BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #992536 przez Aga87
Gratulacje Lizzy!!
Wszystkiego dobrego dla Was! Duzo zdrowka i niech mala sie pieknie chowa! :)

Odpoczywajcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992557 przez Lusek
Hejo z rana kobitki :) ;)

Lizzy GRATULACJE córeczki !!!!! Super że się dobrze czujecie obie :) ;)
NO to coś się rusza ....powoli ;) :)
Czekamy na Fotki Zosi ;) :)


agge jak u Ciebie????

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992572 przez tysiiiak
Lizzy ogrooomne gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: Super ze samo sie ruszylo :) czekamy na fotkę :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992584 przez paulinkaaa2202
Lizzy gratulację !!!!!! ale fajnie że się udało bez wspomagaczy :)

Ruszyło z kobyta która następna :P ?????????????//

Agge albo Lusek gotowe ? :)

Ale dzisiaj super chłodno kropi deszczyk żyć nie umierać fajne powietrze ale to się pewnie po południu zmieni bo ma być 24C :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992607 przez agge
Szyjka się skróciła, ale rozwarcia nadal brak u mnie, skierowanie jest, odpocznę sobie jeszcze trochę w domu, dopakuję się i ruszam :D ciekkawe co mi powiedzą w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #992619 przez zancik
Lizzy Gratki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Czekamy na foto :) :)

Nie ogarnę juz tego co pisałyście :( Ale teraz pstaram sie byc juz na birząco :) Dziś pogoda wymarzona chłodno fajnie:) Jutro mama wraca z sanatorium także Tosia na nia chyba czeka ;) Zakupiłam sobie dzis narzutkę na ryneczku :P Wczoraj w Tesco wyczaiłam 5 szt.bodów za 16 zł :) :)i kupiłam :laugh: czekam jescze jak przysla te co zamówiłam z H&M :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992634 przez Aga87

zancik napisał: Lizzy Gratki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Czekamy na foto :) :)

Nie ogarnę juz tego co pisałyście :( Ale teraz pstaram sie byc juz na birząco :) Dziś pogoda wymarzona chłodno fajnie:) Jutro mama wraca z sanatorium także Tosia na nia chyba czeka ;) Zakupiłam sobie dzis narzutkę na ryneczku :P Wczoraj w Tesco wyczaiłam 5 szt.bodów za 16 zł :) :)i kupiłam :laugh: czekam jescze jak przysla te co zamówiłam z H&M :) :)


Zancik ale bedziesz miala ciuszkow a ciuszkow :))

Agge a myslisz ze beda wywolywac porod czy czekac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992639 przez agge
Aga mam nadzieję, że będą coś działać ale wolałabym chociażby jutro niż dziś, chcę jeszcze chwilę odpocząć zanim się to wszystko zacznie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992644 przez zancik
Agge bedzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Myslicie,że mogę już ubrać łóżeczko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992646 przez agge
zancik ja na razie nie zakładałam żadnej pościel bo wolę w całkiem świeżej położyć dziecko :) jak wrrocę ze szpitala to założę albo mąż jak będę w szpitalu. Wteedy będzie wszystko świeżutkie :) a jak nie wiadomo kiedy się urodzi to wiadomo, kurz się trochę zbiera. Ale to jak uważasz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992653 przez paulinkaaa2202
No ja też jestem tego zdania co Agge nie zakładam prześcieradła. Tylko zastanawiam się nad pościelą niby lato ale to nasze lato wcale go nie przypomina. Więc tak sobie myślę że lepiej wyprać i wyprasować pościel i najwyżej będzie czekać sobie w szufladzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992675 przez Aga87
ja tez czekam z przescieradelkiem..ale materac nadal mam w folii i mysle czy by juz odpakowac zeby sie zdarzyl wywietrzyc? jak u Was?
poscieli to ja w ogole nie mam jeszcze..poki co kocyki ale w sumie przydaloby sie moze kupic!? :) kupowalyscie moze z jakichs stron internetowych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992677 przez agge
na allegro są tanie pościele, ja zapłaciłam 55 zl razem z wysyłką :) pościel+ochraniacz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992681 przez zancik
No macie rację :) Poczekam jeszcze i zobaczę co gin powie w poniedziałek ;) Ja materac mam wyjety żeby się wietrzył :) Ja też zamwiałam pościel z allegro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992698 przez Lusek
Hejko Kobitki :)

Agge trzymaj się tam w tym śpitalu :) żebyś wróciła z córcią na reku hehe :P w foteliku hehe :)

Aga87 no ja kupowałam pościele + ochraniacz + organizer na allegro i jestem zadowolona ale pościeli nie będę używać bo mam śpiworek :) a materac mam wyjęty już bo śmierdział ze szok a nie chce żeby wszystko waliło.

zancik no to od Ciebie zależy czy chcesz ubrać czy nie ;) ja tam już ubrałam w sobotę ....a czy aż tak dużo kurzu się zbierze to nie wiem ;)

Kobitki no to od każdej z was zależy co i jak , ja już mam prześcieradło nałożone i ubrane łóżeczko i czeka niech bakterii naszych domowych się nazbiera że tak powiem hehe, prosto z mostu ;) bez przesady z tą sterylnością ;) a z drugiej strony na początku będzie dziecko spało w rozku a rożek wyprany wiec luzzz....
Położna mówiła mi ze nie ma co za bardzo w sterylności trzymać tylko przyzwyczajać do środowiska domowego :) a to nie są wcześniaki tylko dzidziole donoszone :)
Ale tak jak pisałam każdy indywidualnie działa :) i robi :)
A z 2 strony to mam jeszcze kupę załatwiania, potem nie będę miała czasu na takie rzeczy. :P a mąż to oszaleje jak się mała urodzi i do niczego głowy nie będzie miał hihi już nie mówię o robieniu czegokolwiek tylko będzie tulił małą ....już widzę że czeka z niecierpliwością :) ;)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl