BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #944828 przez a!gusia
Ja dzis wlasnie kupilam wozek ;)
Juz wszystko mam,troche drobiazgow dokupie i lozeczko.
Jesli chodzi o porod to ja bede miec cc tu mozna wybrac a ja nie chce oczekiwania, bolu i krwi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944857 przez GabrysiaSta
Dziewczyny pochwalcie się jakie wózki wybrałyście. Powoli zaczyna się zakupowy maraton ;)
Mi ostatnio poród coraz częściej siedzi w głowie. Przy pierwszej córce w ogóle się nie stresowałam, przy drugiej bardzo bo już wiedziałam co mnie czeka ;) a teraz to mam wizję, że rodzę w samochodzie. Do szpitala mam ok 40 km i przy drugim porodzie trafiłam na oddział z 10 cm rozwarciem :blink:
Właśnie wróciłam z Zumby, akumulatory naładowane na następny tydzień! :woohoo: :woohoo: co prawda zawsze lał się ze mnie pot po zajęciach a na dzisiejszych czułam się jak emerytka przy dziewczynach ale i tak było bosko :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944881 przez Adlenne
Ja nic nie wyrzucalam po Paulince wiec jesli bedzie dziewczynka to nie bede musiala duzo kupowac, a jak bedzie chlopiec to i tak duzo rzeczy dostane od siostry bo ma polrocznego synka.

Jesli chodzi o brzuch to w pierwszej ciazy byl duzo mniejszy a teraz rosnie w zawrotnym tempie.

Mni gratuluje chlopca, moj maz by chyba umarl ze szczescia gdybysmy mieli miec chlopca.

Mi pierwszy porod poszedl tak ekspresowo i bez problemowo (to akurat jedyna zaleta krotkiej szyjki) ze sie nie stresuje. Nigdy bym wlasnej woli nie wybrala cesarki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944887 przez Gosia78
Witam,
mój syn urodził się 1 maja:)
Teraz jestem po raz drugi w ciąży:)
Termin: 26.05.2015
Pozdrawiam wszystkie mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944895 przez Gosia78
Witam!
mój pierwszy syn urodził się 1 maja :laugh:
A teraz mój termin to 26.05 :laugh:

Pozdrawiam wszystkie mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944918 przez goniag12
Ja wybralam wozek Baby Jogger City select. To wozek dla dwojki dzieci, ale z funkcja rowniez wozka pojedynczego. U mnie to byl priorytet, poza tym rowniez dlatego ze ma duzo mozliwosci ustawienia siedzisk, przodem i tylem i ze oboje dzieci maja dobry widok z wozka. Nie chcialam takiego w ktorym jedno dziecko siedzi jak w koszu na zakupy pod drugim. Ani takiego ktory ma siedziska obok siebie.
Ja rowniez bardziej boje sie tego porodu niz pierwszego, mimo ze pierwszy byl szybki i bez komplikacji. Jednak bol jest nieziemski. Ale zdecydowalam ze wezme znieczulenie, jesli zdarze. Wzielam przy pierwszym i nie zaluje. Na cesarke rowniez bym sie nie zdecydowala mimo bolu porodowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944929 przez a!gusia
Ja rodzilam 14 godzin...po czym musialam miec cesarke. i sto razy bardziej wole cesarke :) ale moze dlatego ze szybko i bezbolesnie mi sie wszystko zagoilo, zawsze sie na mnie wszystko szybko goi ;) do tego zadnego krwawienia po, nawet wkladek nie uzywalam..blizna to cienuski paseczek wiec..ja jestem za cesarka ;) ale kazdy przypadek jest inny.i rozumiem to :)
ja wozek kupilam out and about pojedynczy. jak mi sie uda to wstawie zdjecie :)
Gabrysiasta ja mam 120 km do szpitala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944930 przez a!gusia
no wiec mam taki.. Gonia akurat mi sie podoba Phil and Ted (ten o ktorym piszesz ze dziecko siedzi w koszyku na zakupy haha)ale pojedynczy (ja nie potrzebuje podwojnego) i masz racje nie chcialabym takiego zeby Maluszek byl za Jerzykiem.. dzis chcialam zeby Jerzyk wsiadl do nowego wozka ale on mi na to 'mama to jest dla dzidziusia, ja juz jestem duzy!' slodziak moj :)
jedyny minus tego wozka jest taki ze nie da sie wpiac do niego fotelika wiec nie wiem czy na poczatek nie kupie jednak jakiegos wozka gondoli tylko z fotelikiem..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944933 przez goniag12
a!gusia wlasnie ogladalam twoj wozek w necie i tak sie zastanawialam czy jest do niego gondola. No rzeczywiscie chyba bedziesz musiala kupic jeszcze z gondolka ale wozek bardzo ladny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944951 przez a!gusia
Gonia gondolka jest :) musze ja dokupic.a w nowszej wersji ale nie na moja kieszen jest gondolka i fotelik czyli tak jak bym chciala..ale zobacze jeszcze. Ostatnio kolezanka sprzedawala swioj quinny za 30 euro wiec jak sie jeszcze taki trafi to go kupie na poczatek bo fitelik juz mam ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #945065 przez goniag12
Szczerze mowiac ja tez sie zdecydowalam na wozek uzywany, poniewaz wozki tego typu sa bardzo drogie. Tutaj za nowy musialabym zaplacic ok 4000zl, w Polsce tez chyba ponad 3000zl, a mi udalo sie kupic za 1000zl z hakiem:)
Wozek moze nie jest najpiekniejszy, ale z tego typu wozkow jest bardzo maly wybor, oczywiscie w rozsadnej cenie.


Gosia78 wiztaj w naszym gronie. Rozumiem ze pierwszy synek urodzil sie w maju tego roku?

a!gusia juz rozumiem dlaczego zdecydowalas sie na cesarke. Ciezki porod to raz ale tez to ze masz tak daleko do porodowki to dwa. Gdybym ja w pierwszej ciazy miala tak daleko to pewnie urodzilabym w aucie, bo moj porod trwal tylko 5 godzinod pierwszego skurczu, z czego 3 godz. bylam w domu, bo pielegniarka przez telefon powiedziala, zeby sie nie spieszyc, bo pierwszy porod zazwyczaj trwa dosc dlugo:) Moj nie:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945085 przez kaikai
Witaj Gosia78 :)

Goniag12 super ten wózek :) tez chce taki, ale używanych to chyba nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945086 przez a!gusia
Gonia moja pzyjaciolka tez prawie urodzila w aucie bo to samo jej powiedzieli'wez prysznic zjedz cos bo pierwszy porod to bla bla bla i potem ja za przeproszeniem rozerwalo do odbytu!w drugiej ciazy wybrala cesarke i poszlo latwiej..

Znam Twoj wozek same dobre opinie slyszalam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945106 przez goniag12
Kaikai Ja dosc dlugo obserwowalam aukcje na allegro i zadko ale zdarzaja sie. Zreszta w Polsce sa troche tansze, widzialam nowe nawet za 2500zl, ale chyba w wersji tylko spacerowej. Wogole myslalam ze kupie wozek w Polsce bo sa tansze ale trafila sie okazja.
Zreszta wozek jest tez o tyle fajny ze mozna na poczatku kupic jedno siedzisko i gondolke a potem dokupic drugie siedzisko, jak bedzie potrzebne. Mozna kombinowac, ale wogole dobre wozki tego typu sa strasznie drogie:( No ale jak sie chce miec dzieci w podobnym wieku to trzeba poniesc koszty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945129 przez a!gusia
No...dzis juz Malenstwo tak szaleje ze czuje je caly dzien! Nareszcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl