BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943093 przez a!gusia
Pestka a ja wiem co czujesz..u mnie tez tak bylo :( a teraz bede miala dwojke dzieciaczkow, wiem ze to nie jest pocieszenie ale tez tak bedzie u Ciebie,zobaczysz..ale nigdy nie zapomnisz...ja co wieczor wspominam..to bylo nasze dziecko z 'podrozy poslubnej' wiazalam z nim takie nadzieje, oczekiwania!tak sie beztrosko, poprostu, cieszylam..potem juz nigdy tak nie bylo..czy z Jerzykiem czy teraz strach jest we mnie ciagle..

co do brzucha zerknijcie na moj ale usune go niedlugo ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


tak w ogole to..czuje juz Maluszka!nie ciagle, nie codziennie ale jak leze albo zjem czekolade to mnie 'puka' od srodka :) c u d o w n e uczucie!
Załączniki:
Podziękowania: Pestka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943099 przez Lily729
ojoj jaki śliczny brzusio <3 ja też już chcę ; P ale to moja pierwsza ciąża to może dlatego wolnej rośnie i jeszcze nic nie czuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943104 przez a!gusia
Lilly a moze jestes poprostu szczuplejsza ;) ja cos tam mialam po Jerzyku jeszcze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943183 przez GabrysiaSta
Pestka musisz teraz być silna. Dojść do siebie i ponownie próbować. Kiedyś słyszałam taką teorię, że każda z nas ma 10 kul - 7 białych i 3 czarne i niestety nigdy nie da się przewidzieć jaką wyciągniemy. U mnie po 2 zdrowych ciążach było poronienie i mój gin przy tej ciąży jest o mnie spokojny bo mówi, że z doświadczenia wie iż po poronieniu następna ciąża jest silna. Zobaczysz minie troszkę czasu i oznajmisz nam, że spodziewasz się dzidziusia. Tymczasem tulę mocno!

a!gusia cudny ma Twój maluszek domeczek. Jak to wracacie do swojej normalnej wagi??? ja już mam 2,5 kg na plusie!!! ... co prawda w każdej przybywało mi po +18 kg ale może ta będzie łaskawsza? ;)
Podziękowania: Pestka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943190 przez a!gusia
Poprostu po mdlosciach z pierwszego trymestru schudlam troche i teraz odzyskalam te kilogramy ;) a z Jerzem przytylam prawie 17 kg ktore zrzucilam b szybko karmiac piersia wiec sie nie martwie waga.jeszcze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943240 przez Lily729
a!gusia nie powiedziałabym, że szczuplejsza jestem ;P ale z dnia na dzień widzę, że brzusio rośnie <3 :D

GabrysiaSta tak jak a!gusia mówi, na początku trochę zrzuciłyśmy a teraz nadrabiamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943246 przez GabrysiaSta
a!gusia ja po pierwszej ciąży wróciłam do swojej wagi w niecały miesiąc, po drugiej zajęło mi ponad rok .. aż się boję co będzie teraz?\ :unsure: nie mówiąc już po 4 ciąży :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Ale wagą się też nie martwię, po prostu już mój taki urok, że tyle tyję :lol:
Lily729 ja też na początku niewiele jadłam i miałam bliskie spotkania z porcelanową koleżanką ale nie przeszkadzało mi to łapać kilogramy ;)
Najważniejsze, że nasze dzieciaczki się dobrze rozwijają!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943258 przez Pestka
Agusia - dziękuję za wsparcie. Masz przepiękny brzuszek! :)

Gabrysia - też Ci dziękuję. I każdej z Was za wsparcie i kilka miłych słów dla "obcej baby z internetu" jakło to fajnie nazwała Ella. :)

Moja ciąża była wyczekana przez wiele lat. Zawsze było coś. Studia, praca, dom. A dziecko - choć największe marzenie, musiało poczekać. Ślub też czekał na lepsze czasy. Nadeszły. Był ślub, była podróż poślubna. Pierwsze nasze prawdziwe wakacje. Niemożliwe stało się możliwe. Czas na malucha. I wiecie co? Popłakałam się ze szczęścia, że już mogę. Może to smieszne, ale całe życie byłam uczona że zawsze przychodzi na coś czas, że trzeba być cierpliwym, czekać i mieć nadzieję, że właściwa pora nadejdzie. Bałam się zburzyć misterny plan skończenia studiów, znalezienia pracy, dorobienia się własnego kąta. Zawsze, kur.wa, coś. I gdy nadeszła ta cudowna pora na realizację mojego największego marzenia (nie tylko mojego, bo mój mąż od wielu lat miał to samo marzenie), gdy tuż po podróży poślubnej pełnej radości i nadziei na cudowne czasy okazało się, że zostaniemy rodzicami - szalałam z radości. Płakałam ze szczęścia. Nie wierzyłam do końca, że to jest prawdziwe. I miałam k.... rację.

Ach przepraszam Was, muszę czasem się poużalać.

Liczę, że wyciągnęłam teraz czarną kulę 3 w 1. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943307 przez Lily729
ja mam o tyle dobrze, że jakoś nie do końca mam ochotę na słodycze ;D (przynajmniej na razie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943328 przez goniag12
Hej dziewczyny!

Dawno nie pisalam, ale tylko dlatego, ze nie ma o czym. Jednak na bierzaco was podczytywalam ;) Wizyte mam dopiero 1 grudnia, wiec wtedy bede wiedziec cos wiecej.
Ja rowniez zawsze chudne na poczatku ciazy, ale u mnie to o tyle dziwne ze ja nigdy nawet mdlosci nie mialam, nie mowiac juz o wymiotach. Na brak apetytu tez nie moge narzekac. U mnie to chyba rodzinne bo moja mama i siostra tez tak mialy. Teraz wrocilam juz do wagi z przed ciazy.

Pestka twoje zachowanie jest calkowicie naturalne. Napewno kazda kobieta po takim przezyciu potrzebuje sie wygadac, wykrzyczec i wyplakac. Wtedy jest lzej. Ja nigdy nie stracilam ciazy, ale na poczatku bylo u mnie podejrzenie pustego jaja plodowego i szanse na to ze to pomylka byly niewielkie. 2 tygodnie zylam ze swiadomoscia, ze to pusta ciaza, ktora wkrotce poronie. Bol byl straszny i rowniez potrzebowalam sie wygadac. Glownie na roznych forach. Poniewaz nie chcialam obciazac tym bliskich. Nikt oprocz mojego meza jeszcze nie wiedzial ze wogole jestem w ciazy. Ciezko, jest trzymac to w sobie.

Lily729 nie przejmuj sie ze brzuszek jeszcze jest malutki. Ja w pierwszej ciazy musialam czekac na brzuszek az 6 miesiecy, a teraz wyskoczyl od razu.

a!gusia sliczny brzuszek. Ja tez chetnie pochwale sie swoim.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943362 przez a!gusia
Nareszcie sie rozpisalysmy ;)
Ja zrzucilam swoja wage ciazowa dosc szybko ale potem wrocilam do pracy i..siedzialam,podjadalam i znow przytylam!
Teraz juz na to nie pozwole postaram sie zrzucic brzuch po ciazy i utrzymac moja wage..ale tymczasem...zjem babeczke z wisniami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943386 przez goniag12
No ja tez nie zamierzam popelnic bledu z pierwszej ciazy. Ja 3 miesiace po porodzie wazylam 8 kg mniej niz przed ciaza. W ciazy wazylam 74 a potem tylko 57, ale bylo tak pieknie dopoki karmilam piersia. Niestety kiedy przestalam karmic moja waga bardzo szybko wrocila do wyjsciowej, czyli z przed ciazy:( i tak juz zostalo do dzis.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943473 przez natkach
Mamusie jestem po wizycie. Wszystko dobrze:-) maluch zdrowy, nadal nie wiem jakiej jest płci, cóż może następnym razem :-p a to bedzie 10 grudnia. Mam zrobić morfologie, mocz i cukier na kolejny raz. Moja waga nadal stoi w miejscu, +/- pół kg raz w jedna raz w druga stronę. Pytałam co można brać na ból głowy i doktorek powiedział że spokojnie mogę łykać APAP lub czysty paracetamol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943482 przez a!gusia
Natkach fajnie ;) ja tez mam 10 tego wizyte :)
Ja na bole wszelakie zawsze paracetamol biore..
A jak z kwasem foliowym?mamy jeszcze brac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943492 przez natkach
a!gusia samego kwasu foliowego juz nie biorę. Mam witaminy PREGNA plus i tam jest kwas w tej samej dawce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl