BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 tygodni temu #976040 przez papryczkaczili
Ja nie wzielam lupo tylko z tego powodu ze ten co wybralam ma.kolezanka jest zadowolona i wydawalo mi sie ze ma wieksza gondolke bo juz bylismy zdecydowani na lupo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976054 przez goniag12
Powiem wam ze w Szwecji co druga mamusia ma bugaboo. Ok jest ładny, skromny może dobry ale bez przesady. Za takie pieniadze w Polsce kupisz 3 wózki i to dobre. Ja bym tyle za wózek nie dala, chociaż nie powiem ale oglądalam te wózki w wersji podwójnej i chętnie bym go kupila ale używany kosztuje 4500zl. Wiec zdecydowalam się na inny. Tez nie tani bo za używany zaplacilam 1000 a nowy kosztuje 3000-4000zl. No ale wozki podwójne ogólnie są droższe. Mój synek juz nim jeździł cala zimę bo ma opcje ze może być wózkiem zarówno pojedynczym jak i podwójnym. Narazie jestem zadowolona. Zobaczymy jak dojdzie drugi dzidziuś.

Cały czas zastanawiam się nad huśtawka i nie wiem która wybrać. Może wy wiecie jakie są dobre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #976061 przez papryczkaczili
Ja po wizycie. Prawdopodobnie na nast wizycie poloza mnie do szpitala bo mala przybrala.tylko 150 g od ostatniej wizyty o jak na dzien dzisiejszy wazy 1600 to za malo a robi sie za duza roznica w terminach porodu. Niby wszystko ok ale.nie dokonca. Naszczescie to nie zatrucie ciazowe ale musze zrobic jeszcze wymaz z pochwy bo mam jakis stan zapalny i moze dlatego crp wysokie ehhh martwie sie strasznie bo w koncu nie wiadomo czemu ona taka mala moze byc.od nadcisnienia od cukrzycy od tego ze ja bylam mala wszystko razem sie sklada. Kazala liczyc ruchy i jakby co od razu na ip.

W.hustawce nie doradze bo narazie nie zamierzam kupowac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976079 przez goniag12
Dzisiaj tez mi koleżanka powiedziała ze w Polsce co wizyta podają inny termin porodu a przecież wiadomo ze dziecko w drugiej połowie rośnie juz bardzo indywidualnie i te terminy sa mało wiarygodne. Największą pewność dają terminy z pierwszego trymestru i połowKowe. Wiec nie rozumiem po co tak mieszają.
Twoja dzidzia faktycznie jest drobna ale rośnie a to najważniejsze. Mi tak mówiła położna kiedy u mnie było podejrzenie ze dzidzia jest za mała, że nie wszystkie dzieci muszą być duże, najważniejsze że rośnie. Ale oczywiście kontrola musi być i lepiej sprawdzić czy nic złego się nie dzieje. mam nadzieje ze szybko się wszystko wyjaśni i się uspokoiSz. A kiedy masz kolejna wizytę czy badania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976082 przez papryczkaczili
Kolejna wizyta za dwa tygodnie bo tak jak mowisz az tak zle nie jest bo jednak cos mala przybrala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976089 przez kima
Papryczkaczili, Twoje maleństwo rzeczywiście małe, ale najważniejsze, że przybiera. Dobrze, że kontrola za 2 tyg., to nie będziesz się tak denerwować. Rzeczywiście jest coś w tym, ze niektóre kobiety rodzą małe dzieci, a niektóre duże. Najważniejsze, żeby Dzidzia była zdrowa, a to, że malutka to nic :-)

Oj Goniag12 dla mnie to też przeginka takie ceny za wózek. No masakra, chore to, żeby człowiek kilka wypłat dawał, dajcie spokój. Rozumiem nie kupować szajsu, bo jednak te dwa lata będzie potrzebny, ale bez przesady. My teraz kupimy jakiś 2w1, ale zamierzam zamknąć się w tysiącu. Fotelik samochodowy mam po synku, spacerówkę w zasadzie też, tyle, że rzeczywiście się wysłużyła, ale gondole wtedy pożyczyliśmy, więc teraz w sumie już kupimy. Póki co ten Caretero Compass, ale jeszcze nie oglądałam go na żywo, więc zobaczymy.

A z tymi terminami to rzeczywiście tak jest, mi z ostatniego usg już wyszedł 19 kwiecień :P

Goniag12 my mamy taką najzwyklejszą o coś w tym stylu allegro.pl/hustawka-kubelkowa-pasy-bezpi...row-i4974405850.html , ale Ty pewnie rozważasz zakup takiej ze stelażem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976094 przez papryczkaczili
Dzieki dziewczyny:) jak bylismy na echo serca.to lekarz sprawdzil wszystkie narzady i bylo wporzadku wszystkie przeplywy tez, tylko mowil ze malutka a moja gin troche mnie nastraszyla wiem.ze ona chce dobrze i moze lepiej ze dmucha na zimne. Lepiej wszystko spraqdzic.

Tyle kasy za wozek masakra i to wcale nie jest on jakis powalajacy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #976100 przez goniag12
kima mi chodzi o taką hustawke dla noworodka. Na stelażu w której można regulować siedzisko, z muzyką i zasilana ze sama buja. Cos jak leżaczek bujaczek tylko ze buja sama.
Np. Graco sweetpeace tylko może jakaś tańsza.

tym razem stawiam na komfort i kupuje wszystko co ułatwi mi życie przy dwójce dzieci. Na szczęście większość rzeczy mam jeszcze po synku i nie musialam kupowac duzo rzeczy dla coreczki wiec mogę sobie pozwolić na zakup różnych akcesoriów np. kuchennych żeby tylko było mi lżej po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976102 przez solenka89
Mnie bugaboo w ogóle nie powala, juz tym bardziej za te pieniędze ;)
Z tymi terminami to nas lekarz uspakajal, ze to są orientacyjne wartości obliczne Na podstawie różnych programów. Natomiast Zawsze lepiej sprawdzić czy wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976118 przez goniag12
U nas liczy się tylko termin z usg połowKoweGo. Nawet na następnych usg (o ile są ) to nikt nie sprawdza juz czy zmienia się termin tylko jak rośnie dziecko w stosunku do terminu wyliczonego wcześniej. Przecież dziecko nie może nagle być młodsze czy starsze. A różnice w wadze mogą być naprawdę duże jak na takie maleństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976139 przez solenka89
A ja muszę Wam pomarudzić, ze nam lekarz powiedział, że przewiduje, że Julia będzie miała 3500 g. Tyle samo ile miałam ja gdy się urodziłam, ale są osoby które słysząc taką wagę cały czas powtarzają, że jak na dziewczynkę to będzie duża. Nawet lekarz powiedział, że to jest średnia waga urodzeń i strasznie mnie mnie wkurza jak niektórzy ciągle powtarzają, że będzie wyjątkowo dużym dzieckiem. :angry: Albo co lepsze z uporem maniaka wmawiają, że może jednak będą bliźniaki..... :angry: Poza tym co za różnica, jaka będzie - taka będzie - i tak przecież będziemy ją kochać :) Naprawdę, już czasami ręce mi opadają....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #976152 przez papryczkaczili
Heh widocznie duzego dziecka nie widzieli:p tak jak mowisz czy male czy duze to nasze ukochane bedzie i co sie tym przejmuja inni wazne by zdrowe bylo.
ja mam tak duzy brzuch ze mi rowniez wmawiaja blizniaki strasznie mnie to irytuje bo przeciez nie mam na to wplywu jak on duzy jeszcE urosnie. Waga teraz zaczela podskakiwac w gore i az sie boje narazie 6kg na plusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976165 przez goniag12
Błagam 3500g to dużo. ? To idealnie. A z reszta co za różnica czy 3000g czy 4000g ważne żeby dzidzia była zdrowa. Ciekawe co by powiedzieli na syna mojego szwagra który ważył 5500g kiedy się urodził:)
nie rozumiem w ogole takich tekstów i takiego denerwowania ciężarnej. Niektórzy powinni się ugryźć czasem w język. A już w szczególności irytuje mnie jak gadaja a nie mają o czymś zielonego poJecia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976170 przez a!gusia
Czesc dziewczyny
Daaaawno mnie nie bylo..
Licze ze u Was wszystko dobrze?
Ja dostalam termin cc na 24 kwietnia wiec niecale 2 tyg i Mala bedzie z nami!juz nie moge sie doczekac bo zle sypiam,ciezko mi i w ogole ;)
Wszystkie juz gotowe jestescie???
Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976174 przez solenka89
A!gusia tez mi się ciężko juz śpi. O godz 5 rano juz nie mogę spać. Ogólnie czuje jak w ciągu dnia puchna mi nogi ręce, szczególnie palce u dłoni,wiec przestała nosić juz biżuterię, żeby się nie stresowac. Jak tu się wysłać na zapas,kiedy spać nie idzie? ;)
Co do tej wagi to macie racje oczywiście, ale jest to denerwujace :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl