BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #993501 przez Lusek
Agge Śliczną masz córkę -słodziak jak nic :) Zapomnisz o porodzie a mała Ci to wszystko wynagrodzi :) ;) :)
Buziaki dla Was :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993606 przez ewela007
Agge śliczna Twoja mala gwiazdka. Współczuję trudnego porodu.
Ja z synkiem czujemy sie dobrze i marzymy aby wrócić do domu. Dzis maly byl szczepiony i badany,wszystko z nim dobrze. Jutro popołudniu powinni nas wypisać. Wszystko odbyło sie planowo,o 13przyszli po mnie lekarze o 13.15urodzil sie synek a o 13.35 leżałam juz w swoim pokoju.
Czekamy na kolejne dzieciaczki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993629 przez tysiiiak
Ale cudny ten Twój synuś:* taki okruszek malutki :* ahhh chce już mojego zobaczyć ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993676 przez agge
Ewela Twój synuś też cudny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993713 przez Lizzy
Sliczne dzieci lipcowe!! Wszystkim rozpakowanym gratuluje a nierozpakowanym zycze cierpliwosci..
My ogarniamy dwojke i poki jest maz nie jest zle. Jazda zacznie sie w sierpniu jak wroci do pracy..
Agge co Cie tak wymeczyli? Dlugi porod? Nie boj sie - zapomina sie. Moze nie od razu ale za 2-3miechy zapomnisz o bolu.. Mowie na swoim przykladzie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993720 przez zancik
Ewela śliczny Niunio :-*

Lizzy a Ty jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993723 przez tysiiiak
Lizzy jak Hania na siostrzyczke? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993774 przez Lizzy
U nas na razie ok. Jak zaczyna sie jakos armagedon to kazdy ma po jednym dziecku i mozna ogarnac ;) Najbardziej newralgiczna jest pora kapieli. Ale to probujemy w jakiej kolejnosci je myc zeby nie bylo ryku.
Hania na Zoske zareagowala ok. Glownie jej nie zauwaza. Dopiero od wczoraj podchodzi do kosza gdzie Mala spi i zaglada. Lubi tez patrzec jak zmieniamy Zosi pieluche albo jak lezy na kanapie. przynosi jej wtedy zabawki (zdarza sie ze Zoska nimi obrywa wiec trzeba byc czujnym). No i Hania coraz mniej reaguje na placz Zosi. Na poczatku jak jedna zaczynala plakac to od razu mielismy syrene na dwa glosy.

Alex halooo!!!! A jak u Was?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993781 przez agge
Lizzy poród nie trwał aż tak długo, od regularnych skurczy 11,5h, ale strasznie źle to zniosłam, ból był okropny, myślałam że już nie dam rady, wydawało mi się że zaraz odjadę,tak mi słabo było. Ale jakoś dałam radę..
Fajnie że Hania dobrze reaguje na siostrzyczkę :) na pewno sobie jakoś dasz radę w sierpniu, w koncu już masz wprawę, chociaż dwa maluchy to nie to samo co jeden, wiadomo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994099 przez Lusek
Hejko i ja napisze na forum dawno nie zaglądałam B) głównie na fb wszystko się toczy :D

ewela007 super słodziaka masz synuś śliczny taki malutki :D tylko tulić tulić :silly: :woohoo:

Lizzy fajnie że Hania przyzwyczaja się do siostrzyczki :D :) B) Ha nawet dzieli się zabawkami super super :P ;) to macie nieźle w domciu z tymi syrenami...ważne że powoli się wszystko klaruje :)

Właśnie Alex jak u Was :D

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994111 przez AgusiaKRK
No, dobrze Lusek mówisz, wszystko się toczy na fb, mam wrażenie że więcej tam piszemy niż wcześniej tutaj. Lipiec powoli zmierza ku końcowi, czekamy na następne dzieciąteczka :-) Ja przez to że tak wcześnie urodziłam mam niedosyt ciąży, za szybko się skończyło i nawet nie miałam na co ponarzekać, ech... Będzie trzeba drugi raz zadziałać, byle tylko Franuś dalej zdrowo rósł i się rozwijał. Chociaż po cc najwcześniej można znów za dwa lata i niestety jak raz był wcześniak, jest większa szansa że drugi raz też. Oj, nie chciałabym drugi raz tego wszystkiego przechodzić. Ale i tak było warto, bo mam cudnego syneczka :-)

Ewela, śliczny synuś, ale Ci dobrze z planowaną cesarka wszystko jak w zegarku, u mnie było wszystko nagle, tak to zupełnie inaczej. Jak się macie?

My przed chwilą wróciliśmy od okulisty i cieszymy się, bo oczka Frania zdrowe i kontrola dopiero za rok :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994122 przez paulinkaaa2202
Agusia bardzo cie cieszę że z Franiem wszystko w porządku aż jestem w szoku urodził się 2 miesiące przed terminem a jest zupełnie zdrowy oby tak dalej bo teraz tyle się słyszy o tych chorobach i o wcześniakach :) Nie wiem jak to jest z kolejną ciążą czy istnieje ryzyko nie znam się na tym no ale podobno każda ciąża jest inna więc miejmy nadzieję że w przyszłości będzie wszystko w porządku i urodzisz szczęśliwie i przeżyjesz te 9 miesięcy a pod koniec nie jest już różowo :)

No te nasze lipcowe dzieciaczki coś się nie spieszą :) miejmy nadzieję że nie pomyliły im się miesiące i żeby nie zaczęły wykluwać się dopiero w sierpniu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994141 przez agge
No teraz tu strasznie cicho :/

Agusia obyś nie musiała już tego przechodzić. Super że Franio zdrowy, oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994202 przez Lusek
Nom strasznie cicho echo się odbija od monitora hehe :D

AgusiaKRK fajnie ze Frania oczy są super, że rośnie że jest zdrowy i w ogóle. Pamiętam jak przeżywałyśmy każdy jego dzień ...i w ogóle waszą sytuację. Super że wszystko idzie w dobrą stronę.
Tak jak Paulinka2202 pisze że nie jest tak kolorowo pod koniec... ale da się przeżyć, każdy inaczej ale da radę :P ;) :)
Eeeee tam nie myśl o tym ze przy kolejnej dzidzi tak będzie... kto wie ale nie ma co się zrażać....musi być dobrze :D każda ciąża jest inna :) B) na pewno będziesz pod baczniejszą opieką B) ;)
Dasz radę. A tak to się nie śpiesz jeszcze zdążycie dla Frania zmajstrować rodzeństwo na razie to macie wspaniałego synka ahhhh :woohoo:

Paulinka2202 masz rację coś tym lipcowym dzieciakom się pomyliło hehe :) :P za dobrze im w brzusiach :P ;) :P trzeba z nimi pogadać inaczej hehe :D :P :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994204 przez paulinkaaa2202
Już od brzucha nas nie słuchają a co to będzie potem :D ja cały czas rozmawiam, skaczę na piłce chce jej ułatwić wyjście i co i nic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl