BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 4 miesiąc temu #952771 przez Karolincia
Agania Gratuluje ze udalo Ci sie przetrwac badanie krzywej glukozy :)
Mnie juz niedlugo tez czeka badanie glukozy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953064 przez Nikaa
hej hej
wczoraj byłam na wizycie kontrolnej wszystko w porządku Leonek waży już 1100 gram :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953086 przez Anabelle
Jutro wyjeżdżamy w góry więc szczęśliwego nowego roku dziewczyny :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953196 przez sun333
Kochane mamuśki z okazji dzisiejszego dnia życzę Wam szampańskiej zabawy do białego rana o ile gdzieś balujecie a w Nowym Roku spokojnego i przede wszystkim bezproblemowewgo oczekiwania na maluszka a na finiszu krotkich i łatwych porodów bez komplikacji a jako nagrodę różowego tłuściutkiego bobasa :*

P.S ja sylwestra spędzam samotnie bo mąż w pracy ale nie jest mi smutno bo Adaś dostarcza mi rozrywki skacząc tak że cały brzuch podskakuje razem z nim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953262 przez Karolincia
Sun Dziekuje i wzajemnie :*

Zycze Wam Kochane Mamusie z okazji. Nowego 2015 Roku aby ten byl duzo lepszy od poprzedniego uplynal beztrosko i bezproblemowo :)
Aby Nasze rozwiazania przebiegly bez wiekszych komplikacji a po wyczerpujacym porodzie kazdy dzien wypelnila radosc i wzruszenie oraz uczucie szczescia ze mamy Nasze male Skarby przy sobie :)
Aby Nasi Mezowie nie zapominali o Nas i okazywali Nam duzo milosci i czulosci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953364 przez vestusia
Witam Mamuśki w Nowym Roku!
Wszystkiego Najlepszego oczywiście, przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i spokoju, cierpliwości, one na pewno nam pomogą :D

Sun fajny kocyk, aż pozazdrościć umiejętności, możesz spokojnie zrobić jakąś fajną czapkę i szalik, ostatnio to w modzie a kupne kosztuje dużo :)

U mnie zabiegane dni, przed Wigilią miałam wizytę, Zosia pozostaje Zosią, nic jej między nogami nie wyrosło, więc cieszę się bardzo :) Ważyła 730g i poza tym zdrowa i ładnie rośnie.
Potem święta, przygotowania, wszystko się udało tak, jak miało. 30.12 miałam z kolei wizytę kontrolną u endokrynologa i byłam pewna, że jest to moja ostatnia wizyta, bo wszystko wychodziło dobrze, jedynie pierwszy wynik TSH był podwyższony, a kolejne dobre. Jakież było moje zdziwienie jak TSH wzrosło i od Sylwestra biorę hormony, te same co moja Zuzia, więc tyle dobrze, że nie musiałam kupować nowych. W 32tc będę miała kolejną wizytę a potem, jeśli będzie dobrze, po porodzie będę miała odstawić hormony i zrobić badania kontrolne. Lekarz mówi, że często jest tak, że normalnie kobieta ma dobre wyniki a w ciąży hormony wzrastają. Nio ale dobrze, że jestem pod kontrolą lekarza i chcąc nie chcąc przyjmuję hormony.
Sylwester spędziliśmy u znajomych, zresztą choroba naszą trójkę dopadła, ja to już nie wiem jak mam sobie radzić i chyba pójdę do lekarza jeśli się nic nie zmieni. Zuzia na syropkach leci, ale widzę poprawę i coraz mniej kaszle, mnie generalnie nic nie jest, nie mam gorączki, jedynie chrypkę i kaszlę. Piłam syrop dla kobiet w ciąży i mam tabletki Isla do ssania. Jeszcze taki głupi okres więc wszystko pozamykane a kolejki do lekarzy długie.
Dziś pospałyśmy do 8, Zuzia ogląda bajeczki a mąż śpi po nocce. Musimy wyjść do sklepu i chyba ugotuję Zuzi brokułową zupkę, bo lubi i ze smakiem ją zje, a dla nas będzie jeszcze obiad z wczoraj.
I tak nam zleciały te wolne dni, mam nadzieję, że u Was też fajnie czas mijał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953579 przez Karolincia
Witaj Vestusia !! :)
Cieszę się, że taki piękny prezent dostałaś na Wigilię jak informacja, że Zosieńka jest zdrowa i ładnie przybiera na wadze :)
No to sie wybawiliście na sylwestra :D
My spędziliśmy z moim Przyszłym Meżem i jego bratem i żoną i blizniakami którzy maja 6,5 latek ;) oraz Teściową ;)
Było bardzo fajnie :) :)

Wybraliśmy dziś w sklepie z moim Skarbem wózek dla Naszej Liluni ;)

Bebetto Luca ;) z fotelikiem do auta maxi cosi cabrofix ;) W lutym zamawiamy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953591 przez Karolincia
Domek mojej Lilianki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953638 przez sun333
Vestusia gratulacje Zosieńki !
Karolincia śliczny brzuszek!

Ja jak już Wam pisałam sylwestra spędziłam samotnie :) obejrzałam u Pana Boga za piecem, potem przerzucałam kanały i obejrzałam z każdego miasta po kawałku. O 23 zasnęłam i obudziłam się 23:58 :D obejrzałam odliczanie, wyjrzałam przez okno zobaczyć fajerwerki i dalej poszłam spać :P
taki to był mój sylwestr.

Wczoraj byłam na wizycie u gina. Serduszko bije jak szalone, Adaś ma niespożyte pokłady energii i od rana do wieczora cały brzuch podskakuje. Znowu przytyłam ale w sumie od początku ciąży waga pokazuje +3,4kg w stosunku do tego co było na początku to chyba jest ok.
Dostałam skierowanie na mocz, morfologię i elektrolity oraz glukozę. Dał mi też jeszcze jedno skierowanie na USG żeby dla świętego spokoju obserwować czy te komory mózgu się nie powiększają, ale ja i tak zapisze się dodatkowo w 31 tyg na Agatową żeby mieć spokój sumienia.
Kurcze dziewczyny jak to szybko zleciało u mnie we wtorek stuknie 26 tygodni :)))

A tak ogólnie to powoli zaczynamy się pakować na nowe mieszkanie :) aktualnie zapakowaliśmy rzeczykktórych na codzień się nie używa typu dokumenty, książki, blender, buty letnie itp i już wyszło tego 7 kartonów, spakowaliśmy też dodatkową kołdrę poduszki a i tak to tylko kropla w morzu. Niestety z uwagi na to że ja szybko się męczę i nie mogę dźwigać postanowiliśmy pakować się na raty żeby na spokojnie mieć gotowe paczki i od razu po otrzymaniu kluczy móc to wszystko przewieźć a czasu będzie mało bo 19.01 podpisujemy ostateczny akt notarialny a od lutego musimy zwolnić mieszkanie które teraz wynajmujemy.
To się rozpisałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953646 przez vestusia
Witajcie Mamuśki :)
Karolincia wózeczek fajny i domek dla Lilianki również. Mnie się to imię podoba, sama się nad nim zastanawiałam, ale póki co zostajemy przy Zosi. Wózek chyba z tych lżejszych?
Sun współczuję przeprowadzki, my jak przeprowadzaliśmy się z wynajmowanego na już nasze docelowe, to nie mogłam pojąć jak zmieściliśmy tyle kartonów i worków rzeczy w tak małym mieszkaniu. Niemożliwością mnie się to wydawało. Choć tak naprawdę część z tych rzeczy mogliśmy w ogóle nie zabierać tylko od razu wyrzucić, ale czasami tak jest, że "to się jeszcze przyda" a tak naprawdę ani się tego nie używa, ani nic. Nio ale pomyśl, że jest to Wasza już ostatnia przeprowadzka w życiu, na swoje.
Dobrze, że Adasiek rośnie, teraz nasze dzieciaczki ruszają się jak szalone :)
Ja dziś gotuję Zuźce zupkę brokułową, mąż wybywa na cały dzień więc jesteśmy z Zuźką same. Wczoraj porządkowaliśmy resztę rzeczy z Zuzi pokoju, mój zajmował się też robieniem porządków w swoich narzędziach i będę go teraz gonić, żeby szybko uwinął się z pokojem Zuzi :)
Ja dziś poszłam późno spać, tak, dziś, bo tak siedzieliśmy razem przed tv, że poszłam spać chwilę po 1! A Zuzia cudnie dziś spała, bo wstała dopiero o 9 :D
Oki, to miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953750 przez Nikaa
Hej hej
jak tam w tym Nowym Roku się czujecie ? :) :) :) :) :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953937 przez agaf1988
witam wszystkich,
tez mam termin na kwiecień, dokładnie 8/04, bardzo sie ciesze i jednocześnie boje, czy sa tu dziewczyny z warszawy? w ktorym szpitalu rodzicie? czy ktos z was pracuje nadal? ja planuje isc od polowy miesiaca na zwolnienie jakie dokumenty przedstwic w pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953953 przez sun333
Hej Agaf miło że do nas dolaczyłaś w imieniu kwietniówek witam serdecznie :) ja też jestem pierwszy raz w ciąży i tak samo cieszę się i za razem boję porodu - to normalne :)
Tak się składa że ja jestem z Warszawy. Mam wątpliwości co do wyboru szpitala. Chciałabym w św. Zofii na Żelaznej ale wiem że tam z ulicy praktycznie nie można się dostać dlatego myślę o szpitalu św. Rodziny na Madalińskiego. A jak wyjdzie w praniu to się okaże. Ile masz lat? Będziesz miała chłopca czy dziewczynkę? A jeśli chodzi o zwolnienie to ja jestem od 6 tygodnia i nie zamierzam wracać do pracy przed porodem. Wystarczy że zaniesiesz L-4 z oznaczeniem B czyli ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953957 przez Karolincia
Witajcie :)

Przetrwałam maraton szkolny !! :D jestem z siebie dumna :) Jedna Pani magister na zajęciach zaczeła omawiać formę zaliczenia z jej przedmiotu, a do mnie powiedziała, że mnie nie będzie pytać, bo jeszcze urodzę ze stresu haha :D Byłam obecna na wszystkich zajęciach i mi 4 postawi :) :) :blush: :side: :woohoo: :woohoo:

Vestusia - Tak z tych lżejszych, bardzo fajny jest, zwrotny , lekko sie prowadzi :) :) ZZauroczona nim jestem bardzo !! :) :)

Agaf - Witaj Kochana!! :) Bardzo Nam miło, że dołączyłas do Nas :) :) Opowiadaj coś więcej o sobie :)
Ja jestem z Warszawy, ale przeprowadzam się do Pabianic więc tam będę rodzić w szpitalu :) Jestem od 2 miesiąca na zwolnieniu i nie zamierzam wracac do pracy :)

Sun - Ooo..pakowanko :) To trudny czas przed Wami przeprowadzka ,wszystko spakować w kartony - współczuje :) :) Ale z drugiej strony bardzo przyjemny czas , bo wiesz że przenosisz się do swego ukochanego mieszkanka ) :) :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953963 przez agaf1988
sun333 b edzie dziewczynka:) Magda:)maam 27 lat i chyba najwyzsza pora na zwolnienie. myslałam o szpitalu na Solcu albpo też na Madalińskiego. a u Cb co będzie? masz już imię?

macie już wyprawkę dla swojej pociechy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl