BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 tygodni temu #976852 przez solenka89
Piękny brzusio! Mi to się wydaje ze mam ogromy w porównaniu do Twojego ;)
A my po wizycie na Ktg cisza zero skurczy ;) serduszko malej pięknie bije ;) leży przygotowana do porodu, lekarz powiedział ze na najbliższe 3 tyg nic nie powinno się dziać, a potem to juz ze spokojem ;) paciorkowce pobrane ;)
Kiedy wczoraj do mnie dotarło, ze to juz tak malo czasu zostało ;) aha wg USG 2500 mała waży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976876 przez kima
Gniag12 brzuszek zgrabniutki, ja mam chyba 5 razy większy ;)

Ja GBSy już miałam pobrane, na szczęście ujemne, troszkę wcześniej przez moją szyjkę.

Solenka89 do mnie też nie d końca dochodzi myśl, że niedługo nasze Dzidzie będą już z nami :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976901 przez goniag12
Fakt ze może mój brzuszek nie należy do największych ale nie wyobrażam sobie mieć większego. Przytyłam juz 8 kg z czego 7 jest chyba w brzuchu wiec środek ciężkości jest spory.

U mnie od rana burza hormonalna. Krzycze i płacze na zmianę. Nie wiem czy denerwuje się usg czy juz porodem. Teraz jestem na etapie ze juz mi się do porodu nie spieszy. Fizycznie czuje się dużo lepiej więc dobrze mi narazie tak jak jest. Czasem mam tak ze chciałabym juz urodzić bo ciąża daje mi się we znaki ale z drugiej strony wiem ze po porodzie wcale nie jest lżej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976919 przez solenka89
Ja juz naprawdę nie mogę się doczekać, aż będę mogła się ubrac w normalne rzeczy!! :) bo przy tej pogodzie zdarzają się dni ze jestem uziemiona w domu z powodu pogody :angry: gdyby chociaż się ustabilizowała temperatura i wiatr osłabł. Nie chce juz teraz kupować specjalnych rzeczy ciazowych, a szczegolnie kurtki. A każda jest mi juz za mała w pasie. Siedzenie w domu jest również bardzo irrytujace :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976950 przez GabrysiaSta
goniag12 brzuszek na prawdę bardzo zgrabniutki.. 8 kg to ja miałam na plusie ale w 4 miesiącu teraz już jest 15 :blush: zazdroszczę tak małej wagi. Też mam takie dni, że wszystko mnie drażni i denerwuje ale moja rodzinka chyba już się przyzwyczaiła ;)
solenka89 fajnie, że wizyta udana :) 2,5 kg to już kawał kobietki :) zleci nam szybko do porodu..
A ja w żadnej z ciąż nie miałam pobieranych paciorkowców, może kiedyś tak nie robili, teraz na pewno się upomnę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977056 przez goniag12
Juz po usg☺ z badania wychodzi ze mała waży juz 2566g i nadrobila sporo bo aż 7% od ostatniego usg. Poprzednio była 14% poniżej średniej a teraz tylko 7. Położna pokazała mi nawet jaki ma już tłuszczyku na brzuszku.
to ze z pomiarów macicy wychodzi taka mala jest spowodowane tym ze schodzi coraz bardziej w dół.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977155 przez papryczkaczili
Super goniag ze wszystko wporzadku u Waszej malutkiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977210 przez GabrysiaSta
goniag12 mówiłyśmy, że będzie dobrze! teraz już na lajcie czekasz do porodu ;)
Jak tam dzisiaj Wasze samopoczucie? ja z rana jestem pełna energii ale po 15 przychodzi kryzys... wszystko zaczyna boleć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977232 przez papryczkaczili
Ja nie mam energi o zadnej godzinie:d wstaje zmeczone i klade sie jeszcze bardziej ciezka i zmeczona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977245 przez solenka89
No ja to w sumie najwięcej energii mam popołudniu do wieczora :) a rano to dosłownie flak ;) czy wasze dzieciaczki tez są teraz takie aktywne?
goniag12 super że na USG wszystko ok ;) teraz to juz spokojnie do porodu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977310 przez papryczkaczili
Niunia moja jest aktywniejsza ale raczej zalicza sie do leniuchow czasem az mnie martwi ale jak o niej pomysle to mi daje znac ze jest ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977319 przez goniag12
Moja tez jest aktywna z natury . Cała ciążę dawała mi popalić. Teraz juz troszkę mniej bo ewidentnie jej za ciasno. Ale jak się wypnie to aż boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977487 przez goniag12
Hej mamuśki. Jak wam mija weekend. Ja wczoraj byłam na imprezie urodzinowej i były dwa noworodki. Jeden miał tydzień a drugi dwa i powiem wam ze byłam "przerażona" tym jak malutkie są dzieci po urodzeniu. Niby mam doświadczenie bo przecież mam już dziecko ale człowiek zapomina i nie wyobraża sobie nawet ze jego własne dziecko kiedyś takie było. Pamiętam jak dziś jak wzięłam synkowi bluzę na wyjście ze szpitala w której chodził potem dopiero jak miał pół roku. Nie miałam wyobrażenia jak malutkie są to istotKi .

Powiem wam ze ja teraz przeżywam nawrót 2 trymestru. Czuje się świetnie. Oczywiście brzuch trochę ogranicza możliwości ale ogólnie jest bardzo dobrze. Plecy przestały boleć juz prawie miesiąc temu. Wróciła energia, odeszły skurcze i napięcia macicy. Oby juz tak zostało do końca☺ i wam tego życzę. Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #977496 przez solenka89
goniag12 prawdę mówiąc ja ma tak samo z tymi ciuszkami dziecięcymi :) jak patrzę na rozmiar 56, to wydaje mi się nie możliwe, żeby dziecko mogło być, aż tak małe :) ale na swoją obronę mam to, że jakoś nigdy do czynienia z małymi dziećmi nie miałam. No może wyjątek stanowi jeden raz gdzie zajmowałam się trzydniowym maluszkiem- ale nie jestem w stanie przypomnieć sobie jego rozmiarów :)
Ogólnie ja jakoś nie mogę narzekać na woje samopoczucie. jeżdżę samochodem w dalszym ciągu i żyję naprawdę aktywnie. O dziwo bólach kręgosłupa też już zapomniałam. Jedyne co t mała teraz kopie jak szalona, a że ma mało miejsca te kopniaczki przeciągnięcia bywają bolesne, ale przynajmniej wiem, że niej jest ok jak kopie. I faktycznie mała ma swoje stałe pory w których się uaktywnia, choć w ciągu dnia również często daje o sobie znać.
W Pl jest teraz tylko strasznie wietrznie i co mi dokuczą to brak ubrań na taką pogodę, ale liczę na to, że lada dzień będzie cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977543 przez papryczkaczili
ja tez licze ze sie ociepli na stałe bo sie w nic nie mieszcze:P
ja mialam tylko doczynienia z takim maluszkiem na dluzej gdy mialo dwa miesiace wiec juz bylo troszke podrosniete i boje sie takich szkrabow ale z drugiej strony tak strasznie sie nie moge doczekac kiedy ona wyjdzie. hmmm moja dzidzia nie ma jakiegos rytmu kopie kiedy chce :P
Ciesze sie ze chociaz wy dobrze sie czujecie ja z dnia na dzien co raz gorzej. staram sie nie rozczulac nad soba ale poprostu nie mam sil zwykle wstanie z lozka to wyczyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl