BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 1 miesiąc temu #99413 przez kasiora
Na poczatku tak bylo prawie ze wszystkimi tematami :lol:


u mnie co do spania tez mala zmiana, gabriel chodzi spac troche pozniej ok 21, ale wstaje o 8 :laugh: a nie tak jak ostatnio przed 6 :huh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99433 przez sylka
Doświadczone mamy potrzebuje waszej pomocy. Mój mały złapał wirusa . Byłm u lekarza. W aptece nie mogli zrobić mi proszku na biegunkę więc jak mam mu podawacć smecte w jakich proporcjach??? Mam go dopajać kleikiem ryżowym prócz piersi by się nie odwodnił bo do szpitala trafimy jak nie przejdzie. Morfolologię ma słabą i póki kupy nie będą dobre żelaza nie moze brać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99448 przez Mirella
Dzieci do 1 roku życia 1 saszetka na dobę w dwóch równych porcjach. Należy rozpuścić zawartość saszetki w około 50 ml wody, można też podawać z półpłynnym pokarmem.
takie znalazłam w necie, podobno to jest ulotka smecty. Czyli wychodzi pól saszetki na 25ml czegoś, możesz rozpuścić w swoim mleku.
Tak prywatnie powiem że ja bym na początek dala mniej i obserwowała reakcję, bo tu jest napisane że dzieci do pierwszego roku, ale dwa miesiące a dziesięć to spora różnica.
I zdrówka Kubusiowi życzymy :kiss: Nie mam czasu po forum biegać, to daj znać za jakiś czas czy lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99454 przez sylka
Dzięki Mirella. Dowiedziałam się że mam dać 1/3 saszetki na dobę dzieląc na porcje i dodać do mleczka. Dzwoniłam do lekarza bo mówił mi a ja zapomniałam z tego wszystkiego i dlatego Was pytałam :P Napewno dam znac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99459 przez kasiora
pamietam jak gabriel byl malutki tez mial straszna biegunke, u mnie w szwecji wszystko jest leczone bardzo naturalnie wiec nie podawalam mu nic tylko dopajalam bardzo duzymi ilosciami wody,lekarz mowil ze jak do tygodnia nie przejdzie to mam sie zglosic (prawdopodobnie kroplowka) i przeszlo, ale woda jest najwazniejsza. mysle ze tez mozesz sprobowac dopajac go woda .

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99509 przez sylka
Podalam mu odrobinę smecty i cały czas pierś. Spi jak zabity chyba będę go budzić co jakiś czas bo je z piersi mniej niż zawsze. Po kapieli dopiję wodą z odrobiną kleiku ryżowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99524 przez Mirella
Sylka a przez sen nie złapie? Ja tak karmiłam Klaudię, co prawda minutkę czy dwie potrwało zanim złapała, ale jak już zlapała to ciągnęła że ho ho ho :) Nigdy tak porządnie nie ciągnęła z otwartymi oczami :)

ehh, zatęskniło mi się za szkrabem przy cycu?
dziewczyny, planujecie drugie maluchy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99558 przez _aga86_
Ja planuje, ale za jakies pare lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99635 przez _aga86_
Moja Niusia juz spi!!! Usnela o 19stej- ciekawe, o ktorej bedzie pobudka. Nie kladlam Jej w dzien, bo mielismy przesliczna pogode i spedzilysmy czas na dworze. Moj M ma jakis kurs, wiec wroci pozniej, a ja mam czas TYLKO dla siebie :) Na "chwalmy sie dzieciatkami" wstawilam zdjecia Julki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99668 przez kasiora
fotki juz widzialam super :)

a na nastepne dziecko troszke poczekam, narazie wracam do pracy i musze odpoczac od djabla :laugh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99722 przez Manga
Chciałabym być mamą raz jeszcze.
Kto śledził moje wpisy na forum, ten wie, że mój I. jest na nie - wciąż. Choć chyba coraz mniej. Mam taką nadzieję.
Gdyby poszło zgodnie z moim planem, to chciałabym się zacząć starać tak za pół roku. Wszystko zależy od mojego mężulka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99724 przez _aga86_
Manga trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99737 przez Groszek
Ja tam też bym chciała zostać mamą po raz drugi ale narazie nawet M nie mam :lol: ale nie narzekam :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99768 przez Manga
Nie doceniałam własnego dziecka!

Pamiętacie jak się martwiłam, jak to będzie z tym badaniem moczu na posiew. Dziś obudziliśmy się o 8.00 i stwierdziłam, że wreszcie trzeba spróbować. No i udało się bez jakichkolwiek problemów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #99820 przez _aga86_
No to swietnie Manga :)
Moja Julcia wstala o 7 mej, ale pewnie dlatego, ze poszla spac o 19stej :) Naszczescie moj M byl w domku i ja pospalam do 8 :) Teraz M pojechal odebrac Julci paszport, potem zawozi mnie i Julcie do mojej psiapsiolki,a sam zabiera sie za sprzatanie ogrodu :) I od wieczorka mamy czas dla siebie, a ... i jutro tez ma wolne :) :) :) U nas takie rzeczy (2 dni wolnego) zdarzaja sie raz na dlugi, dlugi czas :/ Oby tylko jutro pogoda dopisala wtedy gdzies z Niusia pojedziemy.
Dzisiaj jest pieknie, wiec pewnie wyruszymy z Julka i moja przyjaciolka na dlllllllllllugi spacerek :)
Milego dnia dziewczyny :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl