BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 11 miesiąc temu #986413 przez Marysia87
Witam w upalną sobotę
Zaraz ruszam na zakupy więc pewnie wrócę mega zmęczona i mega spocona... ale wczoraj udało mi się przekonać męża i znalazł basenik taki dla dzieci, dzisiaj go mi nadmucha i napełni wodą... więc całe popołudnie będę siedzieć w baseniku. Marzy mi się kąpiel w dużym basenie albo jeziorku ale lekarz powiedział że lepiej nie korzystać bo mogę złapać jakąś infekcję a po co mi to na koniec ciąży... więc jakoś wytrzymam.
A mam pytanko czy wy też po nocy macie plamy na piżamie od siary?? Bo ja to już nie wiem co robić, chyba zacznę spać w miękkim staniku z wkładką laktacyjną :)
Miłego dnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986415 przez tysiiiak
My pojdziemy z Kubulkiem na festyn do szkoly postawowej mojego brata ;) jak sie bede roztapiac to wroce do domku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986417 przez Lusek
Hejko Kobitki :)

Tak na szybko.

ewela007 no to prawda masz rację :) zaraz zacznie się rozpakowywanie ;) :) no to jak już będziesz wiedzieć to daj znać ???? Ja u was :cheer: ;) :)
Piękny brzusio :) :P rośnie rośnie :cheer: :)

paulinka2202 to działaj z tym USG tarczycy itp :) żeby wszystko było dobrze :cheer:

agge dasz radę wytrzymać hehe :) no chyba że mała będzie chciała wyjść szybciej :)

Marysia87 Witaj :) Herbatka, kawka :)
Ja biorę rożek :)

Cześć Kobitki wszystkim miłego weekendu :)
Jak będę miała chwilkę to nadrobię :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986418 przez agge
Marysia mnie też męczą bóle pleców, nawet od siedzenia i niestety nie wiem, co może pomóc.. mi trochę przechodzi jak leżę, no ale ile można leżeć :) mi siara w ogóle nie leciała jeszcze.
zancik mam tak samo z tym bóólem pęcherza i częstym sikaniem, szlag chce trafić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986420 przez paulinkaaa2202
Marysia ja doszłam do wniosku że rożka nie biorę teraz widziałam zdjęcia noworodków i wszystkie są zawijane w pieluchy tetrowe i flanelowe. Pamiętam 5 lat temu to moja mała jak się urodziła była w rożek zawinięta tylko w nocy bo urodziłam po północy, wiec jak dla mnie zbędna rzecz i za dużo miejsca zajmuję w torbie.

AAaaaaa zapomniałam muszę jeszcze kupić moskitiere i folie przeciwdeszczowa do wózka....

Zancik przesrane z tymi upałami ale co zrobić ja też nie mogę się doczekać poniedziałku aż się ochłodzi zobaczymy na jak długo. Ja dziś nawet na dwór nie wychodzę bo będzie masakra.

Agge a często sikasz w nocy? bo ja tylko raz no i na rankiem wczesnym w ciągu dnia to dużo ale w nocy na razie spokój :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986423 przez agge
Paulinka w nocy właśnie najgorzej.. w dzień to się nawet tak nie przejmuję, bo chce mi się to idę, a w nocy co chwilę się budzę i za każdym razem mi się chce sikać :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986429 przez ALEX01

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986451 przez tysiiiak
Hehehe alex czytalam to juz jakis czas temu ale znow sie usmialam :D w wiekszosci przezywam to samo ;)

Ten festyn mnie dzis wykończył. Wszystko mnie tam boli i chodze jak kaczka :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986453 przez agge
Alex no niezłe to :D
Tysiak podziwiam Cię, ze w taki upał w ogóle wyszłaś z domu. Ja to się chyba zaraz rozpłaczę, bo już nie wytrzymuję nerwowo... pół dnia przeleżałam, bo boję się że zaraz się przewrócę, tak mi słabo.. a na leżąco wcale nie jest lepiej, no ale jak będę mdlała to przynajmniej nigdzie nie polecę :D
przeciągi porobiłam, a i tak wielkie G to daje bo nie czuję żadnego powietrza :P nawet nie mam siły, żeby wstać i zrobić sobie coś do jedzenia.
Głowa boli, chyba apap zaraz wezmę bo nie wytrzymam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986455 przez tysiiiak
Pewnie u mnie jest przyjemniej niz u ciebie bo tu to zawsze jakis wiaterek jest ;) calkiem dobrze znosze to cieplo:) tylko ksieciunio sie zmeczyl w drodze do domu i z 4 minuty nioslam go na rękach a czułam jakby wieczność.
Jedyne co to stopy mi sie parza strasznie i wczoraj kupilam samdaly na szybko w pepco bez mierzenia i w domu sie okazalo ze mi stopa nie wchodzi w paski !! Dzis kupilam inne juz w biedrze a jak bede gdzies w poblizu pepco to tamte oddam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986463 przez agnieszka1
Hejko

I ja też wyszłam w ten upał,bo u nas są atrakcje. Ale wracałam ledwo,kurna nie mam wygodnych butów na taki ukrop :( pochodzę trochę i mozoli tylko narobię. koszmar

Marysia ja już od jakiegoś czasu czuję mrowienie w piersiach przy poprzednich ciążach nie miałam tego. Ale,że ja śpię w wygodnym dla mnie staniku, usztywnianym to nie mam żadnych plam.

Laski jak mi się uda to choć ręcznie wypiorę to co do szpitala,no mam jakieś obawy,że nie zdążę.
W poniedziałek idziemy do notariusza i jak załatwimy wszystko to we wtorek wieziemy papiery do banku,a i w poniedziałek mamy z tą babką ustalić kiedy ma nam klucze oddać,bo też trzeba wpisać,ale to dla picu jakąś datę wpiszemy a indywidualnie ustalimy kiedy zabierze się z rzeczami.

We środę w końcu wizyta może jemu powiem,aby już do porodu wpisał zwolnienie,bo już mi się chodzić nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986464 przez ewela007
hej dziewczyny faktycznie dzisiaj był upalny dzień, wczoraj zarwałam połowę nocy a dziś wstałam cała spuchnięta, nogi i ręce w szczególności jakoś dziwnie wyglądają a poza tym trochę jest to bolesne.
Agge kurcze to nie ciekawie masz, nie wstawaj bo faktycznie możesz upaść i jeszcze się o coś obić. Miej telefon przy sobie i w razie czego dzwoń albo krzycz do teściów. W takie upały nie ma żartów, dużo wody trzeba pić.
Marsia witaj na forum, gratuluję córeczki
Zancik ja na ból głowy smaruję głowę amolem i staram się zasnąć, ale to tylko moje sposoby bo przez całą ciąże nie używam lekarstw, stawiam na naturalne sposoby
Lusek a co za plany masz na weekend że nie będziesz miała chwilki aby nas odwiedzić na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986478 przez Lusek
Hejko Kobitki w niedzielne popołudnie :)
Mężuś poszedł do kościółka to mam chwilkę :)

No trochę działałam w piątek działania pranie prasowanie,zakupy.
W sobotę to z całą rodzinka na kaszuby na obiadek ,nad jeziorko i tak jakoś cały dzień przeleciał.Pod wieczór ogródek hamak leżak :) ;) z rodzicami i mężem taki mały odpoczynek- piwko -oni normalne ja 0,00% eheh truskawki i ogólnie odpoczynek he ;) dzisiaj mam zamiar gdzieś mężusia też wyciągnąć a no i kwiatki mam jeszcze do wsadzenia :) ;) takie doniczkowe ale na taras , balkon jak znalazł :) ;)
Dziewczyny mamy imię dla córki mąż wymyślił : Malwina Zuzanna :) ;) ;)

Tysiiak a Ty na rok idziesz na macierzyński bo coś pisałyście o tym ???? czy najpierw na pół roku a potem dalej????
Miłego festynu :cheer:

agnieszka1 trzeba się wspierać :) ;)
Ale powiem Ci że ja też mam takie jakby parcie na dole i czasami boli dość ostro i muszę się na chwilkę położyć :unsure:
Ale warto zapytać - to napisz jak coś Ci tam powie????

marysia87 pisałaś coś o bólach pleców ja polecam basen ;) :) odkąd chodzę na basen nie bolą mnie i śpię na takiej dużej fasoli :cheer: :) Jak miałam chwilkę przerwy od basenu to już czułam że coś boli a potem znowu zaczęliśmy chodzić ;) :) i przeszło więc polecam.
Marysia ja nie mam plam ani nic :) a jesli tak leci to pewnie że tak miękki biustonosz do karmienia ten bez fiszbin i wkładki ;) :)
Fajnie basenik tylko za mocno się tam nie odmocz hehe :)

zancik zgadzam się z Tobą niech tak dzieci posiedzą do 38-39tc i potem już wychodzą hehe :)

Alex01 śmiechowe :laugh: :woohoo:

Tysiiiak to nieźle z tymi sandałami , ale mi też się nogi parzą zresztą zawsze parzyły :S i musiałam nosić sandały bardzo szybko jak już się ciepło zaczynało robić :P hehe :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986481 przez AgusiaKRK
Helou helou! Czy Wy też od wczoraj nie miałyście forum? U nas skwar niesamowity, dopiero pod wieczór wychodzimy na spacer albo i balkon. Wysyłam Matkę Polkę z balkonu ;-) Udanej niedzieli!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986502 przez Marysia87
Witam,
Agge- uważaj na siebie, takie omdlenie teraz nie byłoby wskazane... Pij często wodę może to coś pomoże i może jakiś nawiew sobie załatw... albo niech mąż/partner Cię wachluje i przynosi zimne owocowe drinki :laugh:

AgusiaKRK- jeju ale śliczny bobasek :) jestem tu od nie dawna i nie wiedziałam że jest wśród forum już mama!! GRATULACJE!!! Jak synek znosi takie upały?? Normalnie mam świeczki w oczach... cudny taki mały "ludzik" !! Ja też miałam problem z wejściem na forum.

Lusek- mi właśnie lekarz odradzał kąpieli w basenach i jeziorach... żebym nie złapała czegoś bo bardzo podatna na to jestem, a przez całą ciążę udało mi się uniknąć więc końcówkę już sobie daruję... ale och tak bym wskoczyła do dużego basenu i chyba za nic by mnie z niego nie wyciągnęli... mogłabym tam nawet urodzić :) Ale mały basenik też daje radę, siedzę i się moczę jak małe dziecko hehe:) A plecy dalej bolą, wydaje mi się ze jak bym zrobiła mostek to by mi przeszło ale w tym stanie nie jestem zdolna kucnąć i wstać a co dopiero o rozciąganiu pleców mowa :) Może za dużo przytyłam...mam 17kg na plusie... ale lekarz nic nie mówił że to za dużo...

Jeszcze z 2 może 3 h i wyjdę na jakiś spacer bo trochę ruchu by się przydało... Jutro wizyta u lekarza już nie mogę się doczekać aż znów zobaczę swoją Małą :)
Jutro również postanowiłam odwiedzić 3 szpitale w okolicy i się w końcu zdecydować gdzie będę rodzić...

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl