BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #946108 przez Izydorek82
Agusia podaj link tego swojego wózka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946159 przez a!gusia
Izydorek nie dam rady z telefonu ale wpisz sobie out and about nipper 360. Ja mam wersje v1 ale szukam v2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946300 przez vicctory
Fajny ten wózek :) Ale chyba w Polsce kupić się nie da... a o używanym można pewnie zapomnieć :)

Zastanawiam się nad x-landerem. Czy oprócz tego modelu jest jeszcze jakiś na rynku, który ma możliwość montowania spacerówki w obie strony (przodem i tyłem do kierunku jazdy?) Wczoraj jeszcze znajoma wspomniała, że ważną rzeczą dla niej było żeby ogólnie spacerówka i gondola były dość duże, szczególnie spacerówka, która służy na dłuższy czas, żeby nogi nie wypadały ;)

Miałam nadzieję, ze zakupowanie nie będzie stanowiło większego problemu, jak widzę, myliłam się :/ Już mnie głowa boli od tych wszelkich możliwości i opcji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946394 przez goniag12
Ja mialam x-landera xa i ogolnie byl super ale nie mial przekladanego siedziska. Bylo to uciazliwe, wiec go sprzedalam i kupilam inny. Ale z gondola dla mnie byl rewelacyjny. Prowadzil sie idealnie, a uzywalam go w zime i to dosyc obfita w opady sniegu.
Moja kolezanka ma x-landera x-move i on ma przekladane siedzisko ale jest dosyc ciezki. Zarowno w prowadzeniu jak i wagowo. Musialabys sama sprawdzic jak tobie by sie go prowadzilo, ale ona troche narzeka ze za ciezki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946408 przez a!gusia
Wlasnie najgorsze jest to ze jak sie kupi wozek to dopiero wtedy mozna sie przekonac jaki jest..mozna poczytac opinie ale ile osob tyle opinii...ja ten moj pokochalam bo ma go moja kolezanka i sobie go sprawdzilam ale normalnie bym na niego nie spojrzala haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946579 przez goniag12
Tydzień bardzo dobrze się zaczyna. Jestem juz po wizycie. Wyniki badan krwi bardzo dobre no i najwazniejsze uslyszalam najpiękniejsza muzykę na świecie czyli serduszko mojego malenstwa.Nawet USG mnie tak nie wzrusza jak pierwsze ktg.
A za dwa tygodnie USG:-) może poznany płeć.

Wczoraj tez poczulam maleństwo po raz pierwszy. Czekam na więcej:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946613 przez natkach
Goniag ale fajnie ze słyszałaś serduszko :-) ja nie miałam jeszcze tej okazji... W przyszłym tygodniu mam wizytę wiec może wtedy jej usłysze no i może poznam płeć :-) ruchów dzidziusia nie czuje jeszcze ale wiadomo to moje pierwsze wiec muszę jeszcze poczekać, jestem ciekawa jakie to uczucie :-p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947016 przez a!gusia
Natkach cudowne uczucie :)
Ja wczoraj lecialam samolotem i maluch fikal strasznie :)
A dzis znow nic tylko kilka kopniaczkow ale dobre i to ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947164 przez beaciaa
Hej dziewczyny :)
Jestem tegoroczną majówką ( lecz syn chciał być kwietniowy ) życzą Wam dużo spokoju, przespanych nocy, mało zgagi, mało kilogramów ciążowych, braku opuchlizny i oczywiście szybkiego porodu :kiss:

Widzę, że rozmawiałyście o wózkach my mamy Navington Galeon i mogę z czystym sumieniem polecić go każdej z Was. Służę pomocą. Jakby któraś chciała mam też listę wyprawkową co i ile kupić do domu/szpitala :)

Buziaki :)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947587 przez GabrysiaSta
Witam !
ostatnio jestem tak zabiegana, że nawet nie mam czasu do Was zajrzeć.
goniag12 super, że słyszałaś serduszko! najpiękniejsza melodia dla ucha ciężarnej :)
a!gusia zazdroszczę tych kopniaczków chociaż wczoraj wydawało mi się, że w brzuszku coś mi się wierci.. zobaczymy dzisiaj
U mnie ogólnie ok dzisiaj tylko zakuły mnie jajniki i się troszkę wystraszyłam bo było to falami.. już sobie wkręcałam, że to skurcze ale po ok 3 min przestało i jest ok więc może to nic takiego ale teraz na wizytę bardziej niecierpliwie czekam. A czy Wy macie jakieś pobolewania? zastanawiam się kiedy należy to kontaktować u lekarza. W dwóch poprzednich ciążach w ogóle nie skupiałam się czy mnie coś boli ale niestety po poronieniu jestem wyczulona...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947603 przez goniag12
Mnie od 8 tygodnia wogole juz nic nie boli, nawet rosnaca macica nie daje sie odczuc, ale jak za szybko wstane lub sie zerwe to zaraz mnie ciagnie i to dosc mocno.
Mi za to zaczyna doskwierac bol krzyza. Przerazona jestem bo to niespelna polowa ciazy a co dopiero bedzie potem kiedy dziecko bedzie sie juz rozpychac. Polozna polecila mi taki pas sciskajacy i troche pomaga, ale cos czuje ze koncowka ciazy bedzie bolala bardzo:(

U mnie dzidzius juz coraz czesciej sie odzywa, ale narazie to nawet nie kopniaczki tylko takie bulgotanie w brzuchu, ale milo ze wogole cos sie dzieje. Na ktg slychac bylo jak malenstwo kopnelo ale wogole nic nie poczulam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947649 przez Adlenne
Ja juz kopnaczki czuje bardzo wyraznie:-)

Mnie nic nie boli, jedynie brzuch tak ciagnie jakos jak dlugo siedze. Natomiast odczuwam juz czasami "stawianie sie" brzuszka. Zupelnie bezbolesne, a jestem swiadoma tego ze je mam tylko dlatego ze mam juz doswiadczenia z pierwszej ciazy. Mam je tylko raz na pare dni i mam nadzieje ze tak zostanie... W pierwszej ciazy fenoterol bralam na skurcze, a teraz go wycofali wiec zostal tylko magnez i luteina...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947735 przez Pliszka
Mamusia lutowa 2013 pozdrawiam serdecznie mamusie majowe 2015 życząc zdrowych maluszków i mnóstwa radości z macierzyństwa :)
Mogę Was poprosić o zagłosowanie na mój wierszyk? www.konkurs.inka.pl/konkurs/zgloszenie/2360
Bardzo dziękuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947820 przez a!gusia
A ja bede miala coreczke .... ;) :D
Poza tym to czuje sie ciazowo super ale jestem przeziebiina mam kaszel i bol zeba brrrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947867 przez RozowaKokaina
U mnie synek :)
Jak narazie spokojny, nie daje o sobie znać za często :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl