BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #943545 przez a!gusia
Natkach dzieki
Mi sie wlasnie skonczylo opakowanie kwasu foliowego wiec nie wiem co zrobic bo tu witaminy sa mega drogie a do Polski jade za tydzien dopiero.chyba kupie jeszcze sam kwas na ten tydz a potem witaminy w Polsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943564 przez GabrysiaSta
natkach jaki wstydzioszek te Twoje maleństwo ale super, że wszystko jest dobrze!
a!gusia jeśli mogę coś podpowiedzieć to jak będziesz kupowała witaminy to oprócz ilości kwasu foliowego zwracaj uwagę aby był też jod (tak mi poradził mój gin) ja dodatkowo przy mojej niedoczynności muszę łykać dodatkowo sam jod. Chociaż niestety ostatnio zamiast spaść wzrosła mi :( ale mam nadzieję, że przy następnym badaniu będzie jakiś spadek bo zwiększyłam dawkę leku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943576 przez natkach
GabrysiaSta mam nadzieje że dzidziuś nie zrobi psikusa i w końcu sie ujawni :-) ale może inne mamusie będą miały więcej szczęścia i poznają płeć szybciej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943645 przez a!gusia
Dzieki Gabrysia
Natkach ja bardzo na to licze!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943744 przez Izydorek82
Hej dziewczyny, ja mam dzisiaj wizyte i usg mam nadzieje ze poznam.plec. niestety mojje crp nadal utrzymu się podwyzszone czyli 17 przy normie do 5 ech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943812 przez a!gusia
Izydorek i jak? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943813 przez Adlenne
Mamuski nie nadazam za wami.
Agusia moj brzuchol podobny do twojego, albo moze troche wiekszy. Tez wlasnie wracam do wagi sprzed ciazy, ale brzuchol ewidentnie juz wystaje. Raczej nie mozna pomylic ze wzdeciami;-)
Jak ja sie nie moge doczekac informacji kto zmieszkuje moj brzuch.... Czemu te nasze pociechy tak sie nie chca ujawniac.
Ja jeszcze biore 4 dni globulki a potem ponownie cytologia i posiew dodatkowo.
Oby tym razem wyniki byly dobre .
Od paru dni ruchy czuje juz wyraznie. Zwlaszcza jak siedze lub leze na wznak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943895 przez GabrysiaSta
Izydorek82 czekam na relację! już nie mogę doczekać się kiedy będziecie pisały o tym kto mieszka w Waszych brzuszkach!
Adlenne ja teraz też infekcję załapałam, dostałam globulki i mam męża również podleczyć podczas przytulanek ;)
Dziś zaczynam 2 trymestr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943919 przez kaikai
U mnie wyszła jednak cukrzyca ciążowa :(
A w brzuszku rośnie prawdopodobnie dziewczynka, ale nic pewnego bo spala i tyłem leżała.
Zapisałam się już na usg polowkowe 8 grudnia :)

Gabrysia gratuluję II trymestru :)
U mnie dziś 18 tydzień zaczynam :)

Brzuszki super, u mnie tylko wieczorem jest duży, no ale w ciągu dnia też już widoczny.

Denerwuje się trochę po wizycie, bo gin pytała czy ruchy czuję, a ja niby coś czuję już od dawna, ale nadal nie jestem pewna czy to dzidziuś :( cały czas słabo czuję.
Z Dawidem pamiętam, że jak już poczułam to codziennie mocniej, nawet jak stałam, a tu jakoś wczuć się nie mogę.
Może dlatego,że to dziewczynka i jest delikatna, ale ta cukrzyca spokoju mi nie daje.
W poniedziałek dopiero P zapiszę mnie do poradni diabetologii, nie wiem ile czekać będę musiała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943969 przez a!gusia
Kaikai ja jutro zaczynam 18 tydz a tez nie czuje ciagle ruchow zwykle rano mnie puknie raz czy dwa a z Jerzykiem tez wyrazniej czulam!ale spokojnie mamy czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943970 przez goniag12
Kaikai nie przejmuj sie ruchami, jeszcze za wszesnie. Chyba od ok. 25 tygodnia powinny byc regularne.
Moze masz lozysko na przedniej scianie, wtedy slabiej czuc ruchy. Ja tak mialam w pierwszej ciazy i barszo slabo czulam dzidziusia. Czasami wogole go nie czulam przez caly dzien. Nawet w poznej ciazy. Kilka razy jezdzilam na ktg, bo bardzo sie balam. Ostatecznie kupilam sobie detektor tetna plodu, bo nie chcialam jezdzic do szpitala co drugi dzien. I bylam spokojniejsza. Ale to byla wina lozyska.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943991 przez a!gusia
Ja mam ten detektor ale nie znajduje tetna plodu!az go nie uzywam bo sie tylko denerwuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944057 przez Ewcia87
Witam przyszłe Mamusie! Jestem mamą sierpniową 2011 i lipcową 2014. Mam do sprzedania bluzkę ciążową. Jeśli któraś z mam byłaby chętna to zapraszam. Pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży ;) allegro.pl/sliczna-bluzka-ciazowa-i4816643136.html

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944148 przez kima
Hej dziewczynki. Chciałabym dołączyć do wątku. Mój termin to 12 maja. Mam synka, który skończył niedawno 3 latka. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944150 przez Izydorek82
A więc po wizycie........ usg niestety nie robił mi , tylko przystawił ten aparcik do brzucha i było słychać serduszko bobaska. A wiec co do crp to powiedzial zebym dala sobie spokoj bo skoro antybiotyk nie pomogl to poprostu juz taka moja natura i tak ma byc hmm... sama nie wiem co o tym myslec, duga kwestia to mam lekko podwyzszone cisnienie i tętno mi skacze, tzn jak siedzialam mialam 85 a jak wstalam od razu 130 i prawdopodobnie dostane isoptin na zwolnienie serducha... ale zapisalam sie jeszcze na wizyte do kardiologa na echo, bo chce zasiegnac opinii fachowca...troche sie boje tego isoptinu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl