BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #939595 przez a!gusia
Pestka....tak strasznie mi przykro :( straszne to..zwlaszcza w 12 tygodniu!jak juz wszystko powinno isc ku lepszemu!

Gabrysiasta czy to phil and ted? Ja chyba wlasnie phil and ted kupie ale tylko pojedynczy bo Jerz bedzie juz mial 4 lata to dla niego juz wozka nie potrzebuje..
Podziękowania: Pestka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939619 przez natkach
Pestka ja nawet nie wiem co mam Ci kochana napisać....bo w takiej sytuacji żadne słowa są niewystarczające ;-(((( bardzo mi przykro, bądź silna i mocno trzymam kciuki żebyś szybko do nas wróciła jako mamusia innego pięknego miesiąca!!! przytulam!
Podziękowania: Pestka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939690 przez kaikai
Pestka bardzo Ci współczuję :( i przytulam
A wiadomo jaka była przyczyna ?

Na pewno bardzo szybko będziesz mogła znowu cieszyć się z fasolki i urodzisz zdrowe dziecko.
Kochana dużo mamus forumowych straciło swoje aniołki we wczesnej ciąży, a teraz cieszą się zdrową ciąża i urodzonymi dziećmi.
Ja też kiedyś utracilam maluszka w starszej ciąży, wiem jaki to ból :(
Wyplacz się ile potrzebujesz.
Jestem z Tobą całym sercem i pomodle się za Was.
Podziękowania: Pestka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939698 przez GabrysiaSta
Pestka nigdy nie wiem co napisać w takich sytuacjach.. ale wierzę, że wrócisz do nas niebawem jako spóźniona majówka.. wiem co przeżywasz bo ja miałam być mamą lutową.. ale serduszko mojego Aniołka nie zabiło.. Tulę mocno !
Podziękowania: Pestka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939760 przez GabrysiaSta
Dziewczyny mój wózek to Obaby ściągnęłam go z Anglii, nie miałam do niego gondolki..
A robiłyście dziewczyny test Pappa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939815 przez Izydorek82
GabrysiaSta ja robiłam tylko usg genetyczne o tym teście lekarz nic nie wspominał, a jak tam u Was TE sprawy?? ;) bo ja mam jakiś uraz i boję się, żeby nie nic się nie stało, tymbardziej, że już miałam wizyte w szpitalu. Mąż niestety nie pocieszony.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939850 przez natkach
Ja miałam tylko usg genetyczne, mój gin powiedział że wykonanie testu z krwi jest zbędne. Zalecilby zrobienie tego w przypadku jak usg wykazaloby jakieś nieprawidłowości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939877 przez a!gusia
Ja znow napisze-tutaj cud ze w ogole mi krew pobrali wiec zadnych testow nie mam i nie bede miec :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939906 przez kaikai
Ja robiłam test pappa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940310 przez Izydorek82
Ale tu cisza.....co tam u Was? Kurcze mnie meczy strasznie to szybkie tetno, nie moge nic robić bo jestem.cała zasapana, masakra jakas. Nie wiem czy nie bede musiala jakiegos isoptinu brac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940434 przez natkach
Izydorek u mnie nic nowego :-) leniwa niedziela z mężem w domu :-) ja mam mega tętno jak wejdę z parteru na strych. wtedy mam wrażenie że zaraz się przewrócę. Mam nadzieje że to przejdzie kiedyś, ale pewnie dopiero po porodzie ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940440 przez Izydorek82
Natkach ja czasami przejde z pokojuz do kuchni i mam 130 masakra jakas, jak leze to jest w miarę czasami tylko dochodzi do 85 nie wiem też jak bedzie dalej? A Ty jakie masz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940466 przez natkach
Jak wejdę na strych z praniem to nie wiem ile mam bo nie mierze wtedy, ale jak dotknę szyi to bardzo szybko mi tam pyka :-/ wiec powyżej 100 jest. Jak sie zmęcze trochę to mam ok 90, a jak odpoczywam to 70-80.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940544 przez GabrysiaSta
Witam po weekendzie!
natkach ja ogólnie tętno mam koło 70 jak się zmęczę to 90 do 100 tylko ja muszę kontrolować ciśnienie bo w domu jest normalne a u lekarza potrafi być 150/110.
kaikai a dostałaś swoje wyniki pappa? ja mam jakieś liczby i w ogóle nie wiem co one znaczą.. wizyte mam dopiero 17.11 a ja niecierpliwa dusza jestem i chciałabym wszystko na już. A poza tym to chyba tylko niepotrzebnie wydałam kasę bo za szybko je zrobiłam 10t3d..
Sprawdziłam przeciwciała na ospę i jednak ją przechodziłam (pewnie bezobjawowo) jedno zmartwienie mniej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940606 przez natkach
Gabrysia u lekarza tez mam zawsze wyższe ciśnienie niż w domu, stresuje sie ze będę miała wysokie i je przez to mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl