spać nie wiem po co, bo święta się zbliżają, goście będą, to jeszcze bardziej wszystko na głowie stanie ;)
Tak poza tym to próbowałam podstępnie dać jej parówkę, matko jak plakała i pluła!!! Aż mi się jej żak zrobiło, że oszukałam tak dziecko :(

A no i nie pamiętam czy pisałam, pokochała wózek, więc mozemy sobie nawet deczko dalej chodzić :D Wręcz nie możemy bez wózka wyjść, jak ją ubieram to od razu słyszę "buziek" albo "do buźźźka"
Oj, pisałam chyba, no skleroza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106021 przez raczek10
witam I JA SIĘ MELDUJĘ POSŁUSZNIE :silly: Faktycznie u nas dzis pogoda cudna :laugh: MIrella co ty piszesz jakie deszcze ;) a sio a kysz :blush: nasza Zuzia jak już chce spać to potrafi sama się przebrać w piżamkę i wtedy pada jak mucha i nie muszę jej specjalnie usypiać a jak bym ja kładła sama to pewnie by nie chciała iść spać ,bo traktowała by to jak jakaś kare :huh: a tak sama wie ,że jak już wieczór to do łazienki omyć się i spać:laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #106104 przez _aga86_
No w koncu jestescie :D My tez ciagle na dworze, ale pogoda od paru dni taka sobie.
U nas bez zmian poza tym, ze z dnia na dzien Julki ulubiona zabawka stala sie lalka- nawet do spania wola "lala" :) Mimo, ze ma ja od ok. roku wczesniej sie nia nie interesowala.
Ja zyje juz wyjazdem do PL- przez co spac nie moge :D Strasznie denerwuje sie lotem, a raczej tym jak Julcia zniesie podroz. Byla juz w PL 2 razy, ale wtedy jeszcze nie chodzila i potrafila wytrzymac na kolanach- zreszta przesypiala prawie caly lot. A teraz nie wyobrazam sobie, zeby usiedziala tyle czasu :/ Ciekawe jak to bedzie. Lecimy w niedziele- wie o tym tylko moj brat, wiec dla reszty rodzinki to bedzie MEGA niespodzianka. Kupilam Julce taka opaske z uszami zajaca i tak planuje ja wpuscic do domu- hehe... Jejku jak ja sie stresuje, juz bym chciala wyladowac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106366 przez Manga
A my wróciliśmy z Warszawy - super, że przez te dni pogoda dopisała. Mogliśmy zaliczyć spacerki, plac zabaw i oczywiście zoo. Aleks teraz uczy się bardzo dużo nowych słów - w zoo nauczył się nazywać większość zwierząt :)

Za to podróż taka sobie. Trasa Katowice - Warszawa jest nieciekawa, jedzie się strasznie długo, choć to niewiele km. Myślałam, że Aleks będzie więcej spał, ale się nie udało. Musiałam się mocno gimnastykować, żeby go zabawiać. Mam nadzieję, że Wasza podróż Aga będzie spokojniejsza.
A ja się trochę przejmuję, bo za niecały miesiąc jadę z Aleksem nad morze, więc do przejechania będzie prawie cała Polska :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106575 przez Manga
Ciszaaa?
Hop hop!

Wrzucam wierszyk do pokazywania, który się ostatnio nauczyłam. Aleksowi się podoba :) Może i Wy wykorzystacie do zabaw.

Pokaż, proszę, gdzie masz oko?
Gdzie masz ucho?, gdzie masz nos?
Pokaż rękę, pokaż nogę
Gdzie na głowie rośnie włos?

Podnieś rękę, tupnij nogą
Kiwnij głową – tak lub nie
Klaśnij w ręce, skocz do góry
Teraz zabawimy się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106592 przez Mirella
Manga, no tak się do Warszawy wybierać i nawet na soczek ze mną nie umówić??? <foch>

Klaudia się właśnie obudziła, ale przespała 12 godzin więc chyba nie uśnie po poludniu to wieczorem jakoś przyzwoiciej odpłynie ;) Wczoraj nie chciała zjeść podwieczorku ani kolacj, makabra, skonczyło się tym że jak usnęła to dostała butlę i wciągnęla całą przez sen, znaczy była głodna, bo jak nie jest to potrafi przez sen rączką odepchnąć ;)

A wierszyk fajny, nauczę się, dzięĸi :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106620 przez kasiora
aga co do podrozy, jezdzimy z gabrielem bardzo duzo czasami spedzamy w samochodzie nawet 12 godz z malymi postojami i udaje sie :) oczywiscie mamy na droge mase zabawek , na telefonach ponagrywane jego ulubione piesenki, filmiki, itp. w samolocie bylo gorzej bo brakuje tam miejsca do spacerowania wiec zeby go utrzymac w miejscu kupilam mu chipsy (czego zazwyczaj nie robie) i cale 2 godz mial zajecie :) popobalo mu tez sie w oknie ale to tylko na pare min.

wierszyk super :)
manga super zoo jest we wroclawiu, nastepny wypad mozesz tam zaplanowac a i na wakacje ja tez sie tam wybieram :lol:

mirella ja tez czasami gabriela dokarmiam przez sen :lol: a teraz ostatnio sam wola kolacje , tylko zeby mu cos sie znowu nie odmienilo.

no i od jutra zaczynam prace , wkoncu :woohoo: naprawde jak nigdy chce mi sie pracowac :) zobaczymy jak bedzie za jakis czas .. :huh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106629 przez Emme
wierszyk fajny, jak znacie inne to zamieście na forum,
jak kojarzę tylko "misiu, misiu, włóż fartuszek, bo Ci kapie miód na brzuszek" ;P
a do Zoo we wrocławiu też lubię jeździć:)
może zrobimy spotkanie forumowe koło słoni ? hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl